Календар чемпіонату Прилуцького району з футболу 2019

До Вашої уваги календар матчів чемпіонату Прилуцького району з футболу серед аматорських команд.

Перше коло чемпіонату:

1 тур, 12.05.19 (неділя)
ФК “Кристал” (Линовиця) – ФК “Удай” (Удайці)  3:1
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Замістя” (Замістя)  2:0
ФК “Ветеран” (Манжосівка) – ФК “Темп” (Богданівка)  9:0
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) — вихідний

2 тур, 19.05.19 (неділя)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  0:4
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Кристал” (Линовиця)  3:1
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)  0:11
ФК “Ветеран” (Манжосівка) — вихідний

3 тур, 26.05.19 (неділя)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Замістя” (Замістя)  4:2
ФК “Кристал” (Линовиця) – ФК “Темп” (Богданівка)  11:2
ФК “Ветеран” (Манжосівка) – ФК “Удай” (Удайці)  7:2
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) — вихідний

4 тур, 02.06.19 (неділя)
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  0:9
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)  1:6
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Ветеран” (Манжосівка)  3:7
ФК “Кристал” (Линовиця) — вихідний

5 тур, 09.06.19 (неділя)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Ветеран” (Манжосівка)  2:1
ФК “Кристал” (Линовиця) – ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)  0:2
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Удай” (Удайці)  +:- (3:0)
ФК “Темп” (Богданівка) — вихідний

6 тур, 16.06.19 (неділя)
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  2:5
ФК “Ветеран” (Манжосівка) – ФК “Кристал” (Линовиця)  2:4
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Темп” (Богданівка)  3:1
ФК “Замістя” (Замістя) — вихідний

7 тур, 23.06.19 (неділя)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Кристал” (Линовиця)  5:2
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Ветеран” (Манжосівка)  1:2
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Замістя” (Замістя)  0:1
ФК “Удай” (Удайці) — вихідний

Друге коло чемпіонату:

8 тур, 14.07.19 (неділя)
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Темп” (Богданівка)  6:0
ФК “Ветеран” (Манжосівка) – ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)  0:4
ФК “Кристал” (Линовиця) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  2:5
ФК “Удай” (Удайці) — вихідний

9 тур, 21.07.19 (неділя)
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Удай” (Удайці)  3:3
ФК “Кристал” (Линовиця) – ФК “Ветеран” (Манжосівка)  0:0
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)  0:3
ФК “Замістя” (Замістя) — вихідний

10 тур, 28.07.19 (неділя)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Замістя” (Замістя)  3:2
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Кристал” (Линовиця)  3:0 (+:-)
ФК “Ветеран” (Манжосівка) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  0:3 (-:+)
ФК “Темп” (Богданівка) — вихідний

11 тур, 04.08.19 (неділя)
ФК “Ветеран” (Манжосівка) – ФК “Замістя” (Замістя)  9:2
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Удай” (Удайці)  4:2
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Темп” (Богданівка)  8:1
ФК “Кристал” (Линовиця) — вихідний

12 тур, 11.08.19 (неділя)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Ветеран” (Манжосівка)  0:4
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Кристал” (Линовиця)  3:5
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця)  2:4
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) — вихідний

13 тур, 18.08.19 (неділя)
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Темп” (Богданівка)
ФК “Кристал” (Линовиця) – ФК “Замістя” (Замістя)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Удай” (Удайці)
ФК “Ветеран” (Манжосівка) — вихідний

14 тур, 25.08.19 (неділя)
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Ветеран” (Манжосівка)
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Кристал” (Линовиця)
ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) — вихідний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *