Конкурс “Кращий післяматчевий звіт”

Прилуцька районна федерація футболу спільно з футбольними клубами оголошує конкурс на кращий звіт туру чемпіонату району з футболу. Разом шукаємо таланти на місцях, які допоможуть читачам, уболівальникам прилуцького футболу, відчути атмосферу матчів, передадуть об’єктивно перебіг подій на полі, а також зможуть взяти післяматчевий коментар в учасників поєдинку. До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі. Також вітається додавання до текстових звітів фото та відеоматеріалів.
Переможець конкурсу визначатиметься за підсумками кожного туру. Читачі, голосуючи “лайками” за публікацію або дописуючи до неї свої коментарі, також матимуть вплив на клуби при визначенні переможця туру, який до того ж отримає і фінансову винагороду в розмірі 100 гривень.
Тож, переглядаючи матчі, занотовуйте найцікавіші ігрові епізоди, бажано робити при цьому серію фотографій, зняти на відео голи або гольові моменти. Потім, підготувавши об’єктивний опис матчу, надсилайте свої матеріали на електронну пошту prylukysport@gmail.com.
Тільки разом зробимо наш чемпіонат ще цікавішим та інформативнішим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *