Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Прилуцького району з футболу серед аматорських команд.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 06.05.18 (неділя)
ФК “Цукровик” (Линовиця)  – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  0:0
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – 1:3
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Авангард” (Ладан)  0:4
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  2:1
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Удай” (Удайці)  1:2
ФК “Охіньки” (Охіньки) — вихідний

2 тур, 13.05.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  6:2
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Замістя” (Замістя)  2:1
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Темп” (Богданівка)  9:2
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  1:2
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  6:0
ФК “Удай” (Удайці) — вихідний

3 тур, 20.05.18 (неділя)
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  6:7
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  1:6
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  4:2
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Авангард” (Ладан)  3:6
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Удай” (Удайці)  2:3
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) — вихідний

4 тур, 27.05.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Темп” (Богданівка)  4:0
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Замістя” (Замістя)  0:5
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  0:3
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  +:- (3:0)
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Удай” (Удайці)  1:3
ФК “Авангард” (Ладан) — вихідний

5 тур, 03.06.18 (неділя)
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  6:1
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  2:4
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  0:4
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Авангард” (Ладан)  1:2
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Удай” (Удайці)  4:1
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) — вихідний

6 тур, 10.06.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  9:1
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  0:6
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Темп” (Богданівка)  6:0
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  5:0
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Авангард” (Ладан)  2:0
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) — вихідний

7 тур, 17.06.18 (неділя)
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  3:2
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Замістя” (Замістя)  2:1
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  5:2
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  1:9
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Удай” (Удайці)  1:6
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) — вихідний

8 тур, 24.06.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  1:2
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  1:0
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  0:5
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Авангард” (Ладан)  4:1
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  1:4
ФК “Цукровик” (Линовиця) — вихідний

9 тур, 01.07.18 (неділя)
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  2:2
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  8:1
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Темп” (Богданівка)  0:2
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  4:0
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Удай” (Удайці)  6:0
ФК “Замістя” (Замістя) — вихідний

10 тур, 08.07.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  0:2
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Авангард” (Ладан)  0:4
ФК “Замістя” (Замістя) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)  2:2
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  18:0
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)  2:1
ФК “Темп” (Богданівка) — вихідний

11 тур, 15.07.18 (неділя)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  1:4
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Цукровик” (Линовиця)  8:1
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Замістя” (Замістя)  4:3
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Темп” (Богданівка)  5:1
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Удай” (Удайці)
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) — вихідний

Друге коло чемпіонату:

12 тур, 05.08.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Авангард” (Ладан)
ФК “Темп” (Богданівка) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Охіньки” (Охіньки)
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) — вихідний

13 тур, 12.08.18 (неділя)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Цукровик” (Линовиця)
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Замістя” (Замістя)
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Удай” (Удайці)
ФК “Темп” (Богданівка) — вихідний

14 тур, 19.08.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Авангард” (Ладан)
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Охіньки” (Охіньки)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)
ФК “Замістя” (Замістя) — вихідний

15 тур, 26.08.18 (неділя)
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Замістя” (Замістя)
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Темп” (Богданівка)
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Удай” (Удайці)
ФК “Цукровик” (Линовиця) — вихідний

16 тур, 02.09.18 (неділя)
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Охіньки” (Охіньки)
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Авангард” (Ладан)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Темп” (Богданівка)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) — вихідний

17 тур, 09.09.18 (неділя)
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Цукровик” (Линовиця)
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Замістя” (Замістя)
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Удай” (Удайці)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) — вихідний

18 тур, 16.09.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Темп” (Богданівка)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Охіньки” (Охіньки)
ФК “Авангард” (Ладан) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Замістя” (Замістя)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) — вихідний

19 тур, 23.09.18 (неділя)
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Цукровик” (Линовиця)
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)
ФК “Удай” (Удайці) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)
ФК “Авангард” (Ладан) — вихідний

20 тур, 30.09.18 (неділя)
ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Замістя” (Замістя)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Темп” (Богданівка)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Охіньки” (Охіньки)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Цукровик” (Линовиця)
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) — вихідний

21 тур, 07.10.18 (неділя)
ФК “Цукровик” (Линовиця) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Єдність” (Боршна-Івківці)
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)
ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Авангард” (Ладан)
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ДЮФШ “Європа” (Прилуки)
ФК “Удай” (Удайці) — вихідний

22 тур, 14.10.18 (неділя)
ФК “Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК “Цукровик” (Линовиця)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Замістя” (Замістя)
ФК “Авангард” (Ладан) – ФК “Темп” (Богданівка)
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)
ФК “Охіньки” (Охіньки) — вихідний

2 Responses to Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2018

  1. Вболювальник сказав:

    заявки подали 12 команд!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *