“Прилуки” до Добрянки не поїхали

У суботу 28 жовтня відбулися матчі чергового 24-го туру чемпіонату Чернігівської області з футболу у Вищій лізі. Наша команда повинна була відбути на гостьову гру до Добрянки, де мав відбутися матч проти місцевого “Полісся”. На жаль, “Прилуки” із-за проблем зі складом на цю гру не поїхали, а тому закономірно отримали технічну поразку:


Після цієї поразки прилучани продовжують посідати дев’яту сходинку турнірної таблиці. До закінчення чемпіонату командам залишається зіграти ще два тури. Хочеться сподіватися, що наша команда на заключні два поєдинки (вдома проти ФК “Городня” і в гостях проти ФК “Кудрівка”) зможе зібратися на гру, інакше “Прилуки” знімуть з чемпіонату і можливо навіть не допустять до наступного розіграшу.

Серед інших матчів туру виділяємо впевнену домашню перемогу без п’яти хвилин чемпіона області – ФК “Агродім” над куликівським “Зернопромом”, а також перемоги чернігівських команд “Ніка” і “Чернігів”, які продовжують заочне змагання за друге місце. Здивувала в турі нічия іншої чернігівської команди – “Десна-2” зуміла встояти у гостьовому поєдинку проти ФК “Кудрівка”.

В інших матчах туру зафіксовані наступні результати:
ФК “Городня” – “ДЮСФШ-Динамо” (Ніжин)  2:2
ФК “Кудрівка”(Сосницький р-н) – ФК “Десна-2” (Чернігів)  1:1
ФК “Ревна” (Семенівка) – ФК “Кремінь” (Ічня)  0:3
ФК “Агродім” (Бахмач) – ФК “Зернопром” (Куликівка)  5:0
ФК “Ніка” (Чернігів) – ФК “Фаворит” (Корюківка)  1:0

У перенесеному матчі 20-го туру, який відбувся учора, зафіксований такий результат:
ФК “Чернігів” – ФК “Кремінь” (Ічня)  5:2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *