“Темп” у Дмитрівці не встояв. Господарі прогнозовано здобули перемогу

Фаворитом протистояння у Дмитрівці, що відбулося 27 травня на полі “Арени-Штурм”, був місцевий футбольний клуб “Штурм”, адже приймав у себе вдома одного з аутсайдерів нинішнього чемпіонату – богданівський “Темп”.
Та по перших двадцяти хвилинах фаворитом зустрічі було важко назвати дмитрівчан. Вже на 4-й хвилині поєдинку Анатолій Ногтєв з богданівського “Темпу” мав шанс відкрити рахунок, та господарів поля врятував голкіпер. Перший небезпечний момент у “Штурму” виник в середині першого тайму. Сергій Шеметун, вирвавшись із флангу на побачення з воротарем, з невідомих причин не відпасував праворуч на свого партнера, котрий вже б мав влучити у майже порожні ворота. Та на 35-й хвилині після невдалої подачі зі штрафного гостей, той же легіонер Шеметун домігся свого на контратаці, вивівши “Штурм” вперед (насправді в тому моменті мав місце автогол – прим.ред.). На більше дмитрівців не вистачило. Можна було споглядати лише дальні удари далеко від площини воріт. А гості з Богданівки в свою чергу застосовували довгі передачі, котрі, на жаль, не увінчались успіхом.
Другий тайм яскравіше провели господарі “Арени-Штурм”, про що засвідчили й цифри на табло. Агресивно діяв в атаці нападник “Штурму” Олександр Бугаєнко. Він випробував на міць поперечину ударом з розвороту, відзначився двома гольовими пасами, а також голом на останніх хвилинах основного часу, шедеврально перекинувши голкіпера з Богданівки. Дмитро Коровай скористався його пасом між двох захисників і одним дотиком подвоїв рахунок, а інший пас Олександра використав Сергій Шеметун.

Дмитро Коровай (“Штурм”) подвоює рахунок у матчі. Фото надане Тарасом Парубцем

Сергій Шеметун (“Штурм”) відправляє третій м’яч у ворота богданівців. Фото надане Тарасом Парубцем

Гості мали нагоду скоротити відставання, але у півзахисника з Богданівки при ударі м’яч звалився з ноги перед відкритими ворітьми – це був єдиний найнебезпечніший випадок біля воріт “Штурму”. Наприкінці зустрічі кілька потужних пострілів від капітана місцевого колективу богданівському кіперу дуже не сподобалися, хоча він з ними впорався на відмінно, один з них перевівши на кутовий. Відзначимо величезну роботу в центрі поля наддосвідченого Михайла Шкарупи з “Темпу”, котрий недивлячись на свій ветеранський вік, час від часу контролював центр поля, кілька разів познущався над гравцями “Штурму”, перекинувши м’яча через них, роздавав чудові діагоналі на вільні зони, але, на жаль, ніхто не зміг зачепитися за такі нагоди. Залишилися у Дмитрівці сухими ворота господарів. Бойовими якостями відзначилися гості Валерій Збаранський, Микола Чабан, Ярослав Грязний та Павло Тютюнник. Вміють хлопці проявити свій спортивний характер на полі.

М’яч після дальнього удару Олександра Бугаєнка (“Штурм”) опиняється у воротах “Темпу” – 4:0. Фото надане Тарасом Парубцем

Післяматчевий коментар:
Ярослав Володимирович Ярославський (керівник ФК “Темп”):
– Сьогодні матч у виконанні нашої команди мені сподобався – була гра. Розгромний рахунок не відповідав перебігу гри. Ми сильно провели перший тайм, хоч і пішли на перерву програючи один м’яч, забитий після автоголу, але мали моменти для взяття воріт, які не використали. Після перерви малюнок гри не змінився, але на п’ятнадцятій хвилині другого тайму отримав травму один з ключових гравців центру поля – Валерій Збаранський. Після виходу ветерана Михайла Шкарупи гра стала змістовніша, але ми почали поступатися у швидкості в центрі поля, що призвело до помилок і пропущених м’ячів. Претензій до суддівства не маю. Хочу подякувати хлопцям за гру, побажати не падати духом та налаштовуватися на інші матчі, чемпіонат ще попереду, сьогодні був нормальний матч.
Сергій Шеметун (гравець ФК “Штурм”):
– В принципі нічого особливого, звичайна гра, хоча з такими командами не просто грати в тому плані, що “Темп” майже не грав на створення моментів, були постійні виноси м’яча, на таку гру час від часу збивалися і ми. Такі ігри йдуть до першого забитого голу. На щастя, ми змогли забити ще в першому таймі, після чого грати стало значно легше.
– Хотів би уточнити ситуацію по першому Вашому м’ячу – там був автогол чи все ж забили Ви?
– Автогол. Голкіпер відбив м’яча на набігаючого захисника.
– У середині першого тайму Ви вирвалися із флангу на побачення з воротарем, але не відпасували на партнера, який був навпроти майже пустих воріт. Ви не помітили партнера чи все ж це велике бажання нападника самому забити?
– Не помітив, у мене не надто проявляється нападницький егоїзм.
– В наступному турі на Вашу команду очікує гра проти лідера чемпіонату – ФК “Манжосівка”. Які очікування від цього матчу?
– Раніше мені не доводилося грати проти цієї команди, лише чув, що вони серйозно підсилилися і у них завдання виграти чемпіонат. Та і результати цієї команди говорять самі за себе, тому очікую важкої і напруженої гри, буде непросто.
Руслан Дерев’янко (гравець ФК “Штурм”):
– Суперник приїхав налаштованим на бій, і, як завжди, був не простим для нас. Минулого року ми втратили з цією командою п’ять очок і поплатилися призовим місцем, тому хлопці зібралися і впевнено перемогли. Хоча перший тайм був рівним. Радує збір команди. На кожну гру збираються всі. В другому таймі довели гру до логічного завершення.