Перемога у першому матчі перетворилася на технічну поразку

У неділю, 25 вересня, у Прилуках відбувся перший півфінальний матч чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів 35+. Наші земляки на стадіоні “Супутник” за значної підтримки глядачів приймали одноклубників – “Ветеран” із Сираїв. Завдяки голам Дмитра Даценка та В’ячеслава Давиденка у другому таймі перемогу в матчі святкували прилуцькі ветерани. Але, як уже повідомляла “Прилуччина спортивна”, після матчу у гостей виникли питання стосовно гравця з ім’ям Сергій Лісіцин. Гості були впевнені, що під цим ім’ям грав Олександр Бабак, якому до того ж не виповнилося 35 років, тож у понеділок вони подали протест на гру.
Даний протест у вівторок був розглянутий КДК Чернігівської обласної федерації футболу і винесено рішення про зарахування прилуцькому “Ветерану” технічної поразки з рахунком 0:3 у першій півфінальній грі. Більше того, під час розгляду цього питання комісії стало відомо про підробку документів відразу по трьох футболістах прилуцького “Ветерану”, що були заявлені на дану гру. Під їхніми прізвищами грали інші гравці, до того ж молодші 35-ти років. Під питанням залишається ще один гравець прилучан. Стояло питання про виключення нашої команди від участі у цьогорічному чемпіонаті, дискваліфікації на наступний рік та відповідальності за підробку документів, щоправда сторона-позивач не наполягала на більш суворому покаранні, тож комісія обмежилася лише технічною поразкою.
Тепер у матчі-відповіді перед нашими земляками стоїть непросте завдання відіграти домашні 0:3, щоб все-таки пробитися до фіналу. Чи вийде це у прилучан, дізнаємося зовсім скоро, уже наступної неділі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *