“Манжосівка” двічі не забиває пенальті, але все ж здобуває перемогу в Удайцях у доволі непростій грі з “Удаєм”

Центральний матч 14 туру чемпіонату Прилуччини відбувся у неділю, 19 серпня, в Удайцях. У гості до місцевої команди ФК “Удай” завітав лідер чемпіонату – ФК “Манжосівка”. У першому колі в Прилуках сильнішими були господарі, “Манжосівка” перемогла тоді з рахунком 6:0, тому звичайно “Удай” прагнув взяти реванш за ту прикру поразку.

Учасники матчу вітають один одного перед грою. Фото Альвіни Сьомки

Початок матчу пройшов у більш рівній боротьбі, а вже в середині тайму активнішими були господарі, які першими і відкрили рахунок у матчі. Після помилки голкіпера гостей, який не втримав “круглого”, першим на добиванні опинився гравець “Удаю” Євген Білобородько, який і відправив м’яча у сітку воріт “Манжосівки”. Господарі повели 1:0. Радості вболівальників не було меж. Після пропущеного м’яча гості дещо жвавіше заграли і почали більше  загрожувати воротам “Удаю”. Слід відмітити удар В’ячеслава Давиденка зі штрафного, якому трішки не вистачило влучності, а з ударом Олега Левченка, який пробивав із-за меж штрафного майданчика, голкіпер господарів справився і перевів “круглого” на кутовий. Господарі почали грати на контратаках і в них добре це виходило, вони мали стовідсоткові нагоди, щоб подвоїти свою перевагу. Під завершення першого тайму гості заробили право на кутовий удар, який вони розіграли та виконали передачу на дальну стійку, де опинився ніким не прикритий Євген Симоненко, і точним ударом головою встановив рівновагу на табло – 1:1. За такого рахунку команди відправилися на перерву.

М’яч після удару В’ячеслава Давиденка зі штрафного пролетів трішки вище поперечини. Фото Альвіни Сьомки

Нереалізований момент “Удаю”, щоб забити вдруге. Фото Альвіни Сьомки

М’яч після виходу один на один з воротарем гостей пролетів поруч зі стійкою. Фото Альвіни Сьомки

Другий тайм розпочався з атак команди “Манжосівка” і чи не в першій своїй атаці гравець “Удаю” зіграв рукою, арбітр матчу Сергій Хантіль, не роздумуючи, вказав на одинадцятиметрову позначку. До м’яча підійшов Євген Симоненко, який пробив не дуже вдало, по центру воріт, і голкіпер господарів Сергій Даниленко справився з цим ударом. Градус напруги біля воріт господарів не спадав. Завдавав удару Олег Левченко, з яким справився воротар “Удаю”, а удару Андрія Лисенка не вистачило точності. Підхопивши “круглого” в центрі поля Євген Симоненко проривався до воріт і лише фолом останнього захисника був зупинений, арбітр матчу вдруге показав на одинадцятиметрову позначку. Цього разу до м’яча підійшов Олег Левченко, який виконав удар у кут воріт, але і з цим ударом голкіпер удайчан впорався, але на добиванні опинився все той же Левченко і добив “шкіряного” у порожні ворота – 1:2, а це означало, що тепер вже гості були попереду. За такого рахунку “Манжосівка” провела декілька замін, випустивши на поле свіжих гравців, щоб заспокоїти гру і втримати перевагу. В одній з атак гостей на Олегу Левченку сфолив захисник “Удаю” перед самою лінією штрафного майданчика, арбітр покарав захисника “Удаю” жовтою карткою, а інший гравець господарів (Євген Білобородько – прим.ред.) вихватив картку з рук арбітра і відпихнув його, за що і побачив перед собою відразу покарання – червоне світло. Гравці “Удаю” залишилися в меншості. Після цього вболівальники почали вибігати на поле з кулаками до арбітра матчу і погрожувати йому, а гравці почали заспокоювати своїх вболівальників. Третій м’яч у ворота господарів забив Олег Лень під завісу гри і встановив остаточний рахунок – 1:3.
Досить нелегка перемога “Манжосівки”, яка поки що в цьому чемпіонаті ще не знала гіркоти поразок.
Післяматчевий коментар:
Олександр Вікторович Масьома (керівник ФК “Манжосівка”):
– Досить непроста перемога для нас та ще й поле було не в найкращому стані.Перший тайм призвичаювались до поля, але пропустили першими м’яча, а могли два і три. В другому таймі зіграли більш злагодніше в захисті і більш агресивніше в нападі, що нам і дало вирвати перемогу. Зіграли майже оптимальним складом, добре, що допомогли наші ветерани, які відігравши гру на область, приїхали допомогти нам і на район. Головне, що взяли три залікові очки, тепер будемо готуватися до наступної гри з “Темпом”.
Євген Симоненко (гравець ФК “Манжосівка”):
– Дуже важка гра, дуже було мало моментів, тієї гри, в яку ми звикли грати. Суперник на своєму полі грав організовано, не те що ми. Багато провалів, неточних передач, але ми показали характер, зуміли домогтися перемоги. Ще раз утвердився в думці, що грати проти своїх дуже важко. Вболівальники, як завжди, на висоті. Удачі хлопцям в наступних іграх. Ну а нам зробити правильні висновки і працювати далі.
Олександр Олександрович Степашко (керівник ФК “Удай”):
– Гра видалася чудовою з безліччю гольових моментів. Хочеться подякувати хлопцям за шалену самовіддачу, у них очі просто горіли! Також дякую команді “Манжосівка” за чесну та безкомпромісну гру, помітно, що люди грають у футбол. Але таку гарну битву зруйнувала людина зі свистком. Сергій Хантіль відсудив лише 15 хвилин, а далі втратив гру і просто бігав підсвистував. Таких людей не повинно бути у чемпіонаті! Стосовно даного арбітра подане клопотання до суддівського комітету щодо відсторонення його від обслуговування чемпіонату Прилуцького району на 5 матчів. Велика подяка вболівальникам за підтримку!

Більше фото з матчу – тут

Репортаж із Удайців прес-секретаря ФК “Манжосівка” Руслана Білого

Протокольні дані:
с. Удайці, сільський стадіон
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Манжосівка” (Манжосівка)  1:3
Арбітр : Хантіль С. (3,5)
Голи : 13′ Білобородько Є. (1:0), 45′ Симоненко Є. (1:1), 73′- пен. Левченко О. (1:2), 91′ Лень О. (1:3)
Попередження : 40′ Музиченко І., 52′ Левченко О., 60′ Шульга О., 69 Дука О., 79′ Захарченко О., 93′ Тимошенко В.
Вилучення : 87′ Білобородько Є.
Склади команд:
“Удай”: Даниленко С., Степашко О. (до 78′), Захарченко О., Дука О., Карлюк О. (до 67′), Даниленко В., Нагорний В., Коваленко А. (до 11′), Кірієнко І. (до 62′), Дівотченко С., Білобородько Є.
Заміни: Вегера О. (з 11′), Коваленко С. (з 62′), Гавура О. (з 67′), Жигунов О. (з 78′)
Запасні: Богдан Б.
“Манжосівка”: Тимошенко О., Музиченко І. (до 46′), Ліпньов Р., Седньов Є., Бабак О. (до 61′), Давиденко В. (до 66′), Левченко О., Шульга О. (до 80′), Лень О., Лисенко А., Симоненко Є.
Заміни: Масьома О. (з 46′), Яценко С. (з 61′), Тимошенко В. (з 66′), Мовчан О. (з 80′)
Запасні: Кутілка О.
Кращий гравець : Тимошенко Олексій (ФК “Манжосівка”), Даниленко Сергій (ФК “Удай”)