Свято ветеранського футболу пройшло не скрізь

Учора у Північній та Південній зонах мали відбутися чотири матчі чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів, але як ви зрозуміли, на жаль, відбулися далеко не всі, ба більше – відбулося тільки 50% матчів. Тільки у Бахмачі та Ріпках уболівальники мали змогу спостерігати за футбольними баталіями ветеранів. Матч у Прилуках не відбувся, оскільки автобус із гравцями новогород-сіверського “Ветерану” обламався в дорозі, знаходячись уже за Борзною. У всякому випадку таке пояснення зриву матчу надав представник клубу Андрій Федорович Циганков. Стосовно матчу в Сираях, що також не відбувся, то на нього не прибули ветерани чернігівської “Десни”. За словами Олександра Селіванова у чернігівців виникли фінансові проблеми, але клуб обов’язково продовжить виступи в чемпіонаті. Відносно тих матчів, що відбулися, то перемоги у них святкували господарі.
У Бахмачі місцеві ветерани розібралися з гостями доволі впевнено за рахунком, хоча ічнянці вважають, що перемога здобута не без допомоги арбітражу. Зокрема третій гол у ворота гостей за рахунку 2:1, на їхню думку, був забитий з офсайду. У господарів з цього приводу була своя думка на ці події, у клубі вважають, що перемогли заслужено, оскільки весь матч контролювали гру, а підсумковий рахунок матчу не дозволяє говорити, що перемога здобута завдяки суддівству.
У Ріпках певною мірою сталася сенсація, оскільки фаворитом матчу виглядали гості, але на біду ніжинців у цей день кураж спіймав воротар господарів, який не раз рятував свою команду від пропущеного голу. Початок другого тайму взагалі ошелешив гостей – в одній з атак “Темпу” відбувся простріл на дальню стійку, який влучним ударом під поперечину замкнув Геннадій Лисенко. У подальшому рахунок матчу так і не змінився. Таким чином, дебютант турніру здобуває у п’ятому турі першу перемогу і набирає свої перші очки.

Результати сьомого туру у Південній зоні:
“Ветеран” (Прилуки) – “Ветеран” (Новгород-Сіверський)  +:- (3:0)
“Ветеран” (Бахмач) – “Ветеран” (Ічня)  4:1

Турнірна таблиця після 7 туру:

МКомандаІВНПМО
1“Ветеран” (Бахмач)862034-520
2“Ветеран” (Прилуки)852122-517
3“Ветеран” (Н.-Сіверський)82247-148
4“Ветеран” (Талалаївка)81255-365
5“Ветеран” (Ічня)81256-145

Результати п’ятого туру у Північній зоні:
“Ветеран” (Сираї) – “Десна” (Чернігів)  +:- (3:0)
“Темп” (Ріпки) – “Ніжин” (Ніжин)  1:0

Турнірна таблиця після 5 туру:

МКомандаІВНПМО
1“Ветеран” (Сираї)650129-815
2“Десна” (Чернігів)640220-1512
3“Ніжин” (Ніжин)620412-176
4“Темп” (Ріпки)61056-273

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *