Рішення КДК Прилуцької районної федерації футболу від 23.08.2018

До Вашої уваги рішення КДК щодо ситуації, яка мала місце під час проведення матчу 14 туру чемпіонату Прилуцького району з футболу між командами ФК “Удай” (Удайці) та ФК “Манжосівка” (Манжосівка):

Прилуцька районна федерація футболу

17523, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Незалежності, 6

р/р 26009008627001 Філія ВАТ КБ «Надра» Чернігівське РУ МФО 353627, код ДЕФО/ЄДРПОУ 35016428.    _________________________________________________________________________________________________

Контрольно-дисциплінарний комітет

футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини

з футболу 2018 року

РІШЕННЯ

23.08.2018 року                                                    м.Прилуки

Контрольно-дисциплінарний комітет футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року (далі КДК) в складі: голови комітету – Коваленка Олександра Юрійовича, та членів комітету – Ярославського Ярослава Володимировича та Паргана Віктора Миколайовича, у відповідності до положень Регламету Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2018 року (далі – Регламент), розглянувши інформацію арбітра матчу 14 туру чемпіонату Прилуччини 2018 року між командами ФК «Удай» (с.Удайці) та ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка), що відбувся 19.08.2018 року,-

ВСТАНОВИВ:

19 серпня 2018 року в с.Удайці відбувся матч 14 туру чемпіонату Прилуччини 2018 року між командами ФК «Удай» (с.Удайці) та ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка).

Із інформації арбітра, викладеної в протоколі матчу вбачається, що на 87 хвилині матчу гравця команди ФК «Удай» (с.Удайці) Білобородько Є.П. було видалено з поля з показом прямої червоної картки за неспортивну поведінку.

Неспортивна поведінка гравця ФК «Удай» (с.Удайці) Білобородько Є.П. виразилася в нецензурній образі арбітра матчу, як вказано в протоколі,- ударив його  та намагався пошкодити атрибутику арбітра.

В своїх поясненнях арбітр матчу Хантіль Сергій, по суті підтвердив обставини, викладені в протоколі матчу.

Представник ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка) Масьома О.В. також підтвердив факти нецензурної лайки гравця ФК «Удай» (с.Удайці) Білобородько Є.П. в адресу арбітра матчу. Вказав, що гравець ФК «Удай» (с.Удайці) Білобородько Є.П. підбіг до арбітра відштовхнув його, при цьому вихватив червону картку та кинув її у бік. Такі дії вказаного гравця були мотивовані його незгодою з рішенням арбітра по фіксації порушення правил гри відносно гравця ФК «Манжосівка».

Офіційний представник ФК «Удай» (с.Удайці) Степашко О.О. пояснив неспортивну поведінку гравця ФК «Удай» (с.Удайці) Білобородько Є.П. нестриманими емоціями гравця, при цьому вказав, що арбітра матчу їх гравець не бив, а лише вихватив у нього червону картку та викинув її у бік.

З’ясувавши обставини справи, взявши до уваги інформацію, викладену в протоколі матчу, пояснення арбітра матчу, офіційних представників команд, КДК приходить до наступних висновків.

На 87 хвилині матчу 14 туру чемпіонату Прилуччини 2018 року між командами ФК «Удай» (с.Удайці) та ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка), що відбувся 19.08.2018 року в с.Удайці, арбітром матчу було зафіксовано порушення правил гри зі сторони гравця команди ФК «Удай» (с.Удайці) відносно суперника. Після чого гравець ФК «Удай»  Білобородько Є.П., незгодний з таким рішенням арбітра про фіксацію порушення правил гри відносно гравця ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка), проявив неспортивну поведінку по відношенню до арбітра, шляхом нецензурних образ в його бік, поштовху руками та вихвачування картки і кидання її на землю.

Так, згідно п.27.1 ст.27 Регламенту «у випадку неетичної або хуліганської поведінки футболіста, офіційних представників та вболівальників на змаганнях (нецензурні вислови, образи в адресу  футболістів, арбітрів, офіційних осіб, погрози фізичної розправи, бійка, навмисне завдання травм супернику, плевок в обличчя тощо), а також порушення даного Регламенту, Контрольно-дисциплінарний комітет ПРФФ своїм рішенням накладає на даного футболіста та команду (клуб) дисциплінарні та штрафні санкції, незважаючи на можливе погодження з такими порушеннями офіційних представників команд-суперниць».

Згідно п.п.27.2.3 п.27.2 ст.27 Регламенту «за образливи жести, за нецензурні (образливі) вислови на адресу партнера, суперників, арбітра, його асистентів, інспектора, офіційних осіб, глядачів стосовно футболістів застосовується штрафна санкція у виді дискваліфікації гравця на 2 матчі».

Враховуючи вищевикладене, на підставі п.27.1, п.п.27.2.3 п.27.2 ст.27 Регламенту, керуючись пунктом 6.4 статті 6 Регламенту, Контрольно-дисциплінарний комітет,-

ВИРІШИВ:

1.Застосувати до гравця команди ФК «Удай» (с.Удайці) Білобородько Євгенія Павловича штрафну санкцію у виді його дискваліфікації на 2 (два) матчі «Чемпіонату Прилуччини  з футболу 2018 року».

Рішення КДК ПРФФ є остаточним і перегляду та оскарженню не підлягає.

 

Голова КДК                         О.Ю.Коваленко

Член КДК                             Я.В.Ярославський

В.М.Парган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *