Холодний душ для “Цукровика” від небесної канцелярії і від “Дівиці”

У неділю, п’ятого серпня, у Линовиці відбулася гра в рамках дванадцятого туру чемпіонату Прилуччини з футболу. Місцевий ФК “Цукровик” приймав на своєму полі діючого чемпіона району – ФК “Дівиця”. У перерві між колами у складах обох команд відбулися певні зміни. Так гості відзаявили двох своїх легіонерів: захисника Василя Самофала і півзахисника Сергія Сухину. Натомість дозаявили також двох легіонерів: воротаря Артема Борща з Ічнянщини, а також півзахисника Петра Марунича із Сумщини. Змін у складі господарів було куди більше. Так линовичани відзаявили чотирьох місцевих виконавців: захисників Віталія Гапетченка та Миколу Марченка, нападників Євгена Бойка та Сергія Кабанця. Натомість дозаявили відразу сім нових гравців. Щоправда, кількох футболістів новими обличчями для линовичан не назвеш. Знову захищатимуть честь линовицького футболу Валентин Волков (граючий тренер), нападники-легіонери Олександр Собех та Вадим Гребенюк, півзахисник-легіонер Віталій Лимар, а також місцеві півзахисники Роман Прозор і Владислав Свириденко. Але особливою родзинкою на цьому фоні для прихильників “Цукровика” та і певно всього прилуцького футболу стане поява у линовицькій команді 27-річного темношкірого легіонера-нападника із… Києва – Мукоко Луізон Прінс Джені. Він, до речі, уже і брав участь у цій грі, щоправда, це його новій команді не допомогло.

З м’ячем нападник “Цукровика” Мукоко Луізон Прінс Джені. Фото Юлії Бублик

Матч у Линовиці розпочався під акомпанемент дощу з грозою. Кажуть, дощ – це на щастя. Щоправда, не для всіх. У даному випадку хіба що для гостей. “Дівиця”, граючи навіть не оптимальним складом, все ж впевнено перемогла у цьому двобої з рахунком 7:0. Голи у зустрічі забивали Андрій Горбань, новачок Артем Борщ, Олександр Тонкаль, а також дублями візначилися Ярослав Горбань і Віталій Курченко.
Післяматчевий коментар:

Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– На жаль, сам на цьому поєдинку присутнім не був, але завдяки нашим активним вболівальницям мав змогу дивитись пряму трансляцію в Instagram у нашій групі, за що хочу їм подякувати.
Знову по ряду причин не змогли зібратися оптимальним складом, але такі поєдинки дають шанс новачкам та молоді проявити себе і скажу, що вони доволі непогано його використали. До матчу поставилися з повною серйозністю, знали, що в міжсезоння суперник підсилився, тому ні про яку недооцінку не могло бути й мови.
У грі мали тотальну перевагу, як на полі, так і по ударах у площину воріт. Хлопці показали непоганий футбол, з гарним пасом і контролем м’яча. Неочікув такого результату, але ми на нього напрацювали.

Більше фото з матчу – тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *