“Удай” третій, “Штурм-Прилуки-ГарантБуд” знову четвертий

В день Покрови Пресвятої Богородиці на стадіоні в Удайцях було дуже гаряче, адже місцевий однойменний клуб був за півкроку до бронзових нагород, а гостям з Дмитрівки потрібна була тільки перемога. Лише інтрига за третю сходинку чемпіонату збереглася до останнього туру. З рештою колективів давно було все зрозуміло.
На матчі були присутніми дехто з гравців інших команд, немало вболівальників привіз “Штурм” та більшість глядачів були місцевими. Поєдинок розпочався дуже активно, і стало зрозумілим, що господарі не гратимуть на утримання нічиєї, яка їх влаштовувала. Перші моменти з’явилися в “Удаю”. Особливо небезпечно діяв у нападі Віталій Нагорний, постійно брав на себе гру, раз по раз наносив небезпечні удари по воротах гостей. Мав два побачення з кіпером “Штурму”, але обіграти воротаря так і не вдалося. Перший вихід Віталію подарував крайній захисник “Штурму”, помилившись із пасом, а в іншому епізоді скористався своєю швидкістю і обікрав гравця гостей.

Перший вихід Віталія Нагорного на ворота гостей. Фото Тараса Парубця

Другий вихід Віталія Нагорного на ворота гостей. Фото Тараса Парубця

Достатньо активним був Вадим Потоцький, діючи технічно та грізно, добре потріпав нерви оборонцям із Дмитрівки. Перший тайм був за “Удаєм” – більше ударів, більше конструктивних атак, небезпечних моментів. У дмитрівчан навпаки не клеїлося нічого. Запам’яталися вони лише пострілами з далекої відстані від Романа Руденка, Олександра Бугаєнка, Андрія Глущенка та Ігоря Буренка, напівмоментами та одним гострим ударом Дмитра Коровая. В одному з епізодів капітан “Удаю” грубо зіграв проти Олександра Бугаєнка у штрафній зоні, та судді були невблаганні і призначили лише штрафний удар.

Момент з падінням Олександра Бугаєнка. Фото Тараса Парубця

Можливо саме цей епізод щось змінив би. Із сухим рахунком команди розійшлися на перерву.
Не встиг розпочатися другий тайм, як гостям з Дмитрівки довелося діставати м’яча із власної сітки воріт. Станіслав Дівотченко виконав чудовий пас із флангу вздовж воріт суперника, на котрий відгукнувся Євген Білобородько на дальній стійці.

Станіслав Дівотченко виконує простріл у штрафний майданчик гостей. Фото Тараса Парубця

Євген Білобородько відправляє м’яча у сітку воріт дмитрівчан

Євгену довелося лише підставити ногу і стати автором єдиного голу і героєм матчу. Решту тайму господарі максимально затягували час, а “червоні бики” всіляко штурмували удайцівські ворота та безуспішно. Мали декілька нагод зі стандартів поблизу воріт.
Дмитрівчани не були схожі самі на себе, провальна гра останнього туру принесла лише новоспеченого бронзового призера з Удайців. Віддати належне потрібно голкіперу “Штурму” Вадиму Степаненку, котрий цього дня був неперевершеним і дозволив господарям лише одного разу взяти свої ворота.
Післяматчевий коментар:
Тарас Парубець (капітан ФК “Штурм-Прилуки-ГарантБуд”):
– Друга провальна гра чемпіонату, перша була на виїзді проти “Манжосівки”. Центр поля був за суперником. Ми багато помилялися в середині поля, обрізалися. Гра Удайців будувалася таким чином, що технічні, швидкі гравці протягували м’яча до штрафної зони і пробивали. В нас не клеїлося абсолютно нічого. Десь у середині календаря втратили безглуздо ті дорогоцінні три очки, а тепер як то кажуть: “Потяг пішов…” Але це спорт і тут нічого не вдієш. Користуючись нагодою, хочу заявити футбольній спільноті на Прилуцькій землі, що ФК “Штурм” не порушив жодного пункту регламенту. Набридло читати безкінечні коментарі в соцмережах про те, які легіонери грають за нашу команду. Кому яка справа? Думаю, якби Линовиця увійшла до трійки призерів, непоздоровилося б легіонерам Собеху і Мукоко. Або беручи до уваги якусь іншу команду. Краще займіться дбайливіше своїми полями та популяризацією футболу на Прилуччині замість того, щоб когось тролити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *