Ігор Кізім: “Гол назрівав і ми розуміли, що забий раз, і далі піде…”

В Охіньках у матчі 19-го туру чемпіонату Прилуцького району з футболу зустрічалися ФК “Охіньки” та ФК “Дівиця”. Перемогу у матчі цілком прогнозовано здобули гості, хоча дуже легкою прогулянкою для них ця гра не стала. Тільки у другому таймі “Дівиця” чотири рази змусила господарів виймати м’яча із сітки власних воріт. Тож цілком заслужені три пункти в турнірну таблицю і погоня за “Манжосівкою” триває. Прокоментувати дану гру погодився керівник ФК “Дівиця” Ігор Анатолійович Кізім:
– На кожний матч стараюся зібрати оптимальний склад, так як налаштування в команд суперників на “Дівицю” завжди бойове і наші матчі легкими не бувають, але це в свою чергу цікавіше і для нас, і для вболівальників, що є боротьба, емоції, і в повітрі вісить напруга.
Так і з командою ФК “Охіньки”, створивши з десяток гольових моментів в першому таймі, забити не змогли. Охіньчани грали повністю на відбій всією командою на своїй половині поля. Але, як кажуть, гол назрівав і ми розуміли, що забий раз, і далі піде… Так і вийшло – Сергій Тавакалян на 65-й хвилині рахунок відкрив і за 20 хвилин суперник отримав ще три “сухих” м’ячі у свої ворота, авторами яких стали Влад Писанка, Андрій Горбань, та все той же Сергій Тавакалян, який забив гол-красень зі штрафного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *