Календар чемпіонату Чернігівської області з футболу 2018 (Перша ліга)

До Вашої уваги календар матчів першого кола Чемпіонату Чернігівської області з футболу серед аматорських команд Першої ліги сезону 2018 у Північній та Південній зонах.

ПІВНІЧНА ЗОНА:

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 26.05.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Короп” (Короп) – ФК “Бахмач” (Бахмач)  4:1
ФК “Борзна” (Борзна) – ФК “Авангард” (Мена) перенесено на 30.06.18
СК “Мена” (Мена) – ФК “Урожай” (Сядрине)  4:1

2 тур, 02.06.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Бахмач” (Бахмач) – ФК “Урожай” (Сядрине)  1:1
ФК “Авангард” (Мена) – СК “Мена” (Мена)  0:2
ФК “Короп” (Короп) – ФК “Борзна” (Борзна)  2:0

3 тур, 09.06.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Борзна” (Борзна) – ФК “Бахмач” (Бахмач)  3:0
СК “Мена” (Мена) – ФК “Короп” (Короп)  1:2
ФК “Урожай” (Сядрине) – ФК “Авангард” (Мена)  0:4

4 тур, 16.06.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Бахмач” (Бахмач) – ФК “Авангард” (Мена)  1:2
ФК “Короп” (Короп) – ФК “Урожай” (Сядрине)  0:1
ФК “Борзна” (Борзна) – СК “Мена” (Мена)  0:4

5 тур, 23.06.18  (початок матчів – 16:00)
СК “Мена” (Мена) – ФК “Бахмач” (Бахмач)  15:00
ФК “Урожай” (Сядрине) – ФК “Борзна” (Борзна)
ФК “Авангард” (Мена) – ФК “Короп” (Короп)  17:00

 

ПІВДЕННА ЗОНА:

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 26.05.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Прогрес” (Остапівка) – ФК “Курінь” (Курінь)  1:2
ФК “ІМК” (Носівка) – ФК “Кристал” (Носівка)  3:2
ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Бобровиця” (Бобровиця)  4:1

2 тур, 02.06.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Курінь” (Курінь) – ФК “Бобровиця” (Бобровиця)  6:2
ФК “Кристал” (Носівка) – ФК “Агротрейдер” (Ічня)  1:0
ФК “Прогрес” (Остапівка) – ФК “ІМК” (Носівка)  перенесено

3 тур, 09.06.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “ІМК” (Носівка) – ФК “Курінь” (Курінь)  0:0
ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Прогрес” (Остапівка)  2:2
ФК “Бобровиця” (Бобровиця) – ФК “Кристал” (Носівка)  1:4

4 тур, 16.06.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Курінь” (Курінь) – ФК “Кристал” (Носівка)  0:1
ФК “Прогрес” (Остапівка) – ФК “Бобровиця” (Бобровиця)  7:3
ФК “ІМК” (Носівка) – ФК “Агротрейдер” (Ічня)  2:1

5 тур, 23.06.18  (початок матчів – 16:00)
ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Курінь” (Курінь)
ФК “Бобровиця” (Бобровиця) – ФК “ІМК” (Носівка)
ФК “Кристал” (Носівка) – ФК “Прогрес” (Остапівка)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *