Попередній етап кубку Прилуччини. Матчі-відповіді

Минулої неділі на трьох стадіонах нашого району відбулися чотири матчі-відповіді попереднього етапу кубку Прилуцького району з футболу. Прилуцькому “Супутнику” довелося приймати одразу дві кубкові гри. Зіграні чотири матчі вийшли доволі таки цікавими і результативними. У кожній грі забивалися голи, усього таких було аж дев’ятнадцять. Левова частка забитих м’ячів належить “Манжосівці”, яка вісім разів засмутила свого кубкового опонента. Особливо постарався Євген Симоненко, який відмітився у воротах суперників п’ять разів. І якщо Євген проявив себе з кращого боку, то гравці івківського “Внєштрансу” Олександр Красношапка і Андрій Клочко відмітилися з негативного боку – Олександр став автором автоголу, а Андрій заробив вилучення під кінець гри. Власне кажучи, троє переможців перших матчів не залишили шансів своїм суперникам у повторних зустрічах і пройшли до чвертьфіналу. І лише гра у Богданівці, незважаючи на перевагу власного поля, все ж закінчилася перемогою гостей, які також приєдналися до когорти чвертьфіналістів.

ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  3:2
Перший тайм матчу пройшов за повної переваги “Європи”. Про це свідчить і рахунок першого тайму – 2:0. На початку матчу відзначилися Олександр Матузка і Максим Зуб, які вдало реалізували виходи віч-на-віч з воротарем гостей. Щоправда, за лічені хвилини автор першого голу Олександр Матузка зазнав травми, тож тренерам “Європи” довелося змінювати свого досвідченого гравця. У ті хвилини центр поля гості програли начисто, внаслідок чого з’являлося чимало вільних зон у захисті “Внєштрансу”, куди постійно вривалися нападники і хавбеки прилучан.
У другому таймі перевага була на боці гостей. Гравці ДЮФШ “Європа” зробили багато замін після першого тайму, що певною мірою і позначилося на збалансованості їхньої гри. Також ще і фізично підсіли юні гравці. Десь здавалося в певні моменти, що прилучани стали грати по рахунку, тим більше коли їхня перевага зросла до трьох м’ячів. Тож за рахунку 0:3 “Внєштранс” став грати агресивніше і йому вдалося відквитати два м’ячі. Перший був забитий з одинадцятиметрової позначки Станіславом Ганечою, а потім гості вивели на побачення з воротарем Максима Огієнка, який скористався позиційною помилкою захисників “Європи” і звів різницю у рахунку до мінімуму. Кінцівку матчу, щоправда, гості догравали у меншості після вилучення Андрія Клочка, який у підкаті вдарив ззаду суперника по ногах, а потім ще й наступив тому на ногу. Вцілому у матчі хочеться відмітити у складі “Європи” автора голу Максима Зуба, а також Максима Бойка й Андрія Соколовського. У складі івківчан у цій грі можна виокремити воротаря Олександра Охріменка, який провів непоганий матч, незважаючи на три пропущені м’ячі.

Репортаж із Прилук помічника прес-секретаря ДЮФШ “Європа” Володимира Сколобивця

ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Авангард” (Ладан)  2:2
На жаль, один з центральних матчів попереднього етапу розіграшу кубку Прилуччини вийшов без повноцінного репортажу. Тож про перебіг матчу можемо ознайомитися хіба що з коротенького коментаря керівника команди “Авангард”, за що йому окрема подяка.
Післяматчевий коментар:
Олег Ігорович Бондаренко (керівник ФК “Авангард”):
– Перший гол ми забили на добиванні, після потужного удару зі штрафного (бив Лисенко, забив Кондратенко). Другий гол забив Горбань, після подачі Бондаренка. Захисники помилилися з офсайдом. У першому таймі були ще моменти. Після кутового, Бондаренко замикав дальню, але захисник вибив м’яча із пустих воріт. У другому таймі ми дещо низько сіли і пропустили два голи, але підкоригувавши замінами гру, впевнено дограли матч. Були ще моменти на контратаках, але забити так і не вдалося. Дякуємо команді “Удай” за цікаве протистояння.

ФК “Манжосівка” (Манжосівка) – ФК “Охіньки” (Охіньки)  8:0
Гра в Прилуках розпочалася о 16:00. Поєдинок обіцяв бути запеклим, адже після поразки дома 0:1 команда з Охіньок повинна була відігруватися і йти вперед. Перша гра залишала надії на вихід до 1/4 фіналу для обох клубів. Такого результату протистояння навряд чи очікували навіть прихильники господарів поля. Команда з Манжосівки з перших хвилин притиснула суперника до його воріт і швидко відкрила рахунок у грі. Після навісу з флангу м’яч потрапив до Олександра Кутілки, який пробив по воротах, але на заваді стала рука суперника, який був у воротарському майданчику. Арбітр матчу показав на 11 метрів. До м’яча підійшов Євген Симоненко, який і реалізував пенальті – 1:0. Рахунок відкрито. А вже за декілька хвилин сам Євген вивів віч-на-віч з голкіпером Артема Івахненка, який не схибив, м’яч від стійки потрапив до сітки воріт – 2:0. Команду з Манжосівки в цій грі було не зупинити. До кінця першого тайму гравець ФК “Манжосівка” під номером 99 Євген Симоненко ще двічі засмутив голкіпера гостей, в якого не було шансів врятувати своїх партнерів. Команди пішли на перерву за рахунку 4:0 на користь господарів поля.
Після перерви команда з Охіньок виконала декіла замін, але малюнок гри не змінився, та і взагалі рідко коли гості перетинали центр поля з м’ячем у цій грі. Команда господарів не відсиджувалася на своїй частині майданчика, а йшла вперед. По ходу матчу “Манжосівка” також виконала декілька замін у грі. На поле вийшли молоді гравці Олег Левченко та Олексій Мовчан, які змінили більш досвідчених Олега Шульгу та Олександра Кутілку. В одній з атак після навісу з флангу в один дотик Олег Левченко робить рахунок 5:0. Хочеться відмітити, що після виходу на заміну Олег зробив дубль. Ще один гравець “Манжосівки” Євген Симоненко у другом таймі теж не зупинився і забив ще тричі. За матч п’ять голів і всі на різний смак. Гості з Охіньок до такої гри були не готові чи можливо не змогли зібрати оптимальний склад на гру, а може ширина поля заважала їм показати свою кращу гру. Фінальний рахунок матчу 8:0, а загальний і взагалі 9:0. Далі за кубком крокує ФК “Манжосівка”, а Охінькам залишається лише боротьба у чемпіонаті району.
В’ячеслав Миколайович Зінченко (керівник ФК “Охіньки”):
– Програли звичайно з великим рахунком, але об’єктивно “Манжосівка” сильніша за нас, в Охіньках ми просто відскочили. Була тоді хоча б самовіддача у наших гравців і поле вдома маленьке, а в Прилуках нас розкатали в пас. Та ще й догравали матч вдесятьох, так як отримав гравець травму, а замінити було ніким. Не зовсім ми і зібралися в плані кількості гравців. А тут ще найближчої неділі розпочнеться чемпіонат Срібнянського району, то проблем зі складом може бути ще більше, але сподіваємося все ж і на інших гравців, зокрема на варвинських легіонерів.
Олександ Вікторович Масьома (керівник ФК “Манжосівка”):
– Грою задоволений, грали оптимальним складом, швидко забили два голи. Контролювали хід гри весь матч і не дозволили нічого створити біля наших воріт супернику. Хочу подякувати нашим вболівальникам, які завжди підтримують нас. Також дякуємо команді “Охіньки” за гарну гру, яку закінчили без травм.
– Результат матчу закономірний?
– Була велика кількість атак, які й призвели до забитих м’ячів. А міг бути рахунок взагалі двухзначний якби не підвела реалізація.
– Кого виділите у своїй команді по цій грі?
– Виділити хочу Женю Симоненка, який веде за собою команду в атаку, але футбол – це командна гра! І сьогодні на полі вона була, кожен гравець на своїй позиції доклав максимум зусиль для підсумкового рахунку на табло.
Артем Івахненко (капітан ФК Манжосівка):
– Дуже сподобалася гра, красиво зіграли в пас, були простріли, проходи, центр поля гарно зіграв, показали красиву і змістовну гру. Мали багато моментів, деякі реалізували, в деяких виручав воротар. Пройшли далі за сумою двох матчів досить впевнено, супернику не залишивши й шансу. Бажаю “Охінькам” виступити вдало в чемпіонаті. Тепер будемо налаштовуватися на чемпіонат та готуватись до наступних матчів.

Фото з матчу – тут

Репортаж із Прилук прес-секретаря ФК “Манжосівка” Руслана Білого

ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Замістя” (Замістя)  0:2
29 квітня на футбольному стадіоні в с.Богданівка відбувся повторний матч попереднього етапу розіграшу кубку Прилуччини за чудової весняної погоди. В грі зійшлися команди “ФК Замістя” та команда-господар стадіону – ФК “Темп”. Минула нічия в матчі цих команд додала обом колективам наснаги та віри в майбутню перемогу. Першими почали атакувати ворота суперника гравці ФК “Замістя” і вже на перших хвилинах влучили у поперечину воріт богданівців. Оговтавшись від стартового натиску, богданівчани створили власні нагоди для взяття воріт, загалом не використали три стовідсоткові нагоди забити гол, натомість отримали м’яч у свої ворота зі штрафного, можливо була й помилка воротаря, якому сонце засліпило очі. Це гравець команди “Замістя” Денис Поліщук забив такого бажаного для своєї команди м’яча у ворота суперника – 0:1.
Після перерви господарі продовжили тиснути на ворота гостей, створили ще ряд гострих моментів, натомість отримували гострі контратаки на свої ворота. На початку другого тайму крайнього захисника Максима Приймака замістяни зустріли в карному майданчику ударом у ногу, але арбітр цей момент чи не помітив, чи проігнорував. Потім був момент з голом Віктора Ільницького, відміненим із-за офсайда, але в даному випадку питань ані до помічника, ані до головного арбітра не виникає – офсайд дійсно був. Ще до спірної ситуації можна віднести грубий фол останньої надії на Анатолію Ногтєву, коли була показана порушнику правил жовта картка, а не червона. Гравець ФК “Темп” Олександр Труш наніс чудовий удар зі штрафного під поперечину воріт і тільки майстерність воротаря “Замістя” врятувала гостей від голу. В останні десять хвилин матчу господарі поля перейшли на гру в три захисники, але використати створені моменти не змогли, натомість отримали гол у свої ворота на останніх хвилинах матчу. Це Євгену Приступі вдалося забити ще одного гола у ворота ФК “Темп”. Тим самим, забивши два м’ячі, ФК “Замістя” здобуло бажану для себе перемогу у цьому матчі і вийшло до чвертьфіналу, де зіграє проти одного з фаворитів турніру – ФК “Манжосівка” (Манжосівка).
Ярослав Володимирович Ярославський (керівник ФК “Темп”):
– Всім хочеться подякувати за гру, команди старалися, незважаючи на складне поле, показали цікаву гру, дякуємо вболівальникам, супернику, бажаємо успіхів у чемпіонаті та у червертьфіналі з фіналістом минулого сезону командою “Манжосівка”. Крім перелічених моментів особливих претензій до арбітражу команда “Темп” не має.

Репортаж із Богданівки керівника ФК “Темп” Ярослава Ярославського та прес-секретаря ФК “Замістя” Тетяни Мазки

Протокольні дані:

м. Прилуки, стадіон “Супутник” , 100 глядачів
ДЮФШ “Європа” (Прилуки) – ФК “Внєштранс” (Івківці)  3:2
Арбітр : Хантіль С. (6,0)
Голи : 12′ Матузка О. (1:0), 15′ Зуб М. (2:0), ?’-автогол Красношапка О. (3:0), ?’-пен. Ганеча С. (3:1), ?’ Огієнко М. (3:2)
Попередження : 66′ Загребельний Д., 90+3′ Сердюк В.
Вилучення : 80′ Клочко А (груба гра)
Склади команд:
“Європа”: Дейнека М., Желіба О., Сердюк В., Золотарьов В. (до 43′), Шмагель Н., Соколовський А., Бойко М., Матузка О. (до 14′), Сколобивець В., Петров Ю., Зуб М.
Заміни: Лисенко А. (з 14′), Гезердава Д. (з 43′)
Запасні: Шакун І., Бургун Д., Гончар Д., Нагнойний О., Гук Д.
“Внєштранс”: Охріменко О., Коваленко О., Красношапка О., Кожух Г., Загребельний В., Клочко А., Загребельний Д., Демченко А., Ганеча С., Худін Ю., Ганеча В. (до 46′)
Заміни: Огієнко М. (з 46′)
Запасні: Марченко С., Федоренко О.
Кращий гравець : Загребельний Дмитро (ФК “Внєштранс”), Соколовський Андрій (ДЮФШ “Європа”)

с. Удайці, сільський стадіон
ФК “Удай” (Удайці) – ФК “Авангард” (Ладан)  2:2
Арбітр : Чебикін В. (6,0)
Голи : 32′ Кондратенко І. (0:1), 38′ Горбань Б. (0:2), 57′ Даниленко В., 60′ Білобородько Є. (2:2)
Попередження : 33′ Гончаров С., 48′ Карлюк О., 63′ Потоцький В., 78′ Гавура О., 78′ Коновалов О.
“Удай”:
Даниленко С., Гавура О., Захарченко О., Карлюк О., Дука О., Нагорний В. (до 85′), Даниленко В., Потоцький В., Богдан Б. (до 25′), Лук’янчиков В., Дівотченко С. (до 69′)
Заміни:
Білобородько Є. (з 25′), Волинець В. (з 69′), Жигунов Д. (з 85′)
Запасні:
Малиш А., Олгач В.
“Авангард”: Власенко О., Бондаренко О., Коновалов О., Квач А. (до 75′), Крупко А., Нічік І., Кондратенко І., Горбань Б., Арестов А. (до 45′), Гончаров С., Лисенко М. (до 60′)
Заміни: Денисенко Б. (з 45′), Михайленко О (з 60′), Козаченко Д. (з 75′)
Кращий гравець : Горбань Богдан (ФК “Авангард”), Потоцький Вадим (ФК “Удай”)

м. Прилуки, стадіон “Супутник” , 150 глядачів
Арбітр : Хантіль С. (5,0)
Голи : 12′ Симоненко Є. (1:0), 31′ Симоненко Є. (2:0), 37′-автогол Шкуліпа О. (3:0), 45′ Симоненко Є. (4:0), 51′ Левченко О. (5:0), 66′ Симоненко Є. (6:0), 76′ Симоненко Є. (7:0),  88′ Левченко О. (8:0)
Попередження : 27′ Носенко Р.
“Манжосівка”: Тимошенко О., Яценко С., Масьома О., Тимошенко В., Федоренко Р., Давиденко В., Симоненко Є., Шульга О. (до 46′), Кутілка О. (до 60′), Івахненко А., Лисенко А. (до 46′)
Заміни: Сидоренко А. (з 46′), Левченко О. (з 46′), Мовчан О. (з 60′)
Запасні: Ороховський О., Бабак О., Ліпньов Р.
“Охіньки”: Касьяненко С., Гайдамака С., Шкуліпа О., Довгий В., Маснуха Д., Носенко Р., Яцун Б. (до 46′), Олександренко П., Вербняк М. (до 64′), Зіновьєв І., Назарко А.
Заміни: Шпильовий Є. (з 46′), Бондаренко Є. (з 64′)
Запасні: Марченко О.,  Ілляшенко О., Смовський В.
Кращий гравець : Шпильовий Євген (ФК “Охіньки”), Симоненко Євген (ФК “Манжосівка”)