Рішення КДК Прилуцької районної федерації футболу від 12.06.2019

До Вашої уваги рішення КДК щодо ситуації, яка мала місце під час проведення матчу 5 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу між командами ФК “Дівиця” (Мала Дівиця-Велика Дівиця) та ФК “Ветеран” (Манжосівка):

Прилуцька районна федерація футболу

17523, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Незалежності 6
р/р 26009008627001 Філія ВАТ КБ «Надра» Чернігівське РУ МФО 353627, код ДЕФО/ЄДРПОУ 35016428.
_________________________________________________________________________________________________

Контрольно-дисциплінарний комітет
футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року

РІШЕННЯ

12.06.2019 року                                                                           м.Прилуки

Контрольно-дисциплінарний комітет футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року (далі КДК) в складі: голови комітету – Коваленка Олександра Юрійовича та члена комітету – Ярославського Ярослава Володимировича, у відповідності до положень Регламету Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року (далі – Регламент), розглянувши інформацію арбітра матчу 5 туру чемпіонату Прилуччини 2019 року між командами ФК «Дівиця» (смт.Мала Дівиця) та ФК «Ветеран» (с.Манжосівка), що відбувся 09.06.2019 року,-

ВСТАНОВИВ:

09 червня 2019 року в смт.Мала Дівиця відбувся матч 5 туру чемпіонату Прилуччини 2019 року між командами ФК «Дівиця» (смт.Мала Дівиця) та ФК «Ветеран» (с.Манжосівка).
Із протоколу матчу вбачається, що гравці команди ФК «Ветеран» (с.Манжосівка) Шматко Андрій та Давиденко В’ячеслав допустили недисципліновану поведінку, пов’язану відповідно з ударом м’ячем гравця команди суперника та наступом на ногу та руку гравця суперника після свистків про зупинку гри, за що останніх покарано шляхом показу жовтих карток.
У своїх поясненнях арбітр матчу по суті підтвердив факти викладені ним у протоколі.
Із пояснень офіційного представника команди ФК «Дівиця» (смт.Мала Дівиця) Кізіма Ігоря вбачається, що гравці команди ФК «Ветеран» Шматко Андрій та Давиденко В’ячеслав, дійсно допустили такі дії, як реакцію на ігрову ситуацію, пов’язану з порушенням правил відносно гравця команди ФК «Ветеран» Симоненка Євгена, які мали на меті, на його думку, залякати гравців команди ФК «Дівиця».
Офіційний представник команди ФК «Ветеран» Масьома Олександр пояснив, що вищевказані гравці його команди можливо і вчиняли такі дії, але на його переконання не умисно, і він цього не бачив, так як на грубу гру гравця ФК «Дівиця» відносно гравця ФК «Ветеран» Симоненко Євгена, збіглись майже всі гравці обох команд, почалася «штовханина», при цьому навіть Давиденко В’ячеслав намагався розборонити гравців обох команд.
Оцінивши пояснення арбітра матчу, офіційних представників команд, вивчивши протокол матчу, відеоролик вказаного інциденту, КДК встановив наступне.
Дійсно, майже наприкінці матчу гравець ФК «Дівиця» Пилипенко С. порушив правила гри відносно гравця ФК «Ветеран» Симоненка Є., за що отримав жовту картку.
Вважаючи, що відносно їх гравця Пилипенко С. зіграв жорстоко, гравці команди ФК «Ветеран» підбігли до нього та почали висказувати йому своє
неподобство, на що гравці команди ФК «Дівиця» почали його захищати. Майже всі гравці обох команд почали штовхати один одного, зі словесними викриками на адресу один одного, при цьому гравці команди ФК «Ветеран» Шматко А. та Давиденко В. допустили недисципліновану поведінку, пов’язану, відповідно з ударом м’ячем гравця команди суперника та наступом на ногу та руку гравця суперника після свистка про зупинку гри, за що останніх арбітром покарано шляхом показу жовтих карток.
Тобто арбітром матчу дії гравців команди ФК «Ветеран» кваліфіковані як неспортивна поведінка, за що згідно розділу 12 Правил гри в футбол, затверджених Міжнародною федерацією футболу (ФІФА), гравці, які допустили таку поведінку отримують попередження у вигляді показу їм жовтої картки.
На переконання КДК вказані дії гравців ФК «Ветеран» повинні були бути кваліфіковані арбітром матчу як агресивна поведінка з показом обом гравцям прямої червоної картки, що повністю підпадає під дію розділу 12 Правил гри в футбол, затверджених Міжнародною федерацією футболу (ФІФА), згідно з якими винуваті у агресивній поведінці караються видаленням з поля.
Статтею 27 Регламенту передбачені виключні підстави для застосування штрафних санкцій відносно футболістів, команд, офіційних представників тощо.
Пункт 27.2.3 Регламенту не містить такої підстави для застосування до футболістів штрафних санкцій як недисциплінована поведінка гравців команд, шляхом удару м’ячем гравця суперника та наступу на ногу та руку гравця суперника після свистка про зупинку гри.
Враховуючи такі обставини, у КДК відсутні, передбачені Регламентом, підстави для застосування до гравців команди ФК «Ветеран» додаткових штрафних санкцій, а застосування таких призведе до підміни КДК функцій арбітра матчу.
Враховуючи вищевикладене, на підставі п.6.4 ст.6 Регламету Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року, керуючись ст.27 Регламету, Контрольно-дисциплінарний комітет,-

ВИРІШИВ:

1. Закрити дисциплінарне провадження відносно гравців ФК «Ветеран» (с.Манжосівка) Шматка Андрія та Давиденка В’ячеслава за наслідками їх недисциплінованої поведінки в матчі 5 туру чемпіонату Прилуччини 2019 року між командами ФК «Дівиця» (смт.Мала Дівиця) та ФК «Ветеран» (с.Манжосівка), що відбувся 09.06.2019 року.

Голова КДК                                                                       О.Ю. Коваленко

Член КДК                                                                           Я.В. Ярославський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *