Вольова гостьова перемога “Удаю” над сусідами в Богданівці

17 червня, у неділю, ФК “Темп” приймав на своєму полі у Богданівці ФК “Удай” із с. Удайці. Гра сусідів очікувалася із неабияким інтересом.
Мач розпочався о 15-й годині. В першій половині тайму перевага була на боці ФК ”Темп” і вже на 15-й хвилині гри Микола Чабан забиває гол з меж воротарської штрафної, таким чином відкривши рахунок у матчі. Загалом перші тридцять хвилин ”Темп” диктував гру, але в другій половині першого тайму перевагу в свої руки взяли гравці ”Удаю”.
Відсутність основних гравців ФК ”Темп” та спека під час матчу дали про себе знати. Сил богданівцям на весь матч не вистачило, і голи вони стали пропускати один за одним. Таким чином, гра закінчилась з рахунком 6:1 на користь гостей із ФК ”Удай”.
Залишається сподіватися, що гравці ”Темпу” зробили висновки по грі і провели роботу над помилками, і 24 червня будуть планувати здобувати перемогу, хоча суперник у богданівців буде дуже грізний – лідер чемпіонату. А поки що команда продовжує посідати останню сходинку турнірної таблиці. Вболівальники ”Темпу” сподіваються, що це тимчасове явище.