Ігор Кізім: “Команда продовжує погоню за лідером чемпіонату, завдання на сезон ніхто не змінював”

В одинадцятому турі у Малій Дівиці зустрічалися місцева “Дівиця” і линовицький “Цукровик”. Як і прогнозувалося, впевнену перемогу у цій грі здобули господарі поля. Дублями за “Дівицю” відзначилися Владислав Писанка та Сергій Тавакалян, а також по голу забили Володимир Джигурда, який відкрив рахунок у цьому матчі, Ярослав та Андрій Горбані і Віталій Курченко. А що ж гості? Самі забити не зуміли, щоправда, за рахунку 6:0 допоміг їм у цьому Андрій Горбань, ставши автором автоголу. Тож впевнена перемога “Дівиці” із загальним рахунком 8:1 і команда продовжує перегони із “Манжосівкою” за звання кращої команди Прилуччини сезону 2018.
Післяматчевий коментар:
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– В першу чергу хочу подякувати команді “Цукровик”, що не відмовили в перенесенні матчу на більш ранній час.
Перед початком поєдинку поговорили з командою, що головне не назабивати багато голів, а показати командну гру в пас, в нас є гравці, які індивідуально можуть “потащити” команду і зробити результат, але хочеться, щоб все ж таки на полі бачили команду і командну видовищну гру. В першому таймі все так і було, на полі був один цілий і злагоджений механізм, чудові обіграші, шикарні діагональні передачі, влучні красиві удари по воротах. Таке було відчуття, що суперник навіть очима не встигав за переміщенням м’яча по полю. Як результат, п’ять голів і не менше нерелізованих моментів.
Другий тайм – це повна протилежність першого. По-перше, провели багато замін і не всі змогли влитися в гру, почалися непорозуміння на полі і, як завжди, в нашому випадку почало з’являтися багато непотрібних слів та емоцій, які відверто почали “паскудити” гру. Ще прикріше те, що це іде від лідерів команди, які повинні показувати приклад своєю поведінкою на полі і допомогти новачкам та молоді, якомога швидше влитися в гру. По-друге, як кажуть, “учуяли запах крові” і всі побігли забивати. Так, забили три м’ячі в ворота суперника та й собі один вкотили, щоб не насуху було, мали ще моменти, але це вже було схоже не на футбол, більше заважали один одному ніж грали. Але як говорять “три очки не пахнуть”, тож команда продовжує погоню за лідером чемпіонату, завдання на сезон ніхто не змінював. Лише перемога!!! Лише “Дівиця”!!!

Протокольні дані:
смт. Мала Дівиця, селищний стадіон 
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  8:1
Арбітр : Хантіль С. (6,0)
Голи : 6′ Джигурда В. (1:0), 8′ Писанка В. (2:0), 14′ Тавакалян С. (3:0), 16′ Писанка В. (4:0),
44′ Горбань Я. (5:0), 48′ Горбань А. (6:0), 67′-автогол Горбань А. (6:1), 81′ Курченко В. (7:1),
86′ Тавакалян С. (8:1)
Попередження : 21′ Пилипенко Д., 55′ Комар М., 89′ Пугач Ю.
Склади команд:
“Дівиця”: Сушко Д., Горбань Я., Пилипенко С., Гумен Ю., Горбань А. (до 80′), Мірошніченко О. (до 57′),
Писанка В. (до 64′), Джигурда В. (до 64′), Тавакалян С., Черненко Я. (до 80′), Комар Б. (до 57′)
Заміни: Денисенко М. (з 57′), Пугач Ю. (з 57′), Курченко В. (з 64′), Сухина С. (з 64′), Бардаков О. (з 80′), Тонкаль О. (з 80′)
“Цукровик”: Верза Я., Пилипенко О., Пилипенко Д., Зубань О., Комар М., Черніченко М., Кузьменко
Є., Тур А., Приходько А., Ступак І., Тищенко М.
Запасні: Гринько І.
Кращий гравець : Зубань Олександр (ФК “Цукровик”), Пилипенко Сергій (ФК “Дівиця”)

One Response to Ігор Кізім: “Команда продовжує погоню за лідером чемпіонату, завдання на сезон ніхто не змінював”

  1. Саша сказав:

    Згоден з Ігорьом на 100% !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *