Початок реєстраційної та заявкової кампанії на Чемпіонат, Кубок та Молодіжну Лігу Прилуччини з футболу 2018 року

Прилуцька районна федерація футболу оголошує про початок реєстраційної та заявкової кампанії на Чемпіонат, Кубок та Молодіжну Лігу Прилуччини з футболу 2018 року.

Реєстрація команд розпочинається з 04.02.2018 по 12.03.2018, шляхом залишення коментаря під подібним повідомленням у групі ”Прилуччина спортивна” в соціальній мережі Facebook, вказавши назву своєї команди, населений пункт і контактну особу з номером телефону.

Заявкова кампанія розпочнеться з 15.03.2018 по 01.04.2018 включно.

Інформація про деякі зміни та пропозиції щодо організації та участі в новому футбольному сезоні 2018, які пропонуватимуться Правлінням ПРФФ на найближчому засіданні представників команд:

  1. Молодіжна Ліга – участь беруть молодіжні команди команд-учасниць Чемпіонату, за бажанням; учасники – юнаки, яким не виповнилося 18 років, і дівчата, жінки без обмеження у віці; ігри проводитимуться згідно календаря Чемпіонату Прилуччини, два тайми по 25 хв., перед початком гри основної команди; гру обслуговуватиме призначена бригада арбітрів на гру основної команди; учасники Ліги не вважатимуться легіонерами і зможуть бути дозаявленими в основну команду в будь-який момент.
  2. Ігри у новому футбольному сезоні будуть обслуговувати бригади арбітрів призначені комітетом арбітрів (1 головний і 2 асистенти). Оплату арбітражу за рахунок команд-учасниць, в розмірі 250 грн. за матч.
  3. Легіонери – на полі повинно перебувати не більше 6 легіонерів; місцевим вважається гравець прописаний або народжений в Прилуцькому районі; юнаки до 18 років і чоловіки після 40 років не вважаються легіонерами.
  4. Початок основних змагань футбольного сезону 2018 року: Суперкубок Прилуччини (15 квітня), 1/8 Кубку Прилуччини (22-29 квітня), початок Чемпіонату Прилуччини і Молодіжної Ліги (6 травня).
  5. Команда подає одну єдину заявку і на Суперкубок, і на Кубок, і на Чемпіонат Прилуччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *