“Темп” завдяки влучному пострілу Олександра Шкуренка здобуває домашню перемогу над “Європою”

Перший матч другого кола чемпіонату Прилуччини з футболу вболівальники ФК “Темп” (Богданівка) чекали з нетерпінням, всім хотілося побачити оновлений склад, були побоювання чи зможуть новачки замінити відзаявлених гравців, які через травми та життєві обставини не мали змоги грати у першому колі за команду, і на друге коло розраховувати на них було не варто. Перед самим матчем пішов грозовий дощ, який завадив аншлагу на трибунах, але самі вірні вболівальники були разом з командою і гаряче підтримували вдалі дії гравців. У першому матчі другого кола завданням господарів було переглянути новачків, вони й вийшли в основному складі і проявили себе з найкращої сторони. В даному матчі вперше у протоколі на гру було внесено 18 гравців, були якісні заміни.
Матч розпочався з розвідки, команди придивлялися одна до одної, призвичаювалися до дощу та мокрого поля і м’яча. Господарі отримали право на перший штрафний і Павло Тютюнник наніс чудовий удар по воротах прилучан з центру поля, але м’яч пролетів поряд з поперечкою. Гості є більш зіграні, треновані, тому діяли організовано в захисті, гостро переходили в контратаку, але до серйозних ударів по воротам справа не доходила, неприцільні удари раз по раз прилітали, але їх без проблем відловлював воротар господарів Дмитро Філозоп. По першому тайму, та і взагалі по матчу, можна виділити новачка “Темпу” Михайла Рибкіна, який бездоганно відіграв на лівому краї захисту (у богданівців ще не було такого спокійного не по рокам захисника, хоча в минулому році “Темп” мав одну з кращих ліній захисту, а краї виділялися стабільністю).

Епізод матчу. Фото Олександра Кодоли

Після перерви господарі замінили новачка – нападника команди Юрія Кравченка, який добре провів перший тайм, працюючи на команду, на одного з лідерів команди Віталія Труша, а іншого новачка Євгенія Скорика перевели з півзахисту у напад, де він себе краще проявив, створивши ряд нагод для взяття воріт, але то самому не вистачило влучності, то партнери не могли обробити м’яч.На 60-й хвилині було змінено півзахисника Олександра Кисельова на його тезку Шкуренка, який виправдав своє перебування на полі красивим влучним ударом з 35-40 метрів у дев’ятку, воротар прилучан вийшов трохи з воріт і тому не зреагував на влучний постріл гравця “Темпу”. Після цього вихованці “Європи” нанесли разючий удар, з яким воротар господарів упорався. Далі пішли ще заміни – вийшли досвідчений Михайло Шкарупа, якому 7-го серпня виповнилося 50 років, тож користуючись нагодою ФК “Темп” поздоровляє свого ветерана всією командою та бажає йому подальших спортивних звершень та міцного здоров’я, а також вийшов на поле Олександр Труш, який добре тримає м’яча та вміло грає корпусом. Спільними зусиллями футболісти “Темпу” довели матч до переможного кінця, невикориставши при цьому декілька нагод для подвоєння рахунку.
За підсумком гри обом командам можна подякувати за гру, вболівальникам за підтримку та терпіння, а гравцям команди “Темп” збиратися постійно в оптимальному складі на гру і результат не забариться.