Ігор Кізім: “Вітаю Сергія Тавакаляна з пента-триком і Петра Марунича з дебютним голом”

У неділю, 9 вересня, у Прилуках на стадіоні “Супутник” в рамках 17 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу зустрічалися дві команди, що перебувають у верхній частині турнірної таблиці. Новачок чемпіонату прилуцька ДЮФШ “Європа” приймала діючого чемпіона району ФК “Дівиця”.

ДЮФШ “Європа” (Прилуки). Фото Юлії Бублик

ФК “Дівиця” (Мала Дівиця-Велика Дівиця). Фото Юлії Бублик

Матч видався доволі результативним, що безумовно порадувало глядачів, які були присутніми на цій грі. В цілому у поєдинку було забито аж дев’ять голів, але більш результативними виявилися гості, які і здобули загальну перемогу у цьому цікавому протистоянні.


Певною цікавинкою матчу є той факт, що у ворота гостей було призначено за гру три пенальті, один з яких воротар “Дівиці” Дмитро Сушко відбив, але після добивання господарі все ж відправивили м’яча до сітки. Цей момент зняла на відео Альвіна Сьомка.

Своїми враженнями про дану гру поділився керівник ФК “Дівиця” Ігор Анатолійович Кізім.
– Нелегкий видався матч для нас на стадіоні “Супутник”. Команда суперників грає в комбінаційний футбол, стараються багато контролювати м’яч, видно, що з хлопцями займаються справжні професійні тренери і я думаю в майбутньому ці хлопці виростуть в гарних футболістів, і їх знатимуть не лише в нашому районі чи області, а і в Україні. В любому випадку я їм цього бажаю.
Сам матч був психологічно тяжким, ми забивали, суперник скорочував відрив, але як таких моментів для взяття наших воріт з гри суперник створив зовсім мало, їх майже не було. Пропустили всі три м’ячі з одинадцятиметрових ударів. Самі ж використали пресинг в передній лінії на захисників суперника і змусили їх помилятися та використали моменти з невдалими штучними положеннями “поза грою”, таким чином і забили свої шість м’ячів, а могли забити ще не один. Сергій Тавакалян відзначився пента-триком та дебютний гол забив новачок команди – Петро Марунич, з чим їх і хочу привітати.
По грі багато питань виникало до арбітра матчу, як в однієї, так і іншої команди, але не хочу хаяти чи критикувати дії арбітра нашого матчу, навпаки хочу подякувати їм за їхню працю. Це нелегко відсудити два матчі поспіль з деякими заангажованими боковими суддями та й під тиском гравців, тренерів та вболівальників. Зрозуміло, що помилки будуть, головне, щоб вони не впливали на результати матчів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *