“Ветеран” (Бахмач) – “Ветеран” (Прилуки)

Сьогодні відбулися два матчі завершального десятого туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів у Південній зоні. Прилуцькі футбольні ветерани завітали на гру до Бахмача, де в особистому протистоянні з лідером турнірної таблиці мали визначити переможця нашої зони. Прилучан у цьому матчі влаштовувала тільки перемога, яка давала змогу посісти перше місце, господарів поля влаштовувала навіть нічия.
У першому таймі команди напевно більше придивлялися одна до одної, грали сконцентровано і моментів футболісти майже не створювали, за великим рахунком рівна гра тривала від штрафної до штрафної. У другому таймі перевага була здебільшого за господарями поля, прилучани діяли більше на контратаках і в них виглядали доволі непогано, але все ж таки зуміли створити лише кілька напівмоментів, в той час як бахмацькі футболісти мали теж небагато моментів забити, але вони були гострі і, як кажуть, гольові. Зокрема в одному з епізодів, завдяки вдало вибраній позиції, гостей врятував їх воротар Олександр Ороховський, який не дозволив відзначитися гравцю господарів, який розстрілював ворота прилучан з трьох-чотирьох метрів. Був також момент і у Валентина Круковця, який вийшов практично один на один і метрів із семи пробив вище воріт. В цілому майже рівна гра за невеликої кількості моментів закінчилася закономірною нульовою нічиєю, яка певно влаштувала обидві команди, оскільки господарі залишилися на першому місці, а гості, маючи значні кадрові проблеми, зуміли зіграти достойно і не програти лідеру на його полі.
Тепер у півфіналі чемпіонату бахмацька команда зіграє із ветеранами чернігівської “Десни”, а наша команда за вихід до фіналу позмагається з ветеранами із Сираїв.
Післяматчевий коментар:
Олег Георгійович Богомолов (“Ветеран” Прилуки):
– По грі сказати щось важко, оскільки не був у Бахмачі за сімейними обставинами. Скажу, що ми поїхали на гру ослабленим складом, оскільки не було Юрія Клязники, Ярослава Марценківа, Сергія Маценка (потягнув спину), Андрія Шматка і Олега Бурмаки (їхні вихованці грали за ДЮСШ), Юрія Худіна (він догравав чемпіонат району), Анатолія Мацигіна (захворів). Тобто десь навіть боявся, щоб багато не пропустити, але зіграли по нулям, а за таких умов і це добре.
Леонід Миколайович Косівцов (“Ветерани” Бахмач):
– Дуже високий рівень гри команди показали, перший тайм був рівним, у другому таймі була уже дещо наша перевага, створили кілька гольових моментів, але не забили, пощастило прилучанам, але дуже достойна гра була. Ми раді такій грі, побачили свої слабкі місця, думаю і Прилуки теж якісь висновки зроблять. У мене залишилися дуже гарні враження від якості гри, гра була дуже високого рівня. На фоні суперників по зоні помітно, що ці дві команди грають у якісно інший футбол. Відзначу у матчі і воротаря гостей, Ороховський дуже вдало діяв на виходах, врятував також і в одному з гольових моментів. Моментів у матчі було небагато, у Прилуках ми мали в п’ять разів більше. Гостям теж нічого не дали створити, нападник намагався загострювати, але захист господарів зіграв надійно, не дозволив йому нічого зробити.
– Тобто можна вважати, що дві самі сильні команди Південної зони закономірно вийшли до півфіналу.
– Ви знаєте, я так думаю і сьогодні вашому представникові говорив, що це дві самі сильні команди не лише нашої зони, а й області. Ми із Сираями три роки підряд грали в одній підгрупі і ми їх добре знаємо, але ця гра була напорядок вища і швидша. По техніці й організації вона десь схожа була, але по швидкості… Ви мене вибачте, але сьогодні такі швидкості були, що часом думав, що це першість районі і на полі молоді бігають.
На закінчення хочу подякувати прилучанам, що все-таки приїхали, зібралися і показали достойну гру, ми побачили свої слабкі сторони, Ви – свої, тобто ця гра була не даремною. У турнірному значенні вона нічого не змінила, але у спортивному значенні вона багато чого дала. Обидві команди продемонстрували дуже пристойний футбол.
– Дякую за коментар, успіхів команді у півфіналі.
– Дякую, вам теж успіхів у півфіналі.

В іншому матчі зони, що відбувся у Талалаївці, була майже рівна гра за невеликої кількості гольових моментів. У першому таймі трішки більше м’ячем володіли гості, хоча явних гольових нагод забити не створили, як, до речі, і господарі поля. У другому таймі перший гольовий момент створили гості – футболіст новгород-сіверської команди, що знаходився метрів за сім від воріт, не зумів замкнути гарний простріл свого партнера з правого флангу. За це зовсім скоро і прийшла розплата. Хвилин за шість до кінця гри було призначено пенальті, яке господарі поля вдало реалізували – 1:0. За пару хвилин гості зробили хитрий маневр: воротар сіверян помінявся ролями зі своїм партнером по команді, тож на решту часу матчу він став польовим гравцем. І недаремно, адже на першій компенсованій хвилині саме екс-воротар став автором голу у відповідь. Тож арбітр цієї гри, наш земляк, Олег Якунь зафіксував нічию 1:1 у цьому рівному матчі.
Післяматчевий коментар:
Микола Михайлович Лихо (“Ветеран” Талалаївка):
– Реалізація дуже низька. Було багато можливостей забивати, але… Головне – показали себе за 25-ти річної перерви. Стараємося підняти рівень футболу у районі, але все тільки на ентузіазмі. Хотілося б більше допомоги від влади всіх рівнів. Ми не здаємося і будемо далі працювати нашою громадською організацією “Федерація футболу”. Всім командам дякуємо за цікаві матчі і говоримо: “До побачення, всього найкращого”.

“Ветеран” (Бахмач) – “Ветеран” (Прилуки)  0:0
“Ветеран” (Талалаївка) – “Ветеран” (Новгород-Сіверський)  1:1

Турнірна таблиця Південної зони після матчів 10 туру має такий вигляд:

МКомандаІВНПМО
1“Ветеран” (Бахмач)862034-520
2“Ветеран” (Прилуки)852122-517
3“Ветеран” (Н.-Сіверський)82247-148
4“Ветеран” (Талалаївка)81255-365
5“Ветеран” (Ічня)81256-145

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *