Ігор Кізім: “Очікував від суперника більшого”

17 червня, у неділю, на ладанському стадіоні “Авангард” однойменний місцевий клуб приймав чемпіона району – футбольний клуб “Дівиця”. Очікувалася напружена боротьба, не гірша за накалом, ніж минулорічна. Але, як кажуть, не так сталося, як гадалося. Хет-трик Сергія Тавакаляна, дублі Мирослава Денисенка і Андрія Горбаня, а також голи Юрія Гумена і Сергія Пилипенка, на що ладанці відповіли голом з пенальті, визначили підсумковий результат 9:1 на користь ФК “Дівиця”.
Поділитися враженнями про гру погодився керівник ФК “Дівиця”, тож, йому слово.
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– Чесно кажучи, очікував від команди суперника більшого, але наскільки я розумію “Авангард” не зміг зібратися основним складом, бо навіть без замін грали. Ми ж навпаки – зібралися основою, бо розуміли важливість матчу і не хотілося втрачати очки. Дякую хлопцям, що серйозно віднеслися до даного матчу і максимально зібралися. Що можна сказати, є гарний склад – є результат! Протягом усього матчу повністю володіли ініціативою, гра для нас складалася добре, забили швидкий м’яч, вся команда бігла, ніхто з гри не випадав, бажання перемогти вело команду вперед. Протягом матчу створили два десятки гарних гольових маментів, половину реалізували – це для нас непоганий результат, але є над чим працювати. В суперника один удар в площину воріт і той з пенальті. Рахунок закономірний.
Сподіваюся, що на матч з “Удаєм” знову вдасться зібрати гарний склад, вилікують травми ще декілька гравців основи, які не грали в матчі з “Авангардом”. І буде бій…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *