У складний для команди момент своє вагоме слово сказав капітан “Удаю”

У десятому турі удайцівський “Удай” приймав гостей із Боршни, команду “Єдність”. Матч обіцяв бути цікавим, так як що одним, що другим потрібна була перемога, щоб відірватися від суперників. Команда гостей зазнала значної втрати, не міг допомогти своїм партнерам лідер команди, Олександр Степаненко, який відбував дискваліфікацію. У господарів також були проблеми зі складом, судячи із заявки на гру.

ФК “Удай” (Удайці). Фото Альвіни Сьомки

ФК “Єдність” (Боршна-Івківці). Фото Альвіни Сьомки

Матч розпочався з контролю м’яча господарями поля, які шукали підходи до штрафної суперника. Гості ж вичікували свого моменту і раз все-таки змогли вибігти в контратаку, яка закінчилася небезпечним ударом. “Не забиваєш ти, забивають тобі” – так голосить відоме футбольне правило. Євген Білобородько точним пострілом у дальній кут відкриває рахунок у матчі. Хоча перед цим моментом ще був призначений пенальті у ворота “Єдності”, але потім з якихось причин був відмінений (система VAR в дії). Після цього нагода забити ще була в Олександра Степашка, після його напівнавісу-напівудару м’яч влучив у стійку воріт. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.
У другому таймі нічого не змінилося, знову удайчани взяли м’яч під свій контроль, а від гостей були лише дальні неточні постріли. Все ж таки якою б не була перевага господарів, а забили наприкінці матчу гості. Після подачі кутового та неочікуваного удару п’яткою нападника “Єдності” Андрія Куриленка. У цей момент здалося, що вже все, буде нічия. Так не вважав капітан “Удаю” Олександр Степашко, який із центру захисту підключився до атаки, та замкнув фланговий простріл правого захисника команди, вивівши свою команду вперед на останніх хвилинах матчу. А вже за декілька хвилин пролунав фінальний свисток. Ось така вольова перемога “Удаю” на останніх хвилинах матчу.
Післяматчевий коментар:
Сергій Олексійович Марусечко (керівник ФК “Єдність”):
– Гру програли у зв’язку з тим, що не зуміли зібрати основних гравців. Шкода, що відпустили “Удай”…
Але вся боротьба попереду. Нам потрібно перемагати вдома “Штурм”, щоб мати шанси зачепитися за третю сходинку турнірної таблиці.
Юрій Петрович Ткаченко (тренер ФК “Єдність”):
– Гра була більш-менш рівною. Було достатньо моментів для того, щоб забивати першими, але реалізація підвела. Дуже вплинула на гру спека. Стадіон без жодного затінку, важко відбігати 90 хвилин у такій “пустелі”. Щодо гри, то не можу сказати однозначно, що “Удай” був сильніший, просто вони розумно скористалися своїми моментами, а ми – ні. Тож будемо налаштовуватися на наступну гру, треба старатися досягти позитивного результату.
Богдан Косташ (воротар ФК “Єдність”):

– Гра була майже рівною, я б сказав до забитого голу. Напруга в матчі була від самого початку і до кінця матчу.
– Якої думки про суперника?
– Дуже зіграна команда, гравці розуміють один одного, знають свої місця на полі.
– Від кого з гравців “Удаю” йшла найбільша загроза воротам, які Ви захищали?
– Гарний правий фланг, там грав Віталій Нагорний.
Олександр Олександрович Степашко (керівник ФК “Удай”):
– Гарна гра, що тут сказати… Безліч моментів як біля одних воріт, так і інших. Хочеться відмітити всіх гравців без винятку! Нам потрібна була перемога, щоб реабілітуватися перед уболівальниками за недорозуміння в Замісті! Супернику дякую за гру і бажаю успіху в наступних матчах. Велика подяка вболівальникам за їх щиру і шалену підтримку! Також хочу подякувати нашим уболівальникам за підготовку поля, які вже вдруге косять поле вручну. Дякую, що знаходите на це час!
В’ячеслав Олександрович Волинець (тренер ФК “Удай”):
– Вдало розпочали, з перших хвилин взяли м’яч під контроль. Після забитого м’яча Білобородька відразу чомусь заспокоїлися, десь дали слабинку, не викладалися, що й призвело до пропущеного голу під завісу зустрічі, але добре, що зуміли забити швидко і тим самим здобули важливих три залікових пункти! ФК “Єдність” хочеться побажати успіхів у наступних іграх. Вболівальникам Велике Дякую за підтримку!
Віталій Нагорний (гравець ФК “Удай”):
– Чесно кажучи, грою не дуже задоволений, знаю що можемо краще. У нас були відсутні декілька основних гравців, але, не дивлячись на це, хочу сказати велике спасибі хлопцям, які виклалися на полі і показали, що можемо грати ще й на характері. Хочу окремо відзначити Женю Білобородька, який забив перший м’яч, і з кожною грою набирає форму. У нас є також молоді хлопці, які в цьому сезоні тільки почали грати за нашу команду, але уже змогли показати, що можуть грати не гірше ветеранів команди. Також не можу не відзначити нашого капітана – Олександра Степашка, який своїм голом приніс команді перемогу, підключившись в атаку в кінці матчу. Команді “Єдність” хочу сказати спасибі за гру, бажаю їм успіху в наступних іграх.
Станіслав Дівотченко (гравець ФК “Удай”):
– Взяли важливі три очки, відірвалися від переслідувачів. Чіпка команда, але ми заслужено перемогли.  Велике списибі уболівальникам за підтримку в матчі.