Свої перші очки в нинішньому чемпіонаті “Темп” здобуває в Охіньках

Матч дев’ятого туру, що відбувався цієї неділі в Охіньках між сусідами по турнірній таблиці, повинен був виявити, хто ж сильніший з аутсайдерів першого кола на даний момент. У команд “Темп” та “Охіньки” схожі проблеми – обидва колективи не можуть зібратися на гру, тому і результат відповідний. Команда гостей приїхала на гру із двома замінами, що уже є прогресом. Дуже добре для богданівців, що повернувся із тривалого відрядження один із лідерів команди – Віталій Труш. У колективі сподіваються, що він швидко відновить ігрові кондиції. Натомість були відсутні ключові гравці півзахисту: Олександр Кисельов та Валерій Збаранський. Варто зазначити, що грі сприяла також і прохолодна погода.

ФК “Темп” перед грою. Фото Ярослава Ярославського

Матч розпочався з атак господарів поля, які розпочинали поєдинок у десятьох, але дещо згодом з’явився і одинадцятий гравець (О.Шкуліпа – прим.ред.). До прицільних ударів по воротам гостей не доходило: м’яч летів або мимо воріт, або удари були заблоковані футболыстами гостей. У середині гри гравцями “Темпу” була перехоплена ініціатива, богданівці почали частіше загрожувати воротам господарів поля. Так, під час однієї з атак вперед побіг центральний захисник Павло Тютюнник, який обіграв захисника господарів, на замаху прибрав іншого та, дезорієнтувавши воротаря “Охіньок”, вцілив точним ударом у кут воріт – 0:1.
У другому таймі малюнок гри не змінився – господарі атакували, а гості гостро контратакували. Так, у “Темпу” втратили добрі нагоди забити і Павло Тютюнник, і Анатолій Ногтєв, і Олександр Шкуренко. Після проведених замін, богданівці уже намагалися втримати рахунок, ветеран команди Михайло Шкурупа диригував грою своєї команди. А один з його точних пасів призвів до другого голу – забив нападник гостей Олександр Труш, який у цьому матчі був капітаном команди. Наприкінці матчу гравці “Охіньок” мали добру нагоду скоротити рахунок у матчі – м’яч ударився об горбик біля воріт “Темпу” і по зрадницьки перелітав воротаря, який все ж встиг зреагувати і кінчиками пальців перевів “круглого” на кутовий.
Від редакції: Перша перемога “Темпу” в сезоні дозволила команді наздогнати “Охіньки” за набраними очками і піднятися із останньої сходинки турнірної таблиці за рахунок перемоги в особистій зустрічі. На одинадцяте місце відповідно перемістилися господарі цього матчу, охіньчани. Але можна впевнено сказати, що і внизу турнірної таблиці вся боротьба між цими командами ще попереду! Охіньчани теж так просто не здадуться.

Вперше в сезоні гравці “Темпу” залишають поле у статусі переможців гри. Фото Ярослава Ярославського

Післяматчевий коментар:
Ярослав Володимирович Ярославський (керівник ФК “Темп”):
– З команди я хочу виділити всю лінію захисту, яка підключалася до атак та страхувала напад. Хочу виділити Ярослава Грязного, який здійснив чи не найбільше перехоплень біля власних воріт, і його партнера Павла Тютюнника. А так всіх вітаю з перемогою, сьогодні ми грали досить компактно і з настроєм, є куди рости. Наступний тур ми пропускаємо, тому всім відпочити і зібратися на останню гру кола з ДЮФШ “Європа”.
Гравцям та тренерському штабу команди “Охіньки” бажаємо подальших звершень, дякуємо за гостинний прийом, глядачі були на рівні, хоча їх було і не багато. Окремо дякую лінійному арбітру господарів – давно не зустрічали такої чесної і кваліфікованої роботи лінійного від суперника. Останній раз на пам’яті був лінійний з Івківець два роки тому. До головного арбітра у нас претензій немає, давав грати, грубість присікав відразу. На нашу думку, гра була не складною для суддівства, суперечливих епізодів практично не виникало.
Дмитро Філозоп (воротар ФК “Темп”):
Гра була більш-менш рівна. Господарі більше атакували, але за рахунок нашої уважної гри в обороні особливо нічого небезпечного зробити не могли. Більше підключали фланги, бо знову є проблеми в центрі поля. Підбирання фактично всі за суперником в центрі були. Не скажу, що повністю по грі були кращі. Десь обрізались, але відразу один одного підстраховували. Створювали небезпечні моменти, але забили тільки двічі, хоча могли і більше, з реалізацією знову проблеми. Окремо виділю суддівство – вперше бачу, щоб боковий від команди суперника відсудив на п’ять з плюсом. Вітаю команду з першою перемогою, а хлопцям з Охіньок бажаю успіху в подальших матчах.
Ярослав Грязний (гравець ФК “Темп”):
– 
Всі розуміли, що з командою “Охіньки” потрібно брати очки, і тому всі гравці команди дуже відповідально поставилися до цього матчу. Спочатку гра була рівною. Після декількох атак суперників, нам вдалося перехопити ініціативу та провести кілька своїх атак. В одному з моментів нам вдалося забити гол. На початку другого тайму суперники почали притискати нас до власних воріт, але нам вдавалося виходити в небезпечні контратаки, в одній з таких нам вдалося забити другий м’яч. Після цього команда почала грати спокійніше. Протягом всього матчу ми намагалися більше контролювати м’яч, грати в пас, проводити багато атак через фланги. І саме це, на мою думку, стало вирішальним у цьому матчі.
– Як вважаєте, в цілому рахунок матчу по грі? Що скажете про команду ”Охіньки”?
– Думаю, що так. Команда непогана, є багато гравців високого рівня.
– Вам особисто з якими командами грати цікавіше – із сильнішими, слабшими чи рівними?
– Без різниці. Головне, щоб команда виходила і показувала гарний футбол.
– І останні три короткі фрази. Продовжіть їх. Чемпіонат Світу виграє збірна…
– Франції.
– Ярослав Грязний, дивлячись ЧС 2018, уболіває за збірну…
– Франції та Хорватії.
– Збірна команда Прилуцького району виграла б Чемпіонат Світу за умови, що…
– Навіть і не знаю.
Віталій Миколайович Карпенко (тренер ФК “Охіньки”):
– Навіть не можу пояснити цей результат. Перед грою були налаштовані тільки на позитивний підсумок. Добре розпочали гру, швидко грали, а потім пропустили гол і… не сказати, що зупинилися, ні, грали і далі, але уже якось гра не задалася так, як того б хотілося. Важко сказати чому так вийшло… Ніби проти Богданівки можна було очікувати і кращого результату, але вийшло так, що проти слабшої команди порівняно з іншими… Я не кажу, що слабші, ніж ми, ні… Маю на увазі, що вони слабші, ніж інші команди. Так ось ми з Богданівкою показали гіршу гру, ніж проти сильніших суперників. Всі гравці старалися, всі хотіли. Ясно, що перемога підняла б нашу команду у турнірній таблиці, але… Обидві команди в цілому рівні, обидві хотіли виграти. До суддівства претензій не маю по цій грі, все було добре. Хай навіть ми і програли, але якщо суддя правильно судить, то значить правильно.
Олександр Шкуліпа (гравець ФК “Охіньки”):
– Грати я почав десь з 5-8 хвилини першого тайму, оскільки запізнювався на гру. Так як ФК “Охіньки” прийняли рішення розпочати матч у десятьох, то я відразу по приїзду вийшов на поле… Що стосується самого матчу, то грав я трішки більше тайму, а саме десь із п’ятої по шістдесяту хвилину, оскільки мене на початку другого тайму замінили… Гра як на мене вийшла досить цікавою, кожна з команд мала моменти, однак гостям вдалося це втілити у взяття наших воріт. Гравець суперників, після отримання м’яча в районі штрафного майданчика, де перебували троє наших гравців, серед них і я, однак ближче до нього був, якщо не помиляюся, Вадим Довгий, якого він на замаху прибрав, під час якого я відвернув голову, так як гадав що відбудеться удар по воротам, потім суперник зробив декілька кроків та наніс удар у дальній нижній кут воріт, а наш голкіпер під час удару був ближче до правої стійки воріт і не зміг дістати м’яча у стрибку. Як на мене, в даному пропущеному м’ячі помилка як захисту, так і голкіпера, в тому числі і моя… Що стосується арбітражу, то за моєї присутності нічого суперечливого не було, тобто питань до арбітра немає. Хочеться відзначити Богдана Яцуна, гравця ФК “Охіньки”, одного з найбільш технічних гравців команди, як на мене. Він є її лідером та приносить дуже велику користь. Крім цього, також хочу відзначити і Вадима Довгого, який виконує дуже великий об’єм роботи. Відповісти стосовно того, хто сильніший, – ми чи “Темп”, взагалі я затрудняюся. Але якщо вони виграли, то значить у даному матчі вони такими і були… Стосовно команди “Охіньки”, то їй потрібно для початку грати одним складом, а також працювати деяким гравцяв без м’яча. Хочеться подякувати супернику за гру та побажати подальших перемог, та не отримувати травм. Окремо цього бажаю нападнику та лівому півзахиснику “Темпу”, з якими встигали поспілкуватися…

Репортаж із Охіньок керівника ФК “Темп” Ярослава Ярославського

Протокольні дані:
с. Охіньки, сільський стадіон 
ФК “Охіньки” (Охіньки) – ФК “Темп” (Богданівка)  0:2
Арбітр : Михайліченко Ю. (6,0)
Голи : 24′ Тютюнник П. (0:1), 50′ Труш О. (0:2)
Попередження : 38′ Назарко А., 53′ Маснуха Д., 72′ Ногтєв А.
Склади команд:
“Охіньки”: Касьяненко С., Довгий В., Гайдамака С., Маснуха Д., Яцун Б., Вишневецький Р., Назарко А., Шпильовий Є., Зінов’єв І., Олександренко П. (до 61′), Шкуліпа О. (до 61′)
Заміни: Демідов Р. (з 61′), Марченко А.(з 61′)
Запасні: Марченко О., Бондаренко Є.
“Темп”: Філозоп Д., Тютюнник П., Грязний Я., Удовенко В. (замінений), Прийма М. (до 59′), Шкуренко О., Ногтєв А., Шкарупа С., Труш О., Труш В., Карпенко О.
Заміни: Шкарупа М. (з 59′), Резвін Є. (замість Удовенка)
Кращий гравець : Карпенко Олег (ФК “Темп”), Касьяненко Сергій (ФК “Охіньки”)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *