У центральному матчі туру “Дівиця” впевнено за рахунком перемагає “Удай”

У центральному матчі 15 туру, що відбувся у неділю, 26 серпня, у Малій Дівиці зійшлися колективи, що посідають у чемпіонаті друге та третє місце, відповідно ФК “Дівиця” та ФК “Удай”. Цей матч викликав підвищений інтерес, оскільки обидві команди провели невдало свої останні матчі в чемпіонаті, а тому втрата чергових очок могла доволі боляче вдарити по амбіціях якоїсь із команд, а можливо і обох, якщо протистояння закінчиться внічию.
Гра розпочалася з атак господарів поля, але до небезпечних моментів справа так і не доходила. У середині першого тайму “Дівиця” все ж таки вийшла вперед. Після подачі зі штрафного у виконанні Ярослава Горбаня, Сергій Тавакалян вискочив першим до воріт гостей та ударом головою перекинув м’яча через голкіпера гостей. Після цього “Удай” заграв жвавіше, дальній удар гравця суперника рикошетом від захисника господарів різко змінив напрямок удару, але Дмитро Сушко чудом відредагував на цей постріл. Багато проходів у першому таймі зробив Юрій Гумен, але всі його простріли блокували захисники гостей. Під час чергової атаки “Дівиці” захисник “Удаю” припустився помилки, вибивши м’яча прямо на Андрія Горбаня, який зробивши пару кроків, влучно пробив у дальній кут воріт.

В атаці “Дівиця”. Фото Юлії Бублик

“Удай” переходить у наступ. Фото Юлії Бублик

Другий тайм розпочався з атак гостей, але це був день голкіпера “Дівиці”. Усі небезпечні моменти ставали легкою здобичою для Дмитра Сушка.
А господарі поля у свою чергу в одній з контратак довели рахунок до розгромного. Андрій Горбань віддав пас на Сергія Тавакаляна, який смістився в центр та лівою ногою потрапив у кут воріт, оформивши дубль. Гра заспокоїлася знову та перейшла до рук “Дівиці”. Багато ударів ні до чого не призводили, але зрештою м’яч після одного з ударів Андрія Горбаня рикошетом від захисника таки влетів у дев’ятку воріт “Удаю”. Таким чином і Андрій Горбань оформив персональний дубль у цьому матчі. Закінчення гри пройшло досить спокійно. Хоча в цілому можна сказати, що незважаючи на рахунок, битва двох лідерів виявилася цікавою.
Післяматчевий коментар:
Олександр Олександрович Степашко (керівник ФК “Удай”):

– Результат не той, на який ми сподівалися, для боротьби за друге місце потрібно було перемагати. Склад був далекий від оптимального, хоча це не виправдання нашій поразці. Забуваємо про цей матч та готуємося до наступного суперника. Ще нічого не вирішено.
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):
– У першу чергу хочу подякувати команді “Удай” за хороший матч, було видно по грі, що хлопці приїхали не програвати, та вибачитися перед ними за неадекватну поведінку деяких вболівальників на дії арбітрів нашого матчу.
В цілому гра була важка і напружена, по ходу матчу ми володіли ігровою ініціативою, але команда суперника відповідала хорошими контратаками. Взагалі самовіддача та бажання хлопців перемогти аж зашкалювала, хотіли довести в першу чергу самим собі, що остання поразка була просто прикрістю та нефартом. Відчуваю моральний підйом у команді і бажання грати і перемагати, період кадрових проблем та спаду форми ми пережили, тож налаштовуємося на кожний матч, як на вирішальний.

Більше фото – тут

Репортаж із Малої Дівиці помічника прес-секретаря ФК “Дівиця” Андрія Горбаня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *