“Південне дербі” нашого району залишилося за Удайцями. Чи таки ні?

20 травня у Линовиці відбувся ще один матч третього туру чемпіонату Прилуччини з футболу. Зустрічалися географічні сусіди: линовицький “Цукровик” та удайцівський “Удай”. Маємо таке собі “південне дербі” нашого району. Матч принциповий для обох команд, а особливо з огляду на минулорічні перипетії. Тому поступатися у цій грі ніхто не планував, кожна команда грала тільки на перемогу.
Із самого початку матчу удайчани забрали м’яча під свій контроль. Гості насіли на ворота суперника і тільки дивом не влучали по воротам із вбивчих позицій. Все ж таки гравець “Удаю” Андрій Коваленко зміг забити після пострілу із-за штрафної. Не пройшло й декількох хвилин як рахунок матчу був подвоєний. У воротах линовицького “Цукровика” знову-таки відмітився Андрій Коваленко, оформивши таким чином дубль у матчі. В пориві атак гості забули, що потрібно оборонятися і за це були покарані гольовою контратакою. Автором голу став місцевий линовицький дев’ятикласник Микола Черніченко. Матч був багатий на травми, до кінця не дограли два гравці “Удаю”: автор дублю Андрій Коваленко покинув поле ще в кінці першого тайму (розсічення голови), а Володимир Даниленко закінчив гру в середині другого тайму (Володимир невдало і досить сильно впав на спину).

Небезпечний момент біля воріт “Цукровика”. Фото надане В’ячеславом Волинцем

У другому таймі господарі згадали, що вони все-таки грають у себе вдома і почали більш активно атакувати ворота гостей, але тут вже удайчани вибігли в контратаку, забивши третього м’яча. Відзначився у воротах цукровиків Євген Білобородько. Наче б то нічого не віщувало біди, але за п’ятнадцять-двадцять хвилин до закінчення матчу другу жовту картку отримав капітан “Удаю” Олександр Степашко. Гравці “Цукровика” недовго думали та відквитали ще один м’яч зусиллями Максима Комара. Кінцівка матчу була запеклою, господарі хотіли зрівняти рахунок понад усе. І це ледь не вийшло в Олександра Зубаня, який ударом бісиклети зтряхнув поперечку воріт суперника. В футболі не рахується “ледь не забитий м’яч”, а тому матч так і закінчився з рахунком 2:3 на користь удайчан.
Щоправда, крапку у цьому матчі все ж має поставити КДК, куди звернулися із апеляцією представники линовицького “Цукровика”.

В атаці “Цукровик”. Фото надане В’ячеславом Волинцем

Післяматчевий коментар:
Олександр Олександрович Степашко (керівник ФК “Удай”):
– Хотілося б надати розлогий коментар даного матчу, але сьогодні зранку голова КДК (Коваленко О.Ю.) зателефонував і повідомив, що по нашому матчу відкрите провадження у зв’язку з поданою апеляцією представником команди “Цукровик” (Волковим В.М.). Враховуючи даний фактор, коментувати нічого! Дочекаюся вирішення даного питання і потім надам коментар, якщо буде потрібно. А наразі тільки хочу привітати ФК “Удай” та всіх кому дана команда не байдужа із заслуженою виїзною перемогою! Дякую.
В’ячеслав Олександрович Волинець (тренер ФК “Удай”):
– Цієї неділі в Линовиці відбувся цікавий та результативний матч. З перших хвилин хлопці взяли гру під контроль. У першому таймі грали через центр та повністю контролювали гру, вже до двадцять п’ятої хвилини перемагали 2:0 та мали безліч моментів біля воріт суперника. Мабуть хлопці ще не відійшли після міні-футболу, адже робити по три-чотири паси в штрафному майданчику – це занадто. За що і поплатилися в кінці тайму голом у власні ворота. Це певно і була перша можливість господарів. Загалом перший тайм могли доводити до розгромного, а натомість принесли собі проблеми. У другому таймі вже був дещо інший футбол, три вимушені заміни гравців основи через травми! Не скажу, що гра була жорстка, просто так склалося. Потім незрозуміла друга жовта від Михайліченка нашому капітану… Так, фол був, але щоб друга жовта… Загалом другий тайм був нервовий. Грали як на гойдалці: то в одну, то в іншу сторону, мали моменти як і линовинчани, так і ми. Дякую супернику за гарну гру.
Владислав Лук’янчиков (гравець ФК “Удай”):
– У першому таймі повністю контролювали гру, створили багато моментів, а забили тільки два. У другому таймі травми Володимира Даниленка й Андрія Коваленка, а ще й червона картка Олександра Степашка, і гра перевернулася в іншу сторону. Уже Линовиця почала створювати багато моментів. Могли ми виграти з великим рахунком по першому тайму, а по другому – могли і програти. Саме головне, що взяли три очки. Бажаю хлопцям швидкого одужання і повернення у стрій.
– У Вас особисто були моменти забити? Чому не вийшло?
– Було багато нагод, але не мій був день, багато зайвого робив.
– Як Вам суперник? Які враження від линовицької команди?
– Очікував слабшого. Хоча і у нас був не оптимальний склад. Наш ключовий гравець Олексій Захарченко святкував весілля, а з ним було ще два ключових гравця – Станіслав Дівотченко і Богдан Богдан.
Валентин Миколайович Волков (тренер ФК “Цукровик”):
– Була заруба, гра не на життя, а на смерть. “Удай” постійно вигравав, ми наздоганяли. У нас зараз нова команда, всі линовицькі грають, школярів багато, а тому поки набираємося досвіду. Були у нас ще моменти забити, але не змогли, зокрема, влучили двічі у хрестовини. “Удай” забив все, що міг, крім хіба одного моменту, коли виходив їхній гравець один на один, але вони не забили.
– Ви подали апеляцію на гру. У чому суть апеляції?
– Я поки цього розголошувати не буду, поки не буде підтвердження або спростування деякої інформації. Тому поки без коментарів.