Рішення Виконавчого комітету футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу від 26.06.2019

До Вашої уваги рішення Виконавчого комітету футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу.

Виконавчий комітет
футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року

РІШЕННЯ

26.06.2019 року                                                                           м.Прилуки

Виконавчий комітет футбольного турніру – Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року у відповідності до положень Регламету Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року (далі – Регламент), розглянувши чисельні випадки недисциплінованої поведінки, грубої гри із завданням тяжкої травми гравця команди ФК «Ветеран» (с.Манжосівка) Давиденка В’ячеслава, які відбулися протягом сезонів 2017-2019 років,

ВСТАНОВИВ:

протягом сезонів 2017-2019 років гравець команди ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка), а потім ФК «Ветеран» (С.Манжосівка) Давиденко В’ячеслав постійно проявляв на полі недисципліновану поведінку, яка виражалася в наступному.
По-перше, в сезоні 2017 року згідно рішення КДК турніру від 04.05.2017 року встановлений факт грубої гри гравця команди ФК «Манжосівка» Давиденко В.В. по відношенню до гравця команди ФК «Внєштранс» Осадчого І.В., що призвело до отримання ним важкої травми, на 47 хвилині матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубку Прилуччини 2017 року між командами ФК «Внєштранс» (с.Івківці) та ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка), що відбувся 01.05.2017 року.
До Давиденка В.В. застосовано штрафну санкцію у вигляді дискваліфікації на п`ять матчів чемпіонату Прилуцького району та Кубку Прилуччини 2017 року за грубу гру із завданням важкої травми супернику.
По-друге, в сезоні 2018 року згідно рішення КДК турніру від 29.09.2018 року встановлений факт недисциплінованої поведінки гравця команди ФК «Манжосівка» Давиденко В.В. по відношенню до офіційного представника ФК «Штурм-Прилуки-ГарантБуд», а також голови Прилуцької районної
Федерації футболу, допущені ганебні, нецензурні вислови на його адресу, що вказує на недисципліновану поведінку вказаного гравця по відношенню до нього як офіційного представника команди та федерації в цілому.
Згідно рішення КДК турніру від 29.09.2018 року встановлений факт недисциплінованої поведінки гравця команди ФК «Манжосівка» Давиденко В.В. по відношенню до гравця команди ФК «Штурм-Прилуки-ГарантБуд» Куксенка Євгена, яка полягала у відштовхуванні його руками та плювку
йому в обличчя, чим допустив ганебну, неспортивну, недисципліновану поведінку, на 65 хвилині матчу 18 туру чемпіонату Прилуччини 2018 року між командами ФК «Штурм-Прилуки-ГарантБуд» (с.Дмитрівка-Білорічиця) та ФК «Манжосівка» (с.Манжосівка).
Крім того, згідно рішення КДК турніру від 29.09.2018 року, на 75 хвилині тієї ж гри, встановлений факт грубої гри гравця команди ФК «Манжосівка» Давиденко В.В. по відношенню до гравця команди ФК «Штурм-Прилуки-ГарантБуд» Кубрака Володимира, яка виразилася у стрибку з обох ніг в ноги суперника з ударом обох ніг збоку в область нижче правого коліна. Внаслідок такого сильного удару Кубраку Володимиру наступного дня зранку в лікарні, після огляду лікаря, встановлений діагноз перелом правої ключиці, із вказанням у медичній картці “під час гри в футбол”.
До Давиденка В.В. застосовано штрафну санкцію у вигляді дискваліфікації на дев’ять матчів чемпіонату Прилуцького району та Кубку Прилуччини 2018 року за нецензурні (образливі) вислови на адресу офіційного представника ФК «Штурм-Прилуки-ГарантБуд» та голови Прилуцької районної федерації футбола, за плювок в обличчя гравця суперника та за грубу гру із завданням важкої травми супернику.
Додатковим рішенням КДК турніру від 31.10.2018 року рішення КДК від 29 вересня 2018 року, в частині застосування до гравця ФК «Манжосівка» Давиденка В’ячеслава санкції у вигляді дискваліфікації на дев’ять матчів чемпіонату Прилуцького району та Кубку Прилуччини 2018 року, змінено на штрафну санкцію у вигляді дискваліфікації на п`ять матчів чемпіонату Прилуцького району та Кубку Прилуччини 2018 року за нецензурні (образливі) вислови на адресу офіційного представника ФК «Штурм-Прилуки-ГарантБуд» та голови Прилуцької районної федерації футболу та за плювок в обличчя гравця суперника, із відтермінуванням невідбутої чотирьохматчевої дискваліфікації за грубу гру із завданням травми супернику до можливого наступного дисциплінарного провадження, відкритого відносно вказаного гравця в рамках чемпіонату Прилуцького району та Кубку Прилуччини.
По-третє, в сезоні 2019 року згідно рішення КДК турніру 12.06.2019 року в матчі 5 туру чемпіонату Прилуччини 2019, що відбувся 09 червня 2019 року в смт.Мала Дівиця, встановлений факт недисциплінованої поведінки гравця команди ФК «Ветеран» (с.Манжосівка) Давиденка В.В., яка виразилася в наступі на ногу та руку гравця суперника після свистків про зупинку гри, за що останнього покарано шляхом показу жовтої картки.
По-четверте, в сезоні 2019 року згідно рішення КДК турніру 23.06.2019 року в матчі 7 туру чемпіонату Прилуччини 2019, що відбувся 23 червня 2019 року в с.Дмитрівка, встановлений факт агресивної поведінки, яка ледь не переросла у бійку гравця команди ФК «Ветеран» (с.Манжосівка) Давиденка В.В., за що останнього покарано шляхом показу червоної картки.
У відповідності до пункту 6.1 статті 6 Регламенту загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням районних змагань з футболу належить виконкому ПРФФ.
Пунктом 31.3 статті 30 Регламенту передбачено, що розгляд та прийняття рішень з інших питань, що не врегульовані Регламентом, є виключною компетенцією Виконкому ПРФФ.
Станом на 26.06.2019 року перед Виконавчим комітетом Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року постало питання розгляду постійної недисциплінованої поведінки гравця ФК «Ветеран» (с.Манжосівка) Давиденка В.В., внаслідок якої представники інших команд чемпіонату вказують на небажання далі приймати участь у змаганнях Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року.
Такі обставини, пов’язані з негативною поведінкою одного гравця, який є джерелом постійної недисциплінованої, неспортивної, агресивної поведінки як на полі, так і поза його межами, вказують на наявну загрозу зриву Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року, до чого Виконавчий
комітет змагань допустити не може.
Враховуючи чисельні дисциплінарні провадження по фактам недисциплінованої поведінки, грубої гри із завданням тяжкої травми, ганебні, нецензурні вислови на адресу керівництва федерації, агресивної поведінки як на полі, так і поза його межами, зі сторони гравця ФК «Ветеран», (с.Манжосівка) Давиденка В.В., і не реагування (не виправлення) такої поведінки в послідуючому, що ставить під загрозу зриву послідуючого проведення Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу в цілому, Виконавчий комітет турніру,-

ВИРІШИВ:

1. Виключити із складу учасників Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу гравця ФК «Ветеран» (с.Манжосівка) Давиденка В’ячеслава.

Члени Виконавчого комітету Чемпіонату та Кубку Прилуччини з футболу 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *