Першої розгромної поразки у сезоні новачок турніру зазнав від чемпіона у Малій Дівиці

У неділю, 10 червня, у Малій Дівиці відбувся матч шостого туру чемпіонату Прилуччини з футболу. Місцевий футбольний клуб “Дівиця” приймав на своєму полі молоду і амбітну команду з Прилук – ДЮФШ “Європа”. Молоді прилучани доволі непогано себе проявили на початку нинішнього сезону, тим більше якщо пригадати, що вони є дебютантами турніру. Тож ця гра очікувалася з нетерпінням місцевими любителями футболу, тим більше, що останнього разу діючі чемпіони району грали аж три тижні тому у пам’ятній грі проти “Манжосівки”. Тому було цікаво подивитися у якій зараз формі перебуває команда.

Традиційні передматчеві рукостискання учасників матчу. Фото Юлії Котеленець

Матч розпочався за повної переваги господарів поля – команди “Дівиця”. Вже в першій десятихвилинці після грубої помилки воротаря прилучан Сергій Тавакалян влучним пострілом відкрив рахунок. Після цього “Дівиця” створила багато моментів, з центра поля Андрій Горбань вивів Юрія Гумена один на один з воротарем, і Юрій чітко розібрався в даній ситуації – 2:0. Потім Андрій Горбань не реалізував вихід один на один з воротарем, перекинувши м’яча через поперечину воріт. Багато моментів у таймі господарями не було реалізовано. Владислав Писанка виходив один на один, але його за футболку притримав суперник, за що справедливо побачив перед собою червоне “світло” від арбітра матчу. А коли Андрій Горбань віддав пас на Гумена, а Юрій шедевральним ударом влучив у дальню дев’ятку воріт, стало все зрозуміло – свято сьогодні буде на вулиці господарів поля.
Другий тайм у ході поєдинку нічого не змінив. Вихід один на один не реалізували Сергій Тавакалян і Андрій Горбань. Потім Андрій Горбань заробив пенальті, який чітко реалізував Сергій Пилипенко, розвівши м’яча та воротаря по різним кутам – 4:0.

Опубліковано Юлією Котеленец 12 червня 2018 р.

І на завершення Андрій Горбань, перекинувши весь захист суперника, вивів Владислава Писанку один на один з голкіпером, і Владислав вдало реалізував свою нагоду. Гра пройшла дуже спокійно і господарі здобули у ній цілком впевнену перемогу з великим рахунком.
Післяматчевий коментар:
Володимир Сколобивець (гравець ДЮФШ “Європа”):
– Гра проходила із самого початку під диктовку команди-господаря . В перші хвилини ми пропустили два м’ячі, що зіпсувало весь настрій на гру. Плюс вилучення на п’ятнадцятій хвилині, коли пряму червону отримав капітан команди, і хлопці уже не змогли ввійти у той темп гри, який диктував нам суперник. Тяжке та нестандартне поле також дало свої плоди.
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– Після тритижневої перерви основним завданням було налаштувати команду на матч. У деякій мірі це вдалося, але відсутність кількох гравців основи все-таки стовідсоткової впевненості не давала. Погано те, що команда набрала форму, і тут два пропуски, хтось знявся, хтось не приїхав – це все впливає на фізичний та психологічний стан команди. Тому треба керівництву федерації зробити висновки на майбутнє і не допускати таких моментів.
По грі скажу, що володіли перевагою на полі, забили швидкі м’ячі, також гравець суперника отримав червону картку і стало зрозуміло, що перемогу ми вже не випустимо. Моменти були ще для взяття воріт суперника, але то підводила влучність, то рятував воротар, та й арбітр не зарахував два м’ячі.
Про суперника скажу так: молоді, амбітні хлопці з хорошою грою в пас, чудово бачать поле, чітко витримують лінію у захисті, тому багато разів потрапили у штучне положення “поза грою”. Хочу подякувати їм за гру і побажати успіхів у майбутніх матчах.
– Попереду на команду очікує непростий виїзд у Ладан. Треба тільки перемагати, щоб не відпустити “Манжосівку”.
– Так, розуміємо важливість двох виїздних матчів з “Авангардом” та “Удаєм”. Розуміємо, що легко не буде, але також є розуміння, що очки нам втрачати не можна. Сподіваюся, що травми залікуються, інші проблеми відійдуть на другий план і всі гравці будуть на цих матчах. І буде бій…
Андрій Горбань (гравець ФК “Дівиця”):
– Хочеться подякувати супернику за гру, вболівальникам за підтримку. По самій грі, то пройшла вона дуже спокійно, хлопці старалися, бігли, але шансів бодай на небезпечний момент у них не було. Ми мали безліч нереалізованих моментів, за що нам величезний мінус, наступаємо на старі граблі. Супернику подальших успіхів, а нам потрібно думати вже про наступну гру.