“Штурм-Прилуки-ГарантБуд” у Малій Дівиці не без везіння, але робить ще один крок на зустріч бронзі

Сонячного недільного дня на стадіоні у Малій Дівиці відбулися два матчі 20-го туру чемпіонату Прилуцького району з футболу. Причиною цьому стала дискваліфікація “Арени-Штурм” після гри з “Манжосівкою”. Вболівальники мали змогу зустрічати суперників з тієї ж “Манжосівки”, проти яких повинні були зіграти місцеві хлопці, сусідів з Дмитрівки та гостей із Замістя. Велелюдно було останнього вересневого дня у Дівиці.

ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця). Фото Тараса Парубця

Перші хвилини гри були за гостями із “Замістя”. Хоч поєдинок для замістян майже нічого і не вирішував, але закріпитися в середині турнірної таблиці не заважало б. Дмитрівський “Штурм” теж не відсиджувався в обороні і кожну атаку завершав ударами, але не гольовими. “Замістя” може похвалитися своєю атакуючою лінією. Швидкі, технічні і досвідчені хлопці з Прилук і не тільки, не залишали в спокої ворота дмитрівчан. Це і Денис Поліщук, і Олександр Корсун, а також можна відмітити чудову гру Януша Єзибчука, Михайла Ведмідського та нестримного Володимира Отаманенка. І ось один з прострілів вздовж воріт “Штурму” завершився неприємним автоголом для дмитрівців. “Червоні бики” мали в своєму складі лише трьох легіонерів та це ніяк не вплинуло на результат гри. Чимало небезпечних моментів створили “гарантбудівці” біля замістянських воріт і більш ніж 100%-х, та зрівняти рахунок вдалося лише з пенальті. Після гри рукою у штрафній зоні одного з оборонців синьо-білих, рефері призначив одинадцятиметровий, який успішно виконав Роман Руденко.

Момент влучання м’яча у руку гравцю “Замістя”. Фото Тараса Парубця

Роман Руденко відправляє м’яча у ворота гостей. Фото Тараса Парубця

Ще до пенальті Роман мав декілька відмінних нагод забити, проте м’яч пролітав повз площину воріт.
У другій половині зустрічі гра дещо вирівнялася. Багато стандартів виконали замістяни, мали вони кілька небезпечних штрафних, після одного з них вдалося здалеку влучити в каркас воріт “Штурму”.

Штрафний удар у виконанні “Замістя”. Фото Тараса Парубця

М’яч влучає у поперечину воріт “Штурма”. Фото Тараса Парубця

Не зміг і Денис Поліщук використати подарунок кіпера, котрий випустив м’яча з рук, натомість Денис замешкався і проґавив чудову нагоду. Та як би не комбінували “червоні бики” в атаці, а довелося взяти гру на себе і протягнути м’яча майже через все поле і проштовхнути до сітки замістянських воріт. Автором переможного голу став Євген Кукса. Це сталося у компенсований до другого тайму час.
Від редакції: Був ще у матчі момент із незабитим пенальті у ворота господарів. Денис Поліщук, пробиваючи з одинадцятиметрової позначки, відправив м’яча вище воріт. Кажуть, що везе сильнішому… Що ж, цього разу усмішка пані Фортуни була на боці дмитрівчан.
Післяматчевий коментар:
Тарас Парубець (капітан 
ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд”):
– Ми більше володіли м’ячем, створили безліч гольових моментів, але як виявилося, щоб забити, потрібно було провести м’яча через більшу половину поля і проштовхнути його. “Замістя” виглядало непогано і небезпека приходила з їхніх стандартів. Бачив, що дехто з ключових гравців не приїхав. Може б гра склалася для нас важче. Хлопцям успіхів у подальших іграх. Користуючись нагодою, хочу привітати від всього колективу ФК “Штурм” нашого спонсора, керівника ТОВ “Прилуки-ГарантБуд” Дмитра Миколайовича Рожка, з Днем народження, подякувати за вагому підтримку, побажати всього найкращого. А також привітати з Днем народження і гравця “Штурму” Олексія Матлаша. Спортивних і життєвих перемог нашому другу.
Руслан Дерев’янко (захисник ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд”):
– Знову ж така сама “хвороба” – багато моментів, а забити не можемо. Я просто не знаю як ще треба грати. Реалізація на достатньо низькому рівні. Суперник грав непогано, в основному дальніми передачами, діяв на контратаках. Пощастило з незабитим пенальті. Не можу сказати, що ми володіли перевагою, але фаворитами поєдинку були саме ми. Зробили ще один крок на зустріч бронзі.

Більше фото з матчу – тут

Репортаж із Малої Дівиці помічника прес-секретаря ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд” Тараса Парубця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *