Вольова перемога чемпіона у Замісті

У суботу, 12 травня, у селі Замістя відбулася перенесена зустріч першого туру, в якій місцевий однойменний футбольний клуб “Замістя” приймав на “Автодромі” діючого чемпіона – ФК “Дівиця”.
Гра розпочалася в досить рівній боротьбі, хоча було помітно, що господарі були налаштовані на серйозну боротьбу. Влучні передачі, злагоджені атаки, бойовий настрій і як наслідок – гол уже на 10-й хвилині. “Замістя” заробило право на штрафний удар і Андрій Яременко шедевральним ударом вразив ворота гостей. Емоції переповнювали вболівальників господарів, але недовго. Після цього господарі здебільшого грали на утримання рахунку, час від часу пробиваючи по воротах суперника з дальніх дистанцій. А “Дівиця” у свою чергу створила два моменти. Після прострілу Юрія Гумена на дальній стійці Мирослав Денисенко влучив в стійку, а вже за декілька хвилин Мирослав прострілив, у штрафному майданчику Владислав Писанка не порозумівся з Юрієм Гуменом і як результат – гості не влучили в пусті ворота. Але наприкінці тайму після навісу Юрія Гумена Мирослав Денисенко пробивав у черговий раз по воротах, та цього разу йому допоміг захисник “Замістя”, який зрізав м’яча у свої ворота. Трибуни переповнювались криками, свистом, оплесками задовлених грою вболівальників ФК “Дівиця”. Після першого тайму в “Дівиці” зазнав травму один з лідерів команди – Юрій Гумен, а тому вимушений був змінитись.

Хтось бачить куди м’яч полетів? Це ж зрештою “Автодром”, а не “Космодром”. Фото Тетяни Мазки

Другий тайм пройшов за переваги “Дівиці”, хоча напружений настрій, жага до перемоги вирували на полі і після перерви. Незважаючи на сильний дощ та вітер, обидві команди йшли до своєї мети. Слід відзначити гру воротаря ФК “Замістя” – Артема Ясеновського, який за секунд двадцять зміг відбити три небезпечні удари команди-суперника. Знесилення, фізична втома взяли верх над гравцями господарів і під кінець гри на полі була уже тотальна перевага гостей. Після навісу у штрафний майданчик, Сергій Тавакалян зумів першим заволодіти м’ячем та покотив круглого в дальній кут воріт. Після цього Андрій Горбань не реалізував вихід один на один, Тавакалян пробивав небезпечно (воротар), Володимир Джигурда пробив головою повз стійку, але все ж черговий гол прийшов з кутового. Сергій Пилипенко подав, а Віталій Курченко (дебютант команди) замкнув подачу ударом головою. Після цього все той же Курченко не потрапив у ворота з 2-х метрів. Фінальний свисток арбітра зафіксував загальну перемогу гостей з рахунком 3:1. Хочеться також відмітити вболівальників “Дівиці”, підтримка з боку фанів була просто неймовірна.
Післяматчевий коментар:
Ігор Анатолійович Кізім (керівник ФК “Дівиця”):

– По-перше, хочу подякувати команді ФК “Замістя” і особисто Олександру Ведмідському, що дали згоду на перенесення матчу першого туру. Завжди між нашими клубами гра є принциповою і нелегкою для обох команд, так було і цього разу. Команда суперника мала шанс забити і цим скористалися, ми свої моменти не реалізовували в першому таймі. Другий тайм контролювали повністю, створювали моменти і прийшла реалізація, думаю, фізично були краще підготовлені. Настрій команди і самовіддача на полі після кубкових матчів області не змінився, всі заточені на боротьбу в кожному матчі, за що і хочу подякувати хлопцям.
Олександр Олександрович Ведмідський (керівник ФК “Замістя”):
– Що Ви можете сказати про перший матч чемпіонату Прилуччини?
– Грою команди задоволений. Більшу частину матчу ми домінували, а лише за 15 хвилин до кінця матчу в нас не вистачило фізичних сил аби перемогти.
– Що можете сказати про суддівство?
– Загалом все нормально. Деякі питання виникали по ходу гри, але суддя цілковито правильно справився із своїми обов’язками.
– Результат матчу був очікуваним чи все-таки були сподівання на перемогу?
– Ми грали на перемогу. Перемога була в наших руках, але трішки нас не вистачило. Загалом результат гри закономірний.
Володимир Атаманенко (гравець ФК “Замістя”):
– Як можете охарактеризувати сьогоднішню гру? Які враження від матчу?

– Гра була дуже напруженою, емоції переповнювали. Ми досить добре розпочали зустріч, забили першими, але потім пропустили необов’язковий гол. Всі старалися, а в підсумку результат невтішний. Це лише перша гра чемпіонату, вся боротьба ще попереду. Вже завтра нас чекає наступна зустріч, де потрібно перемогти. Дякуємо “Дівиці” за гарну гру.

Репортаж із Замістя прес-секретаря ФК “Замістя” Тетяни Мазки та помічника прес-секретаря ФК “Дівиця” Андрія Горбаня