“Ветеран” (Прилуки) – другий у чемпіонаті Чернігівської області з футболу серед ветеранів віком 35+

Закінчився чемпіонат Чернігівської області з футболу серед ветеранів віком 35+. Сьогодні мали відбутися останні вирішальні матчі турніру у боротьбі за третє і перше місце. Відразу зазначу, що матч за третє місце не відбувся, оскільки команда “Ветеран” (Сираї) на гру до Корюківки не прибула. По словам керівництва команди, якби гра відбувалася, наприклад, у Ніжині, то колектив прибув би на гру, а так значно більші фінансові витрати без допомоги спонсорів не дозволяють виїхати у таку далеку дорогу. Не хочеться зайвий раз підіймати питання вибору місця проведення вирішальних матчів, але, здається, все-таки організатори чемпіонату прийняли далеко не оптимальне рішення. Той же Ніжин для більшості команд видавався найоптимальнішим варіантом. І глядачів було б на цих вирішальних матчах куди більше, ніж це сталося у Корюківці. Тому, на жаль, і маємо той факт, що один із найцікавіших матчів турніру не відбувся і без боротьби бронзовим призером турніру став бахмацький “Ветеран”.
Добре, що хоч відбулася фінальна гра. Хоча, на жаль, окрасою усього турніру вона напевно все ж не стала, напруженої боротьби не вийшло. Прибувши після довгої дороги, прилучани почали матч не дуже впевнено і доволі швидко пропустили два м’ячі. Спочатку після подачі з кутового відзначився Максим Маркелов, а за кілька хвилин Олександр Бабор вивів свого партнера Вадима Коваля один на один з голкіпером прилучан, і Вадим свою нагоду реалізував – 0:2. Після цього нашим землякам вдалося скоротити рахунок. Після флангового навісу на виході помилився воротар чернігівців і Андрій Клочко на дальній стійці головою відправив м’яча до сітки воріт – 1:2. З перевагою “Десни” у першому таймі по грі і рахунку (1:2) команди пішли на відпочинок.
У другому таймі чернігівці забили втретє. Олександр Бабор здійснив подачу з флангу на Вадима Коваля, а той злету влучно пробив по воротах наших земляків. Четвертий м’яч “Десни” став своєрідним повторенням їхнього третього голу, знову вдало спрацювала зв’язка Бабор-Коваль: Олександр прострілив з флангу, а Вадим в один дотик замкнув – 1:4. Автором п’ятого голу деснянців став Олександр Савенчук, який вдало реалізував одинадцятиметровий штрафний удар, що був призначений за порушення правил на Максимі Маркелову. І останню жирну крапку в матчі поставив Євгеній Попович, який відзначився після передачі Олександра Савенчука.
Тож зіркова “Десна” заслужено перемагає в цьому матчі і стає чемпіоном області з футболу серед ветеранів віком 35+. От тільки своїх нагород ні чернігівці, ні прилучани не отримали. Чому? Питання до організаторів турніру.
Післяматчевий комантар:
Олександр Селіванов (“Десна” Чернігів):
– Чесно кажучи, виграли фінал якось легко, просто легко. У першому таймі поки у Прилук були сили, то вони бодалися, а в другому таймі вони уже зупинилися і все. А у нас у другому таймі ще заміни пішли, почали освіжати гру і… Ось так.
– Вітаю команду з перемогою.
– Дякую.
Олег Георгійович Богомолов (“Ветеран” Прилуки):
– Об’єктивно суперник сильніший, контроль м’яча був їхній… Сильніші, як на мене. Можливо вплинула дорога, не знаю. Швидко пропустили два м’ячі, потім зайву роботу почали виконувати, бо хотіли ж відігратися, але по грі у нас і моментів не багато було, у них було побільше. До суддівства претензій немає, а от до організаторів… Сама найбільша проблема – неправильно усе організовується. Ми зіграли фінал, але немає ні представників, нікого… Ну оце б ми виграли і що? Немає представників, ні кубка, немає ніде нікого, взагалі нікому ніщо непотрібно. Це просто негодиться!
– Тобто з організаторів чемпіонату нікого не було?
– Взагалі нікого не було! Були дві команди і судді, і все… Ми ж не дурні, людям по 40-50-60 років і оце так… Це ж неправильно, ні в які рамки не входить! Люди грають, хтось же має бути з представників? Хоча б судді… Перше місце нагородили б, подякували б, що приїхали, далі наступних. Це ж щось таке, просто немає слів… Третє і четверте місце не приїхали, перше і друге розіграли і дякую, так ніхто ж навіть “дякую” не сказав. Мені там кажуть: “Медалі в Чернігові”, я їм кажу: “Я вам свої медалі дам”. У мене штук сорок на стіні висить і кубків вистачає, питання ж не в тому. Все ж має бути по-людському, якась повага має бути. Все якось невірно, у нас в житті багато чого не так, а це ж взагалі просто неправильно. Здається, що люди не на своїх місцях. Вони ж на робочих місцях, отримують гроші, а за що отримують гроші? Я взагалі не розумію. Мало того, що загнали, то ладно, переживемо, але ж таке відношення до ветеранів, зіграли і… Це називається просто приїхали, зіграли товариську гру за 3000 грн, що за автобус віддали.
– А глядачів на матчі багато було?
– Мало, людей двадцять було. Вони свистіли собі, обидві команди для них чужі були, їм байдуже було. Поле нормальне, баня, помилися усі, але це прийом, а все інше… Просто “тихий ужас”.

М’яч в центрі поля. Фото О.Г.Богомолова

Деснянці намагаються зупинити атаку прилучан. Фото О.Г.Богомолова

Червоно-білі проти біло-червоних. Фото О.Г.Богомолова

Матч за 3-тє місце, 29.10.2017:
“Ветеран” (Бахмач) – “Ветеран” (Сираї)  +:- (3:0)

Фінал, 29.10.2017:
“Ветеран” (Прилуки) – “Десна” (Чернігів)  1:6

м. Корюківка, стадіон “Паперовик” 
“Ветеран” (Прилуки) – “Десна” (Чернігів)  1:6 (1:2)
Голи : Маркелов Максим (0:1), Коваль Вадим (0:2), Клочко Андрій (1:2), Коваль Вадим (1:3), Коваль Вадим (1:4), Савенчук Олександр, з пен. (1:5), Попович Євгеній (1:6)
Склади команд:
“Ветеран”: Олександр Ороховський (воротар), Сергій Маценко, Євген Седньов, Геннадій Арутюнян, Валерій Назарина, Андрій Шматко, Олег Тригуб, Ярослав Скрипка, Андрій Клочко, Сергій Лісіцин, Олександр Матузка.
На заміну виходили: Валерій Золотарьов, Юрій Худін, Анатолій Мацигін
“Десна”: Ломонос Олександр, Проха Олег, Маркелов Максим, Поляниця Андрій, Рись Павло, Чорний Валерій, Селіванов Олександр, Бабор Олександр, Жорняк Ігор, Бодун Всеволод, Коваль Вадим.
На заміну виходили: Мацута Володимир, Савенчук Олександр, Попович Євгеній, Бібік Максим, Лепеха Костянтин, Селянський Володимир.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *