“Ветеран” (Прилуки) – “Ветеран” (Талалаївка)

Сьогодні, 8 жовтня, у Прилуках на міському стадіоні “Супутник” відбувся матч 9-го туру чемпіонату Чернігівської області з футболу серед ветеранів у Південній зоні. На гру до нашого міста завітав талалаївський “Ветеран”. Захищати славу прилуцького футболу у цьому матчі в стартовому складі на поле виходили Олександр Ороховський, Анатолій Мацигін, Євген Седньов, Валерій Назарина, Андрій Клочко, Андрій Шматко, Олексій Артюхов, Олександр Матузка, Геннадій Арутюнян, Сергій Лісіцин, Дмитро Даценко. На заміну виходили Валерій Золотарьов, Віталій Бурмака та Ігор Товмаш.
Гра проходила за повної територіальної та ігрової ініціативи господарів поля, гості нечасто переходили на половину поля господарів, воротар прилучан Олександр Ороховський здебільшого відпочивав. Перший тайм закінчився за рахунку 4:0 на користь ветеранів Прилук, відзначалися Олексій Артюхов і тричі Дмитро Даценко. У другому таймі парад м’ячів тривав, наші ветерани забили ще сім голів. Їхніми авторами стали двічі Дмитро Даценко (в цілому у матчі 5 м’ячів) і Валерій Золотарьов, а також Олександр Матузка, Андрій Клочко і Віталій Бурмака.
Тож більш ніж впевнена перемога прилуцького “Ветерану” над своїми талалаївськими одноклубниками з рахунком 11:0. За тиждень на нас чекає заключна і сама важлива гостьова гра проти бахмацьких ветеранів, яка визначить переможця Південної зони.
Післяматчевий коментар:
Микола Михайлович Лихо (“Ветеран” Талалаївка):
– Хороше поле, нормальна команда, зіграна, все красиво, гарно зіграли, культурно, приємно було грати, грубощів ніяких не було, погода така трішки звичайно. А те, що рахунок такий, то ми ледве одинадцятого гравця знайшли, вдесяти були тільки зібралися. Дома ми ще пристойно зіграли, а тут… Рівень у нас нижчий звичайно, ми ж не тренуємося, так зібралися і граємо. Рахунок для нас неважливий. Ми і так вперше за 24 чи 25 років зібрали команду. Зіграли, побачили людей, видно, що є школа, що люди пограли десь, а нам в цьому плані далеко до прилучан.
Олег Георгійович Богомолов (“Ветеран” Прилуки):
– Сьогодні команда гостей виглядала по грі слабенько, свою роль зіграло і поле, воно гарне, тому грали в пас, широко, м’яч не стрибав. Гол на початку матчу забили, так воно у нас і пішло. Наша фізична перевага була помітна, недарма ми нагорі турнірної таблиці. А сама гра пройшла коректно, все нормально.

Гравці талалаївського “Ветерану” перед матчем. Фото О.Г.Богомолова

Гравці прилуцького “Ветерану” перед матчем. Фото О.Г.Богомолова

Гравці прилуцького “Ветерану” перед матчем. Фото О.Г.Богомолова

Ще одна гра туру в нашій зоні у Новгород-Сіверському не відбулася у зв’язку з неявкою на гру гостей.
“Ветеран” (Новгород-Сіверський) – “Ветеран” (Ічня)  +:- (3:0)
“Ветеран” (Прилуки) – “Ветеран” (Талалаївка)  11:0

Тож турнірна таблиця Південної зони після матчів 9 туру має такий вигляд:

МКомандаІВНПМО
1“Ветеран” (Бахмач)862034-520
2“Ветеран” (Прилуки)852122-517
3“Ветеран” (Н.-Сіверський)82247-148
4“Ветеран” (Талалаївка)81255-365
5“Ветеран” (Ічня)81256-145

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *