На дев’ять голів “Замістя” богданівці відповіли голом престижу Ярослава Грязного

У неділю, 14 квітня, у Замісті пройшла перша гра чвертьфінальної стадії кубка Прилуцького району з футболу. У гості до місцевої однойменної команди завітали гості з Богданівки – ФК “Темп”. Господарі поля виявилися не дуже гостинними у цій грі, вирішивши не відкладати питання визначення переможця цієї пари на гру-відповідь. Тож серйозного суперництва на полі, на жаль, не вийшло.
Початок розгрому поклав Володимир Атаманенко уже на 13-й хвилині. Забігаючи наперед, варто зазначити, що Володимир у другому таймі ще двічі відзначився у воротах гостей, таким чином оформивши персональний хет-трик. Партнери Володимира не відставали, Євген Приступа і Януш Єзибчук також відзначилися у воротах “Темпу”. Найбільш негативно це вплинуло на богданівця Олександра Труша, який у період з 32-ї по 34-ту хвилину заробив два попередження і залишив своїх партнерів у меншості. Навіть за рівних складів розраховувати гостям на пристойний результат було б важко, а граючи в меншості, – тим більше. Відразу після вилучення гравця гостей Денис Поліщук ударом зі штрафного забив красень-гол, тож Олександр Котеленець змушений був учетверте діставати м’яча із сітки власних воріт. На перерву команди пішли за рахунку 4:0 на користь “Замістя”.
У другому таймі побиття богданівців продовжилося. Сергій Корнух, знову Денис Поліщук, двічі уже згадуваний Володимир Атаманенко, а також Максим Тимбай довели рахунок до непристойних 9:0. Все на що спромоглися гості – гол престижу від Ярослава Грязного з пенальті.
Тож у цій парі також з величезною вірогідністю можна прогнозувати півфіналіста. Хоча гравці “Темпу” не мають опускати руки і через матч-відповідь спробувати зігратися, десь можливо вдатися до певних тактичних і кадрових експериментів, щоб у більш кращій формі підійти до матчів чемпіонату.

Протокольні дані:
с.Замістя, стадіон “Автодром”
ФК “Замістя” (Замістя) – ФК “Темп” (Богданівка)  9:1 (4:0)
Арбітр : Михайличенко Ю. (5,0)
Голи : 13′ Атаманенко В. (1:0), 29′ Приступа Є. (2:0), 33′ Єзибчук Я. (3:0), 35′ Поліщук Д. (4:0), 48′ Корнух С. (5:0), 72′ Поліщук Д. (6:0), 75′ Атаманенко В. (7:0), 83′ Атаманенко В. (8:0), 86′ Тимбай М. (9:0), 89′-пен. Грязний Я. (9:1)
Попередження : 32′ Труш О., 34′ Труш О., 43′ Поліщук Д., 52′ Шкарупа С., 81′ Грязний Я., 82′ Козаков С.
Вилучення : 34′ Труш О. (повторне попередження)
Склади команд:
“Замістя”: Ясеновський Д., Корсун О. (до 62′), Поліщук Д., Ведмідський М., Приступа Є., Корнух С. (до 62′), Костицький С., Сидорко М., Атаманенко В., Кот М., Єзибчук Я.
Заміни: Тимбай М. (з 62′), Козаков С. (з 62′)
Запасні: Буренко Д.
“Темп”: Котеленець О., Труш В., Труш О., Будеев О., Приймак М. (до 45′), Скорик Є., Грязний Я., Кравченко Ю., Удовенко В., Липкін І., Шкарупа С.
Заміни: Деркач В. (з 45′)
Запасні: Курілов А., Бедзір Б.
Кращий гравець : Кравченко Ю. (ФК “Темп”), Єзибчук Я. (ФК “Замістя”)