“Ветеран” (Прилуки) – “Ветеран” (Ічня) 2:1

Сьогодні відбулися матчі третього туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів. У Південній зоні прилуцький “Ветеран” на полі “Супутника” приймав своїх одноклубників з Ічні. Захищати славу прилуцького футболу у цьому матчі на поле виходили Юрій Клязника, Євген Седньов, Валерій Золотарьов, Валерій Назарина, Віталій та Олег Бурмаки, Андрій Клочко, Геннадій Арутюнян, Андрій Шматко, Олексій Артюхов, Олександр Матузка, Сергій Лісіцин, Юрій Худін, Дмитро Даценко, Ігор Товмаш. Цікава і напружена гра закінчилася перемогою наших земляків з рахунком 2:1. Перший тайм проходив за переваги прилучан, на початку матчу вони заробили пенальті, яке реалізував Олександр Матузка. Пізніше після індивідуальних дій відзначився Сергій Лісіцин і перша половина гри закінчилася закономірною перемогою господарів з рахунком 2:0. Другу половину матчу ічнянці зіграли значно краще, вони провели ряд замін з метою освіжити гру, допомогло їм з ігровою перевагою і вилучення на початку другого тайму прилучанина Олексія Артюхова за друге попередження. І в одній зі своїх атак після вдалих комбінаційних дій гості змогли один м’яч відквитати. Зрештою другі сорок п’ять хвилин так і закінчилися з мінімальною перевагою 1:0 на користь ічнянців, тож фінальний свисток арбітра матчу Олега Якуня зафіксував загальний рахунок гри 2:1 на користь прилуцького “Ветерану”, який продовжує лідирувати в Південній зоні. Наступний матч за тиждень наша команда проведе у Новгород-Сіверському проти місцевих одноклубників.
Післяматчевий коментар:
Олег Георгійович Богомолов (“Ветеран” Прилуки):
– В першому таймі була наша гра, а в другому таймі ми можливо десь недооцінили суперника, десь і втома далася взнаки, плюс супернику заміни допомогли, ми хоч і виграли, але важка перемога. Особливо важко було після того, як рахунок став 2:1. Планували і без замін обійтися, але довелося їх проводити. В цілому другим таймом я не задоволений. Тому будемо їхати в Новгород-Сіверський відмазуватися після другого тайму.
Юрій Михайлович Овчаренко (“Ветеран” Ічня):
– Перше, що я виділю, то це поле стадіону “Супутник”, дуже мені сподобалося. З багатьма прилуцькими футболістами ми грали навіть в одній команді, у нас колись була тут команда “Сінком-Ічня”, в якій грали з тим же Андрієм Шматком, Євгеном Седньовим, Олександром Матузкою, з Валерієм Золотарьовим грали за чернігівську “Десну”, тобто історія ніби повторюється і дуже приємно, що в такі роки ми ще зустрічаємося, бігаємо. Емоції на полі, а поза полем ми завжди люди. Все класно, все чудово… Суддя трішки нам підпсував настрій, але це гра, виграє завжди сильніший, але хотілося, щоб все було трішки чесніше. А так все приємно і ми постараємося в Ічні зробити таке ж саме свято як було у Прилуках.
– А як Вам атмосфера на стадіоні?
– Подобається. Я бачу навіть, що до ветеранського футболу відносяться глядачі з більшим інтересом, ніж до, скажемо так, юнацького. Так само й у нас на Ічнянщині більше люблять ветеранів.
– Хотів би уточнити по стадіону. Поле Ви сказали одне з кращих, Ви мали на увазі в області чи…
– (перебиваючи) Я думаю, що воно краще навіть Чернігова (очевидно малося на увазі поле стадіону ім. Ю.О.Гагаріна – прим.авт.)
– Дякую Вам, бажаю успіхів у майбутньому.
– Приїздіть в Ічню. Ми тут маємо, що показати. А у грі ветеранів для нас результат на другому плані, перш за все – зустрічі.

Передматчеві рукостикання гравців. Фото Б.Косташа

Прилучани готуються до початку гри. Фото Б.Косташа

Ічнянці, а також арбітр матчу Олег Якунь, теж готуються до початку матчу. Фото Б.Косташа

В іншому матчі нашої зони зафіксований такий результат:
“Ветеран” (Бахмач) – “Ветеран” (Талалаївка)  10:0

Тож турнірна таблиця після трьох турів у Південній зоні виглядає так:

МКомандаІВНПМО
1“Ветеран” (Бахмач)862034-520
2“Ветеран” (Прилуки)852122-517
3“Ветеран” (Н.-Сіверський)82247-148
4“Ветеран” (Талалаївка)81255-365
5“Ветеран” (Ічня)81256-145

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *