У дуже емоційній грі у Дмитрівці сильнішими виявилися гості з Манжосівки

У неділю, 16 вересня, відбувся 18 тур чемпіонату Прилуцького району з футболу. На “Арену-Штурм” до місцевої команди ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд” (с.Дмитрівка-с.Білорічиця) в гості завітали лідери чемпіонату – ФК “Манжосівка”. Гра обіцяла бути цікавою, адже господарі поля підсилилися гравцями з Ічні, обіцяли дати бій та взяти реванш за розгромну поразку в першому колі.
Сама гра розпочалася за повної переваги гостей та вже в дебюті матчу “Манжосівка” відкрила рахунок зусиллями Олександра Бабака, якого вивели на побачення з голкіпером, і Олександр скористався своєю нагодою – 0:1. Доки господарі оговтувались від пропущеного м’яча, гості мали нагоду подвоїти свою перевагу. Після вкидання ауту в штрафний майданчик та неузгодженості в діях захисту “Штурму” сам перед голкіпером та ніким не прикритий опинився Євген Симоненко, який не зумів скористався нагодою – пробив вище воріт. Ближче до середини ігрової сорокап’ятихвилинки ініціативу перехопили господарі, які раз за разом почали проходити захист та турбувати голкіпера “Манжосівки” Олексія Тимошенка, але страж воріт гостей спокійно відводив небезпеку від своїх воріт. Та все ж таки одного разу захист гостей помилився та дав нагоду “Штурму” зрівняти рахунок, як наслідок 1:1. За рівноваги на табло команди відправилися на відпочинок.
Другий тайм розпочався з атак гостей, які почали завдавати ударів по воротах “Штурму”. Ударам Олега Леня не хватало влучності, а удару Олександра Бабака став на заваді захист господарів. Пробивав зі штрафного удару Євген Симоненко, але теж вище воріт. У середині тайму “Манжосівка” залишилася в меншості, з поля був видалений В’ячеслав Давиденко за грубу гру. Та господарі не довго грали в більшості, за декілька хвилин арбітр видаляє гравця “Штурму” за удар після свистка. Гостям все ж таки вдалося вийти вперед. Після розіграшу кутового м’яч був відправлений на дальню стійку, де опинився Євген Седньов, який і відпасував головою в центр штрафного майданчика на ніким не прикритого Дмитра Доценко, а той в один дотик відправив “круглого” до сітки воріт, встановивши остаточний рахунок на табло – 1:2. Досить непроста перемога “Манжосівки”, яка впевнено лідирує в чемпіонаті, а після цього туру відривається уже на чотири очки від найближчого переслідувача.
Післяматчевий коментар:
Євген Симоненко (гравець ФК “Манжосівка”):
– Суперник грав непогано, намагалися грати в комбінаційний футбол як і ми. Добре посилилися хлопцями з Ічні, яких я знаю, грав і проти них, і разом з ними, дуже був радий бачити їх. Загалом гра, як і розраховували, була напруженою і бойовою з першої до останньої хвилини.
– Чи задоволені ви суддівством?
– Дуже важко судити такі ігри, справа в тому, що нам потрібна була перемога для того, щоб збільшити відрив від другого місця, а хлопцям зі “Штурму” потрібна була перемога, щоб впритул наблизитися до третього місця. Особисто у мене претензій по суддівству немає.
– Зі складом на гру проблеми були?
– Поїхали на гру майже в бойовому складі, не було пару чоловік. Я їхав як глядач, але в останній момент взяв взуття в партнера і вийшов на гру. Лікую ногу, думаю, що на вирішальні ігри буду готовий.
Юрій Лозовий (тренер ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд”):
– У цій грі у нашої команди виходило все, окрім завершення атаки. Ми контролювали м’яч, не давали вільного простору швидким нападникам і намагалися швидко переходити з оборони в напад. Якщо в цьому матчі в нас виходило майже все, то в команди суперника навпаки – нічого не клеїлось, що і призвело до емоційних сплесків, які, на жаль, головний арбітр не помічав, або помічав вибірково.