Трансферне вікно – 2018

Футбольна Прилуччина надає шанс новим футбольним зіркам!
До уваги представників команд!
Стартує дозаявка гравців на участь у другій частині сезону 2018. Терміни проведення дозаявки: з 16.07 по 31.07 включно. Заявка проводиться згідно Регламенту чемпіонату.

Принагідно нагадаю вимоги Регламенту з цього питання:

ГЛАВА V. ПЕРЕХОДИ ФУТБОЛІСТІВ ІЗ КЛУБУ В КЛУБ
Стаття 25Статус футболіста-аматора.
25.1. Футболісти, які беруть участь у змаганнях під егідою ПРФФ, мають статус футболіста-аматора.
25.2. Аматором є футболіст, який не одержує винагороди, крім компенсації фактичних витрат, пов’язаних з його діяльністю у футболі. Допускається компенсація витрат на харчування, проїзд і розміщення під час змагань та на екіпірування, страхування і підготовку.
Стаття 26Переходи футболістів.
26.1. Футболіст заявлений за одну з команд-учасниць змагань не має право на перехід до іншої команди протягом усього турніру.
26.2. Дозаявки футболістів в межах 25 футболістів дозволених в заявковому листі, не заявлених за будь-яку команду-учасницю змагань, допускається під час перерви між колами змагань, до початку першого туру другого кола змагань.
26.3. Команда, що бажає дозаявити футболіста, згідно з правилами, передбаченими ст.9 даного Регламенту, подає до Комітету з проведення змагань друкований та електронний екземпляри установленої форми заявкового листа з фотокартками та прізвищами дозаявлених футболістів, що будуть брати участь у змаганнях, які мають дозвіл лікаря на виступ у турнірі.
При цьому, відсутність в заявковому листі фотокартки футболіста при наявності його прізвища, прирівнюється до незаявки такого футболіста, і є підставою для застосування до команди відповідних дисциплінарних санкцій.

Відправляти заявки потрібно у документі Word! По всім питанням звертатися за телефоном: (063) 754-58-89 Олександр Степашко.
Зробимо Прилуччину більш футбольною та спортивнішою разом!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *