Прилуцький “Ветеран” робить впевнений крок до фіналу, хоча гості збираються подавати протест

Сьогодні у Прилуках відбувся перший півфінальний матч чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів 35+. Наша команда на стадіоні “Супутник” за значної підтримки глядачів приймала своїх одноклубників із Сираїв. Футбольну славу Прилуччини у цьому матчі захищали: Юрій Клязника, Володимир Тимошенко, Євген Седньов, Валерій Золотарьов, Валерій Назарина, Геннадій Арутюнян, Сергій Лісіцин, В’ячеслав Давиденко, Андрій Шматко, Дмитро Даценко, Сергій Сібіряков. На заміні починали гру: Олександр Никоненко, Сергій Миненко, Олег Шульга, В’ячеслав Харченко, Андрій Клочко, Віталій Бурмака, Юрій Худін, Сергій Хантіль.

“Ветеран” (Прилуки)

Початок першого тайму пройшов за повної переваги прилуцького “Ветерану”. Господарі поля мали дві чудові нагоди, щоб забити, але не скористалися ними. Спочатку Сергій Лісіцин пробивав по воротах гостей з гострого кута, але вдало зіграв воротар і відбив цей удар, а потім той же Сергій Лісіцин робив навісну передачу в штрафний майданчик, де захисник гостей головою зрізав м’яча на дальню стійку, де якраз перебував Геннадій Арутюнян, який у падінні намагався переправити “шкіряну кулю” у ворота, але, на жаль, у рамку воріт не влучив. У середині тайму гості гру вирівняли і до перерви намагалися тиснути на ворота прилучан, але чогось надзвичайного все ж не створили. На відпочинок команди пішли за рахунку 0:0.
Все саме цікаве ветерани залишили на другий тайм. Після відпочинку знову ініціативою володіли господарі поля. Реальну нагоду забити мав Сергій Лісіцин, який обвів двох останніх захисників гостей, проскочив на побачення з воротарем, обвів і стража воріт Сираїв, змістився у правий кут від воріт і зрештою пробив по воротах, але захисник гостей все-таки встиг завадити м’ячу потрапити у сітку і вибив “шкіряного” на кутовий. Але невдовзі прилучани таки забили. На правому фланзі атаки Сергій Лісіцин поборовся із крайнім лівим захисником гостей, відібрав м’яча і зробив навіс, який у падінні “ножицями” замкнув Дмитро Даценко. Вийшов дуже гарний гол. Автором другого голу міг стати Андрій Шматко, який взявся виконувати штрафний удар метрів за 25 від воріт, але м’яч, що уже летів у “дев’ятку”, потягнув голкіпер гостей. Але буквально за лічені хвилини воротар Сираїв не зміг нічим допомогти своїй команді після удару метрів із 30 у “дев’ятку” у виконанні В’ячеслава Давиденка. Після цього гості закрилися на своїй половині поля, певно бажаючи уникнути розгрому, а господарі вдалися до серії замін, після чого спокійно довели гру до перемоги. Щоправда, варто зазначити, що догравали матч гості у меншості. Гравець гостей отримав жовту картку, а потім вступив у дискусії з арбітром гри, за що побачив повторне попередження і як наслідок вилучення. Ще також варто виокремити у цій грі лінію захисту прилучан, яка доволі впевнено протистояла кремезним і високим гравцям суперника.
Тож доволі впевнена за рахунком перемога прилуцького “Ветерану”, який за тиждень зіграє у матчі-відповіді уже в Сираях. Хоча з яким настроєм підійдуть до цього матчу обидві команди дізнаємося за кілька днів. Все залежить від результату розгляду апеляції гостей, яку вони збираються подавати уже завтра.
Післяматчевий коментар:
Микола Васильович Горбач (“Ветеран” Сираї):

– Напишіть, будь ласка, що за Прилуки грав хлопець 85-го року народження під прізвищем Лісіцин, який має справжнє прізвище Бабак. Я подаю протест, за що Прилуки отримають 0:3. Хай слідчі органи займуться цим, я все сфотографував. Хлопець народився 7 травня 1985 року, як він може грати? А він уже між іншим уже три роки за Прилуки грає. Я їх попереджав, не захотіли слухати, значить буде скандал. Я не залишу просто так цю справу, а за підробку документів людина ще й постраждає.
– А по самій грі які враження?
– Гра була рівна, але нецензурщина постійна на полі, яку арбітри чомусь не помічали, образи, удари тишком-нишком, але це ладно, це футбол, але те, що виставляють гравця 85-го року народження із підробленим паспортом, то це ні в які рамки не лізе. Я говорив і Харченку, на що він мені сказав: “Я футболом не займаюся”, я говорив і Олегу (Богомолову – прим.авт.), і Жені Седньову, я зателефонував уже Свистуну, що подається протест, судді уже відмітили. Завтра зранку я подам протест. Я розумію, що у нас грають люди з Києва, з Чернігова, але молодих у нас нікого немає. Минулого року і Давиденко вклеював паспорт і грав, ну скільки можна?
Олег Георгійович Богомолов (“Ветеран” Прилуки):
– Гра була з перемінним успіхом у першому таймі, можна сказати, що рівна гра. Ми атакували, вони атакували, хоча все ж у нас було більше нагод забити. Другий тайм все розставив по місцях. Після першого забитого Дмитром Даценком голу, команда трішки розслабилася і гра пішла уже більш добре. Всі задоволені, всі “на вухах”, публіка також задоволена… А голи ми які красиві забили, я і досі не можу відійти.
– Які враження від суперника? Як змінилася команда у порівнянні з минулим роком, коли також грали у півфіналі?
– Вони підсилилися, оскільки там люди з “Десни” грають. У нас усі свої грають, там буває з Києва, то з “Десни”… Я за те, щоб своїми грати.

Репортаж із Прилук Руслана Білого

В іншій півфінальній парі зустрічалися “Темп-Ветеран” (Борзна) – “Ветеран” (Бахмач).
Про гру розповідає на свої сторінці у соц.мережі facebook Сергій Миколайович Іващенко:
Сьогодні в Борзні відбувся перший півфінальний поєдинок чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів (вікова категорія 35+) між командами “Темп-Ветеран” Борзна – “Ветеран” Бахмач. Наші вийшли на поле мабуть в ідеальному складі. Дудка, Воропай, Федорченко, Нагорний, Гогохія, Чичкан… І перший тайм практично відіграли на рівних з дуже сильним суперником.. В другій же половині гри бахмачани випускають на поле Дмитра Романенка і Валентина Круковця, і тут же в наші ворота влітає 2 м’ячі. Хочу віддати належне борзнянцям. Команда не розклеїлася, боролася, мала кілька чудових нагод для взяття воріт, але не реалізувала їх. Підсумковий результат гри 0:3 на користь Бахмача.
Бахмач дуже сподобався. Потужна, дуже технічна команда з поставленою командною грою. Як на мене, то фаворит першості.
Повторна гра між цими командами відбудеться наступної неділі в Бахмачі. Чи є в наш шанс відігратися? Шанс є завжди, треба їхати і грати. Не пройдемо у фінал, поборемося за “бронзу”.
Фото з матчу у Борзні:
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, небо, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, на улице и природа