Суперкубок Прилуччини 2018. Анонс

Футбольний сезон 2018 на Прилуччині стартує 14 квітня, коли у Боршні на полі місцевого стадіону відбудеться матч за Суперкубок району між переможцем чемпіонату Прилуцького району сезону 2017 (ФК “Дівиця”) і минулорічним володарем кубку району (ФК “Удай”).
Безумовно на глядачів очікує цікавий матч. Незважаючи на те, що це тільки початок сезону, можна говорити впевнено, що боротьба буде точитися на кожному клаптику поля, адже обидва колективи прагнутимуть вдало розпочати футбольний сезон. У міжсезоння команди запросили до свого складу кількох нових гравців, хоча не обійшлося звичайно ж і без втрат. Особливо виділяється на цьому фоні перехід Євгена Симоненка із “Удаю” до “Манжосівки”, а також втрата у складі “Дівиці” одного з лідерів колективу Олександра Петрушенка. Залишається сподіватися, що команди змогли підшукати достойну заміну цим гравцям. Тож уболівальники двох клубів цілком можуть очікувати, що уже в найближчому матчі побачать новачків у складах своїх команд.
А зараз пропонуємо ознайомитися із очікуваннями від цього матчу і в цілому від сезону безпосередніх учасників дійства. Тож слово керівникам команд.
Олександ Олександрович Степашко (ФК “Удай”):
– Сезон очікується насиченим на емоції, сподіваюся вони будуть тільки приємними, завдання на сезон – виступити краще в чемпіонаті і потрапити до фіналу кубка! Але все ж найголовніше, щоб сезон пройшов без травм! Суперкубок буде тяжким, адже, по-перше, це буде перша гра сезону після зими, після міні-футболу, а, по-друге, від нас пішов наш лідер атак (Симоненко), але нічого, незамінних гравців не буває. Будемо покладатися на командну гру!
– В цілому команда на Вашу думку в цьому році матиме сильніший склад, який демонструватиме ще кращу гру, чи все ж втрата Симоненка відчутніша за прихід кількох нових гравців?
– Прогнозів робити не берусь! Гра покаже, а час розставить все на свої місця!
– Дякую Вам, бажаю успіхів.
– Дякую.
Ігор Анатолійович Кізім (ФК “Дівиця”):
– Всіх вітаю з відкриттям нового сезону 2018 року, який на нашу радість починається матчем за Суперкубок за участі ФК “Дівиця”. На матч команда прибуде майже повною заявкою, всі після зими хочуть грати і рвуться в бій. На жаль, із-за затяжної зими вдалося лише раз зібратися на товариську зустріч, але, незважаючи на це, завдання перед командою лише одне – перемога. В цьому сезоні багато команд-суперників гарно підсилилися і думаю чемпіонат буде дуже цікавий, але і ми в цьому плані не пасли задніх і теж підсилилися як гравцями з нашого району, так і легіонерами. Тому найвищі завдання команда перед собою поставила і будемо намагатися достойно захищати свій титул чемпіона.
– Стосовно кадрових втрат команди в міжсезоння… Хто є найвідчутнішою втратою колективу і чому не вийшло продовжити співпрацю?
 Найвідчутніша втрата – це один з лідерів команди Петрушенко Олександр (за станом здоров’я). Команда бажає йому швидкого одужання і вірить, що найкращий його матч попереду. Тим не менше він залишається членом команди і перейшов в ранг помічника тренера.
– Дякую. Бажаю успіхів.
– Дякую.

Стосовно підготовки поля до матчу, то вона триває. Як запевнила нас приймаюча сторона в особі Сергія Олексійовича Марусечка, керівника місцевого ФК “Єдність”, поле зараз перебуває в чудовому стані, є проблиски зеленої трави. Сьогодні має бути закінчена розмітка футбольного поля. Сергій Олексійович в прямому розумінні особисто докладає руку задля цього. Синоптики, до речі, обіцяють у суботу чудову сонячну погоду, температуру під час матчу до +15 С. Тож, як бачимо, завтра мають бути всі необхідні умови, щоб футболістам було комфортно грати, а глядачам уболівати за свої улюблені команди або за просто яскраву і чудову гру під назвою ФУТБОЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *