“Ветеран” (Ічня) – “Ветеран” (Прилуки). Анонс

Першого жовтня у неділю відбудуться чергові матчі чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів. У Південній зоні у рамках восьмого туру команда прилуцьких футбольних ветеранів завітає до сусідньої Ічні на гру проти тамтешніх одноклубників. Нагадаємо, що матч першого кола, який відбувся 27 серпня у Прилуках на “Супутнику”, закінчився важкою перемогою наших земляків з рахунком 2:1. Господарі поля хоча уже й не мають турнірних перспектив, але в рідних стінах однозначно прагнутимуть реваншуватися. Та і кому приємно посідати останню сходинку турнірної таблиці? Тому очікуємо захоплюючого поєдинку в Ічні.
У цей же день у Талалаївці продемонструють уболівальникам свою нев’янучу майстерність місцеві футбольні ветерани та їхні бахмацькі одноклубники.
“Ветеран” (Талалаївка) – “Ветеран” (Бахмач)
“Ветеран” (Ічня) – “Ветеран” (Прилуки)

У цей же день відбудеться завершальний шостий тур у Північній зоні. І якщо з переможцем зони все зрозуміло, “Ветеран” із Сираїв ніхто уже не випередить, то за друге місце заочно змагатимуться чернігівська “Десна” та “Ніжин”. Чернігівців у останній грі проти “Темпу” з Ріпок влаштує і нічия, а от “Ніжину” потрібно перемагати лідера зони в очному поєдинку і сподіватися, що “Темп” і на цих вихідних буде спроможний створити сенсацію, перемігши “Десну”. Тільки за таких розкладів ніжинці вийдуть до півфіналу змагань.
“Десна” (Чернігів) – “Темп” (Ріпки)
“Ніжин” (Ніжин) – “Ветеран” (Сираї)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *