Сергій Марусечко: “Тяжко грати з таким суддівством”

Сьомий тур чемпіонату Прилуцького району з футболу відкривав матч у Прилуках на стадіоні “Супутник”, де зустрічалися команди ДЮФШ “Європа” (Прилуки) та ФК “Єдність” (Боршна-Івківці). До початку гри шанси гостей на позитивний результат виглядали можливо навіть трішки більшими, ніж у талановитої молоді, але відповіді на всі питання мала дати гра.
Вилучення на початку матчу (5хв) гравця “Єдності” Віталія Медуниці не дозволило гостям сподіватися в цій грі на позитивний для себе результат, хоча першими відкрили рахунок у матчі саме вони. Тож, підсумкові 2:5 стали вочевидь незапланованою втратою очок для “Єдності”. Багато нарікань гостей в цій грі було адресовано головному арбітру матчу Анатолію Крушу, а також його помічнику на лінії. Особливо після матчу відзначився претензіями до арбітра матчу капітан “Єдності” Олександр Степаненко, за що у підсумку від КДК отримав дискваліфікацію на два матчі.
Підбити підсумки цієї емоційної гри погодився керівник ФК “Єдність”.
Сергій Олексійович Марусечко (керівник ФК “Єдність”):
– Дана гра виявилася тяжкою. У зв’язку з тим, що ми провели весь матч у меншості із-за вилучення, яке сталося на початку матчу. До середини другого тайму трималися на рівних, але в кінці зустрічі нам не вистачило сил. Тяжко грати з таким суддівством. Тепер саме головне – нам потрібно настроюватися на наступну гру, в якій ми будемо приймати гостей із Ладана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *