Лідери здобувають важкі перемоги, у Коропі бойова нічия

22 вересня відбулися матчі другого туру фінальної частини чемпіонату Чернігівської області з футболу серед команд Першої ліги. Ігри туру відбувалися на полях представників Північної зони, а саме у Мені, Борзні та Коропі. У цікавих та захопливих матчах по перемозі у своєму активі мають господарі та гості, ще одна гра закінчилася внічию.

СК “Мена” (Мена) – ФК “ІМК” (Носівка)  3:2

Гра у Мені мала свій підтекст. У першому матчі цих команд у Носівці сильнішими були господарі, які і перемогли з рахунком 2:1, але оскільки у тій грі за “ІМК” зіграв незаявлений гравець, то технічну перемогу з рахунком 3:0 здобула “Мена”. У цій грі обидві команди прагнули здобути перемогу. “ІМК”, щоб довести закономірність тієї ігрової вікторії, а “Мена” прагнула довести, що заслуговує не лише технічної перемоги.
У першому таймі два центральних захисники господарів припустилися двох результативних помилок, за що і були покарані носівчанами. У першому випадку під час атаки господарів носівчани перехопили м’яча і вибили його вперед, а захисник “Мени”, намагаючись вибити “круглого”, промазав. Це і дозволило гравцю гостей вийти один на один з воротарем господарів і прострілити вздовж воріт, куди прибіг п’ятнадцятий номер носівчан і замкнув простріл, відкривши рахунок у матчі (гол на відео – 4:45). У другому голі уже провина іншого центрального захисника “Мени”. Четвертий номер господарів намагався обіграти нападника “ІМК”, але не обіграв, обрізався, що зрештою і призвело до другого взяття воріт “Мени” (гольова атака на відео – 10:52). На перерву команди пішли за рахунку 0:2.
У перерві господарі зробили перестановки у центальній осі: центральний захисник Ігор Романенко перемістився у лінію нападу, Ігор Донець з нападу опустився у центр поля, а центральний півзахисник став грати у центрі захисту. І варто сказати, що такий крок цілком себе виправдав. Саме центральний захисник Романенко головою забив два голи і зрівняв рахунок в матчі (гольові атаки на відео – 14:52 і 17:17). Автором третього голу став лівий півзахисник “Мени” Роман Мазко. Після довгої діагональної передачі зі своєї половини поля, Роман прийняв м’яча на груди і прокинув собі на хід і, ввійшовши у штрафний майданчик, пробив у ближній кут воріт (гол на відео – 17:35). Після цього гості розкрилися, намагаючись відігратися, натомість “Мена” мала кілька нагод забити, але більше голів цього вечора глядачі так і не побачили.
Чергові три очки “Мени” і вона продовжує змагатися за перемогу у чемпіонаті, а “ІМК”, незважаючи на поразку, продемонстрував доволі непогану гру, а результат певно ще прийде у наступних матчах.

Відеоогляд матчу Андрія Скоробагатька:

Післяматчевий коментар:
Ігор Донець (капітан СК “Мена”):
– Самі собі привезли у першому таймі два м’ячі. Потім зробив деякі перестановки. Перемістив центрального захисника в напад, бо розумів, що Носівка закрилася і потрібно атакувати через фланги, а у штрафній потрібен високий гравець. Романенко якраз такий, під два метри зростом і добре грає головою. Він і виправдав сподівання.
До речі, дуже сподобалася команда гостей своїм відношенням у першу чергу, адекватні усі футболісти. Тому що багато є  команд, які сварять арбітра, гравців, а тут все адекватні, гравці граючі, побільше б таких команд.
– У перерві вірили, що зможете хоча б відігратися, не говорячи уже про перемогу?
– Уже після гри у роздягальні гравці казали, що думали, ніби я у перерві буду кричати. Але я спокійно зайшов і сказав, що нічого страшного не відбулося, попереду ще 45 хвилин, моменти будуть і просто потрібно їх реалізувати, от тільки тактику дещо змінимо і будемо грати флангами. Заспокоїв хлопців, оскільки ясно, що грати при 0:2 важко, тим більше висів і тягар за першу гру, яку ми виграли протестом.

“Прилуччина спортивна” дякує Ігорю Донцю за допомогу у підготовці огляду матчу

ФК “Борзна” (Борзна) – ФК “Прогрес” (Остапівка)  1:2

Гості з Остапівки їхали у Борзну лише за перемогою, хоча і розуміли, що в Борзні доведеться дуже складно, оскільки господарі здобули славу домашньої команди. Але дещо несподівана втрата очок у домашньому матчі додатково мотивувала команду на гру. Та і сам статус одного з фаворитів фінальної частини чемпіонату теж тиснув на колектив.
Власне рівна гра у першому таймі так і закінчилася за рівного і “сухого” рахунку на табло, а все саме цікаве відбулося після відпочинку. Гості зусиллями свого лідера і капітана Вадима Бурляя вийшли вперед, але господарі зуміли відігратися з пенальті. Здавалося, що гра знову закінчиться за нічийного рахунку, але у компенсований арбітром до другого тайму час, “Прогрес” здобув право на пробиття пенальті. У цей відповідальний момент виконувати одинадцятиметровий штрафний удар взявся Вадим Бурляй і не підвів сподівання партнерів. Тож такі непрості три залікові бали представником Варвинського району здобуто і команда продовжує перегони із “Меною” за перше місце у чемпіонаті.
Вадим Бурляй (капітан ФК “Прогрес”):
– Гра була більш-менш рівна, багато моментів не було в першому таймі, у другому таймі ми включились і забили першими. Гра була під нашим контролем і потім пенальті, якого взагалі не було… І знову рівна гра, але на останніх хвилинах ми вирвали важливу перемогу, справедливу. 2:1 – важлива перемога.
– Наскільки ”Борзна” у домашній грі відрізнялася від ”Борзни” у Варві?
– У Варві вони самі не грали й нам не давали, бо постійно збивали темп, грали на нічию. У Борзні грали так, як і мають грати в себе вдома.
Сергій Миколайович Іващенко (ФК “Борзна”):
– На жаль, програли. Пропустили вирішальний гол з пенальті на другій доданій хвилині. Бачив, які були засмучені і спустошені хлопці після гри в роздягальні. Знайшов сили і подякував їм за гру. Вони гідно сьогодні протистояли хорошій команді, але спортивне щастя було на боці “Прогреса”. Вітаю команду суперника з перемогою і бажаю подальших успіхів.
Джерело коментаря – сторінка Сергія Іващенка у мережі facebook

ФК “Короп” (Короп) – ФК “Кристал” (Носівка)  2:2

У суботу, 22 вересня, ФК «Короп» приймав команду з Носівки ФК «Кристал». Нагадаємо, в першій грі ФК «Кристал» переміг нашу команду 1:0.

О 16:00 арбітр дав свисток, гра розпочалась. У середині першого тайму ударом зі штрафного суперники виводять свою команду вперед, але вже під кінець тайму чудовим ударом головою Руслан Федоренко зрівнює рахунок у грі, 1:1.

Друга половина гри була дуже напружена (багато порушень, заслужений пенальті, який суддя не поставив з незрозумілих причин), та на сороковій хвилині Олексій Єрошенко збільшує перевагу на користь нашої команди. Але зарано раділи − не проходить і трьох хвилин, як суперники забивають гол у відповідь. Матч закінчився з рахунком 2:2.

Джерело – Коропська громада

Сергій Прокопець (капітан ФК “Кристал”):
– Гра ніяка, ніби з переляку повиходили. Не йшла гра взагалі, зіграли, мабуть, хвилин п’ятнадцять, а весь інший час було що попало…
Олег Вікторович Сагань (тренер ФК  “Короп”):
– Гра була уже інша, не така як у Носівці. Команда “Кристал” була набагато слабша, ніж у Носівці, набагато… Можливо склад не найкращий, я цю команду не дуже добре знаю, важко сказати. Забивали ми сьогодні після розіграшів стандартів, але водночас не реалізували парочку чудових виходів один на один.