Вольова домашня перемога ”Манжосівки” над непоступливим “Замістям”

17 червня на центральному полі стадіона “Супутник” відбувся футбольний матч сьомого туру чемпіонату Прилуцького району з футболу між командами ФК “Манжосівка” та ФК “Замістя”. Розпечене сонце слугувало додатковою перешкодою для обох команд.
З перших хвилин зустрічі гравці “Манжосівки” взяли гру під свій контроль, використовуючи при цьому короткі паси та активний пресинг. Футболісти ж “Замістя” натомість почали гру не так вдало, з великим скрипом переходили із захисту в атаку і навпаки. Господарі поля все активніше насідали на ворота гостей. Після сольного проходу і виходу майже віч-на-віч Євгена Симоненка голкіпер гостей врятував свою команду від пропущеного м’яча. В наступній же атаці господарі заробили право на пробиття одинадцятиметрового штрафного удару, але не зуміли реалізувати нагоду. Слід відзначити і виконання на техніку штрафного удару від В’ячеслава Давиденка, але голкіпер гостей врятував свою команду. Завдавав удару по воротах “Замістя” і Олександр Бабак, але воротаря гостей Артема Ясеновського в цьому матчі було не пробити. За нулів на табло команди пішли на перерву. В перерві гості виконали декілька замін і зробили перебудови в команді.
Початок другого тайму нічим не відрізнявся від першого – гості йшли в атаку, а гості захищалися. В одній з атак господарі надто захопилися атакою, а гості впіймали їх на контратаці. Відібравши “круглого” в центрі поля, гості швидко провели атаку і відкрили рахунок в цьому матчі. Господарям нічого не залишалося як іти в атаку і відігріватися. Гравці з Манжосівки затиснули суперника на їхній половині поля і проводили свої атаки. Господарям швидко вдалося відігратися. Після чудової передачі від Романа Ліпньова, який пасом вивів Євгена Симоненка віч-ні-віч з голкіпером, і Євген встановив рівновагу на табло – 1:1. У наступній атаці вже сам Євген проривався до воріт суперника, але захисник гостей сфолив на ньому в штрафному майданчику, і арбітр матчу показав на одинадцятиметрову позначку.

Євгена Симоненка збивають у штрафному майданчику. Фото Альвіни Сьомки

До м’яча цього разу підійшов сам Євген Симоненко та, відмінно виконавши удар, розвів голкіпера і м’яч по різних кутах воріт – 2:1.

Євген Симоненко пробиває пенальті. Фото Альвіни Сьомки

Слід відзначити удар з-за меж штрафного майданчика Олександра Бабака, але голкіпер гостей перевів м’яча з-під поперечини на кутовий удар. За такого рахунку господарі провели декілька замін та довели матч до виграшного рахунку. Тяжка перемога для господарів поля та бажані три очки до своєї скарбнички.

Репортаж із Прилук прес-секретаря ФК “Манжосівка” Руслана Білого

2 Responses to Вольова домашня перемога ”Манжосівки” над непоступливим “Замістям”

1. Марина сказав:

А буде опис інших матчів?

• admin сказав:

Якщо прес-секретарі нададуть описи матчів, то звичайно. Є навіть кілька післяматчевих коментарів, але без опису самих ігор. Можливо зробимо окремо публікацію цих коментарів.