Рішення КДК Прилуцької районної федерації футболу від 20.06.2018

До Вашої уваги рішення КДК щодо ситуації, яка мала місце під час проведення матчу 7 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу між командами ДЮФШ “Європа” (Прилуки) та ФК “Єдність” (Боршна-Івківці):


Прилуцька районна федерація футболу

17523, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Незалежності 6
р/р 26009008627001 Філія ВАТ КБ «Надра» Чернігівське РУ МФО 353627, код ДЕФО/ЄДРПОУ 35016428.
_________________________________________________________________________________________________

Контрольно-дисциплінарний комітет
футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року

РІШЕННЯ

20.06.2018 року                                              м.Прилуки

Контрольно-дисциплінарний комітет футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року (далі КДК) в складі: голови комітету – Коваленка Олександра Юрійовича, та членів комітету – Ярославського Ярослава Володимировича та Паргана Віктора Миколайовича, у відповідності до положень Регламету Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року (далі – Регламент), розглянувши інформацію арбітра матчу 7 туру чемпіонату Прилуччини 2018 року між командами ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки) та ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці), що відбувся 16.06.2018 року,-

ВСТАНОВИВ:

16 червня 2018 року в м.Прилуки відбувся матч 7 туру чемпіонату Прилуччини 2018 року між командами ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки) та ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці).
Із інформації арбітра, викладеної в протоколі матчу вбачається, що на 05 хвилині матчу гравця команди ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Медуницю В.С. було видалено з поля з показом прямої червоної картки за неспортивну поведінку по відношенню до гравця суперника, яка виразилася в ударі суперника після свистка арбітра про фіксацію порушення правил гри.
Крім того, безпосередньо після закінчення гри, гравець команди ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці), Степаненко О. О., нецензурно ображав арбітра, агресивно хватав його за футболку та кидав в його сторону пляшку з водою, за що даному гравцю також була показана пряма червона картка за неспортивну поведінку.
Як пояснив арбітр матчу Круш Анатолій, після порушення правил гри гравцем ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки) на 05 хвилині матчу він призначив штрафний удар в бік команди ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки), але при цьому гравець команди ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Медуниця В.С., відносно якого було порушено правила гри, підвівся і чи то вдарив, чи то наступив на ногу гравцю ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки), за що гравець ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Медуниця В.С. був видалений з поля за неспортивну поведінку.
При цьому, арбітр матчу на уточнююче запитання, поставлене КДК, уточнив, що гравець ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Медуниця В.С., на його думку, скоріше наступив чим вдарив на ногу гравця ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки).
Також, арбітр пояснив, що гравець ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Степаненко О.О., який був на полі капітаном команди, безпосередньо після закінчення матчу підбіг до нього і нецензурно ображаючи агресивно схватив його за футболку і вже після втручання вболівальників кидав в його сторону пляшку з водою.
Такі дії гравця ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Степаненко О.О. він кваліфікував як неспортивні і показав йому пряму червону картку з фіксацією її в протоколі матчу.
Офіційний прес секретар ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки) Золотарьов В.Б. підтвердив обставини, на які вказав арбітр матчу, вказавши, що при порушенні правил гри гравцем ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки), гравець ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Медуниця В.С. після свистка арбітра підвівся і наступив на ногу гравцю ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки), чим допустив неспортивну поведінку і справедливо заслуговував на пряму червону картку.
Що стосується неспортивної поведінки капітана команди ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Степаненка О.О., то останній дійсно нецензурно ображав арбітра матчу, «хватав його за барки», жбурляв в нього пластікову пляшку з водою, що також свідчить про неспортивну поведінку.
Офіційний представник ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Марусечко С.О. пояснив, що гравець його команди Медуниця В.С., після свистка арбітра на 05 хвилині матчу не бив гравця ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки), а після підведення відштовхнув його.
Що стосується неспортивної поведінки до арбітра зі сторони капітана своєї команди Степаненка О.О., то такі пояснив емоціями гравця.
З’ясувавши обставини справи, взявши до уваги інформацію, викладену в протоколі матчу, пояснення арбітра матчу, офіційних представників команд, КДК приходить до наступних висновків.
На 05 хвилині матчу 7 туру чемпіонату Прилуччини 2018 року між командами ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки) та ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці), який відбувся 16 червня 2018 року в м.Прилуки, арбітром матчу було зафіксовано порушення правил гри зі сторони гравця команди ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки). Проте після свистка арбітра, гравець команди ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Медуниця В.С., відносно якого були порушені правила гри, підвівся і наступив на ногу гравця ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки), чим допустив по відношенню до нього неспортивну поведінку, за що цілком правомірно арбітром матчу був видалений з поля з показом прямої червоної картки.
Що стосується інформації в протоколі матчу щодо завдання удару гравцем ФК «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці), то така не підтвердилась, так як і арбітр матчу уточнив, і прес секретар ДЮФШ «Європа» (м.Прилуки) вказав, саме на дії пов’язані наступом на ногу суперника, а не завдання удару, за що Регламентом турніру дисциплінарні санкції не передбачені.
Крім того, безпосередньо після закінчення матчу, гравець команди «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Степаненко О.О., який був капітаном команди, по суті виконував обов’язки лідера команди на полі під час матчу, який за своїми функціями на полі повинен найсильніше впливати на хід гри, дисципліну своєї команди, допустив по відношенню до арбітра матчу неспортивну поведінку, яка виразилася в нецензурних висловах, образливих жестах (хватання за футболку, кидання в бік арбітра пластікової пляшки з водою тощо) в його адресу, за що цілком правомірно арбітром матчу було показано пряму червону картку.
Також, такі дії гравця команди «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Степаненка О.О. підпадають під дію глави VI Регламенту «Дисциплінарні санкції».
Так, згідно п.27.1 ст.27 Регламенту «у випадку неетичної або хуліганської поведінки футболіста, офіційних представників та вболівальників на змаганнях (нецензурні вислови, образи в адресу футболістів, арбітрів, офіційних осіб, погрози фізичної розправи, бійка, навмисне завдання травм супернику, плевок в обличчя тощо), а також порушення даного Регламенту, Контрольно-дисциплінарний комітет ПРФФ своїм рішенням накладає на даного футболіста та команду (клуб) дисциплінарні та штрафні санкції, незважаючи на можливе погодження з такими порушеннями офіційних представників команд-суперниць».
Згідно п.п.27.2.3 п.27.2 ст.27 Регламенту «за образливи жести, за нецензурні (образливі) вислови на адресу партнера, суперників, арбітра, його асистентів, інспектора, офіційних осіб, глядачів стосовно футболістів застосовується штрафна санкція у виді дискваліфікації гравця на 2 матчі».
Враховуючи вищевикладене, на підставі п.27.1, п.п.27.2.3 п.27.2 ст.27 Регламенту, керуючись пунктом 6.4 статті 6 Регламенту, Контрольно-дисциплінарний комітет,-

ВИРІШИВ:

1. Застосувати до гравця команди «Єдність» (с.Боршна-с.Івківці) Степаненка Олександра Олександровича штрафну санкцію у виді його дискваліфікації на 2 (два) матчі «Чемпіонату Прилуччини з футболу 2018 року».
Рішення КДК ПРФФ є остаточним і перегляду та оскарженню не підлягає.

Голова КДК О.Ю.Коваленко

Член КДК Я.В.Ярославський

В.М.Парган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *