Хто зупинить “Манжосівку”? “Єдність” у Боршні не змогла

У неділю, 27 травня, у селі Боршна відбувалася гра третього туру чемпіонату Прилуцького району, в якому команда “Єдність” об’єднана з гравців Боршни та Івківців приймала ФК “Манжосівка”. Обидві команди в чемпіонаті набрали чудової ходи і до матчу підходили без поразок.

Учасники матчу виходять на футбольне поле. Фото Альвіни Сьомки

З перших хвилин гри гості захопили ініціативу і в першій же своїй атаці мали відкривати рахунок. Із-за меж штрафного майданчика пробивав Олександр Бабак і потрапив у стійку. А в наступній атаці гості таки зуміли відкрити рахунок. Після розіграшу кутового м’яч потрапив до штрафного майданчика, де найпроворнішим виявився гравець “Манжосівки” Артем Сидоренко, який пробив у ближній кут воріт і відкрив рахунок у матчі. Гості повели 0:1. В наступній атаці гості подвоїли рахунок. Вийшовши віч-на-віч з голкіпером, Андрій Лисенко не схибив, ефектно порекинувши голкіпера і зробивши рахунок 0:2. Вагома заявка на перемогу. Господарі в одній з атак мали нагоду відіграти один м’яч. Після виходу на побачення з голкіпером гравець “Єдності” не зумів переграти стража воріт гостей Олексія Тимошенка. До кінця першого тайму рахунок так і не змінився.

Гравці “Манжосівки” переважно атакували, господарі змушені були захищалися. Фото Альвіни Сьомки

З початком другого тайму картина гри не змінилася. Гості атакували, а господарі надійно захищалися. Рахунок у грі мав робити розгромним сам Євген Симоненко, у якого було в другому таймі три нагоди, але чи то голкіпер рятував від розгрому господарів, чи то м’яч проходив в лічених сантиметрах від воріт. В одній з атак все ж таки вдалося забити гостям, але боковий арбітр підняв прапорець, сигналізувавши положення “поза грою”. М’яч було не зараховано. Під час другого тайму гості виконали декілька замін, цим дещо пожвавивши свою гру і збільшилися швидкості. В одній з атак гравець ФК “Манжосівка” Олександр Бабак, підхопивши м’яча на правому краю, накрутив декількох захисників на своєму шляху і пробив точнісінько у ближній кут воріт, встановивши остаточний рахунок матчу – 0:3. Без шансів для голкіпера “Єдності”. Радості вболівальників гостей не було меж. Впевнена перемога гостей з Манжосівки, чергові три очки у скарбничці й одноосібне лідерство у турнірній таблиці чемпіонату Прилуцького району.
Післяматчевий коментар:
Олександр Вікторович Масьома (керівник ФК “Манжосівка”):
– Головне взяли три очки і продовжуємо лідирувати в чемпіонаті. Дати нам бій у суперника не вийшло. Очікував агресивної гри, а сама гра пройшла повністю під нашим контролем. Хочу подякувати нашим вболівальникам, які завжди нас підтримують, де б ми не грали. Тепер будем готуватися до наступної гри з “Штурмом”. У нас з ними завжди важкі, не прості ігри проходять.
Олександр Кутілка (гравець ФК “Манжосівка”):
– Хочу подякувати суперникам за гру. Очікував від них більшого. Щодо самої гри, то забили два швидкі м’ячі, а потім забрали м’яч під свій контроль і нічого не дозволили зробити супернику, за виключенням одного моменту за весь матч. Могли забивати й більше, але десь нам не по щастило, а десь воротар допоміг. У другому таймі почали робити заміни, випускати нові сили на поле, забили ще один м’яч і довели матч до логічного завершення.
Юрій Петрович Ткаченко (тренер ФК “Єдність”):
– Цієї неділі приймали вдома поки що одну з найсильніших команд чемпіонату. Одразу було видно, що гравці досвідчені, і чудово грають в пас. На протязі гри ФК”Манжосівка” більше володіла ініціативою, і уже на початку гри змогла відзначитися у наших воротах двома голами. Ми ж мали декілька чудових нагод, але, на жаль, реалізувати їх не вдалося. До того ж на 18-й хвилині гри стався прикрий випадок, через травму вибув із гри один із ключових захисників команди. Довелося зробити вимушену заміну на гравця, який не грає на даній позиції. В другому таймі відігратися так і не змогли. Можливо десь не вистачило досвіду, а можливо так позначилася відсутність на грі декількох основних захисників. Тож маємо перший програш. Прикро, але це буде приводом для того, щоб зробити певні висновки, і виправити помилки. Від імені всієї команди хочу подякувати супернику за гру, і побажати успіху в наступних матчах.
Ярослав Фещенко (гравець ФК “Єдність”):
– По-перше, ФК “Манжосівка” – це головний претендент на золоті медалі нашого чемпіонату. Ми знали про силу суперника і тому планували зосередитися на захисних діях і сподівалися на контратаки. Після двох швидких голів наша команда так і не змогла оговтатися, а ФК “Манжосівка” довела гру до логічного завершення. З приємного хочеться відмітити велику кількість вболівальників нашої команди, за що ми їм дуже вдячні. Також бажаємо успіху нашим суперникам.