Календар чемпіонату Чернігівської області з футболу 2019 (Перша ліга)

До Вашої уваги календар матчів першого кола чемпіонату Чернігівської області з футболу серед аматорських команд Першої ліги сезону 2019.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 01.06.19  (початок матчів – 16:00)
ФК “Короп” (Короп) – КФК “Фаворит” (Корюківка)  2:2
ФК “Бахмач” (Бахмач) – ФК “Курінь” (Курінь)  1:0
ФК “Олімпік” (Прилуки) – ФК “Кристал” (Носівка)  1:0
ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Динамо” (Гнідинці)  6:4
СК “Мена” (Мена) — вихідний

2 тур, 08.06.19  (початок матчів – 16:00)
ФК “Кристал” (Носівка) – ФК “Агротрейдер” (Ічня)  5:1
ФК “Курінь” (Курінь) – ФК “Олімпік” (Прилуки)  1:0
КФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Бахмач” (Бахмач)  1:3
СК “Мена” (Мена) – ФК “Короп” (Короп)  2:0
ФК “Динамо” (Гнідинці) — вихідний

3 тур, 15.06.19  (початок матчів – 16:00)
ФК “Бахмач” (Бахмач) – СК “Мена” (Мена)  1:0
ФК “Олімпік” (Прилуки) – КФК “Фаворит” (Корюківка)  5:1
ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Курінь” (Курінь)  1:1
ФК “Динамо” (Гнідинці) – ФК “Кристал” (Носівка)  1:3
ФК “Короп” (Короп) — вихідний

4 тур, 22.06.19  (початок матчів – 16:00)
ФК “Курінь” (Курінь) – ФК “Динамо” (Гнідинці)  6:2
КФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Агротрейдер” (Ічня)  4:2
СК “Мена” (Мена) – ФК “Олімпік” (Прилуки)  3:0
ФК “Кристал” (Носівка) — вихідний
03.08.19  (початок матчу – 16:00)
ФК “Короп” (Короп) – ФК “Бахмач” (Бахмач)

5 тур, 29.06.19  (початок матчів – 16:00)
ФК “Олімпік” (Прилуки) – ФК “Короп” (Короп)
ФК “Агротрейдер” (Ічня) – СК “Мена” (Мена)
ФК “Динамо” (Гнідинці) – КФК “Фаворит” (Корюківка)
ФК “Кристал” (Носівка) – ФК “Курінь” (Курінь)
ФК “Бахмач” (Бахмач) — вихідний

6 тур, 06.07.19  (початок матчів – 16:00)
КФК “Фаворит” (Корюківка) – ФК “Кристал” (Носівка)
СК “Мена” (Мена) – ФК “Динамо” (Гнідинці)
ФК “Короп” (Короп) – ФК “Агротрейдер” (Ічня)
ФК “Бахмач” (Бахмач) – ФК “Олімпік” (Прилуки)
ФК “Курінь” (Курінь) — вихідний

7 тур, 13.07.19  (початок матчів – 16:00)
ФК “Агротрейдер” (Ічня) – ФК “Бахмач” (Бахмач)
ФК “Динамо” (Гнідинці) – ФК “Короп” (Короп)
ФК “Кристал” (Носівка) – СК “Мена” (Мена)
ФК “Курінь” (Курінь) – КФК “Фаворит” (Корюківка)
ФК “Олімпік” (Прилуки) — вихідний

8 тур, 20.07.19  (початок матчів – 16:00)
СК “Мена” (Мена) – ФК “Курінь” (Курінь)
ФК “Короп” (Короп) – ФК “Кристал” (Носівка)
ФК “Бахмач” (Бахмач) – ФК “Динамо” (Гнідинці)
ФК “Олімпік” (Прилуки) – ФК “Агротрейдер” (Ічня)
КФК “Фаворит” (Корюківка) — вихідний

9 тур, 27.07.19  (початок матчів – 16:00)
ФК “Динамо” (Гнідинці) – ФК “Олімпік” (Прилуки)
ФК “Кристал” (Носівка) – ФК “Бахмач” (Бахмач)
ФК “Курінь” (Курінь) – ФК “Короп” (Короп)
КФК “Фаворит” (Корюківка) – СК “Мена” (Мена)
ФК “Агротрейдер” (Ічня) — вихідний

Друге коло чемпіонату:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *