Вольова перемога ”Штурма” у Боршні, вирвана на останніх хвилинах матчу

Перед останньою грою першого кола чемпіонату Прилуччини з футболу обидва колективи мали в заліках однакову кількість очок, і щоб наблизитися ще ближче до омріяної призової верхівки таблиці, конче потрібно було здобувати три бали до активу, тому і гості, і господарі налаштувалися на гру рішуче.
Першими проявили себе господарі. Влучний удар після підбирання з аута і дмитрівчанам довелося розводити м’яча з центру поля вже на 6-й хвилині.

“Єдність” відкриває рахунок в матчі. Фото Тараса Парубця

”Штурм” все ще не міг проснутися чи оговтатися після пропущеного голу, нічого не виходило в атаках. А ”Єдність” навпаки намагалася створювати гольові моменти і подвоїти перевагу. Так склалося, що господарі набагато вищі зростом за своїх опонентів, але при одній із атак гостей вдалися до гри рукою та ще й в штрафній зоні. Без проблем одинадцятиметровий реалізував Сергій Шеметун.

Сергій Шеметун зрівнює рахунок. Фото Тараса Парубця

З цього моменту в боршнянців щось пішло не так як хотілось би їхнім прихильникам. Чутно було чвари і емоції між хлопцями, котрі захищають кольори Боршни та Івківців. Гості ж натомість грали дуже широко, використовуючи кожен сантиметр поля, контролювали м’яча та забити в роздягальню не вдалося, до речі, і господарям теж.
Другий тайм був повністю під контролем дмитрівців. Від місцевого суперника за останні 45 хвилин вони отримали лише два дальніх удари в площину воріт, авторами яких були Скрипка та Варченко. Перерва повинна була знизити градус емоцій боршнянців, принести їм спортивну злість та незламність духу. Господарі навпаки дуже багато порушували правила і все-таки не змогли зібратися. Чомусь не видно було потужних ударів з далекої дистанції від знаменитого Олександра Степаненка. А ось щодо лідера команди, то безперечно ним став голкіпер Богдан Косташ. Як тільки міг і не міг виручав Богдан свій колектив. Холоднокровно, впевнено і безстрашно відбивав гольові постріли. ”Штурм” не втомлювався проводити атаку за атакою, і результат з’явився тільки наприкінці зустрічі. Дмитро Дудник змусив господарів діставати м’яча вдруге з сітки воріт, прокинувши ”круглого” на виході поміж воротарем та захисником.

Дмитро Дудник виводить гостей вперед. Фото Тараса Парубця

За п’ять хвилин до завершення поєдинку відзначився Дмитро Коровай, накрутивши кількох гравців, вистрелив у дальній кут воріт, та Сергій Шеметун, котрий реалізував вихід віч-на-віч.

За мить м’яч після удару Дмитра Коровая опиниться у воротах “Єдності”. Фото Тараса Парубця

Сергій Шеметун ставить крапку в матчі. Фото Тараса Парубця

Могли ще до цього хлопці з “Штурму” забивати, той же Шеметун мав кілька нагод, Геннадій Арутюнян невлучно пробивав, той же Дудник, котрий перевірив на міць хрестовину каркасу воріт, а також міг відзначитися і дуже молодий дебютант Артем Шманенко, який в одному моменті із декількох метрів промахнувся.
Непрогнозовано ”Штурм” здобуває важливі три очки, а занадто впевнена Боршна настільки ж віддалилася від бронзи турнірної таблиці.
Післяматчевий коментар:
Віталій Микитченко (гравець ФК ”Штурм”):
– Сьогодні я чомусь не дуже вдало зіграв і часто провалювався в центрі поля, а це все тому що два центральних півзахисники грали в захисті, просто не справлявся вчасно. Але гра команди мені дуже сподобалася. Ми багато створили гольових моментів, особливо у другому таймі, тому й заслужено перемогли. Команда суперників вікова, мають багато досвіду, але в швидкостях програвали. Ми мали вільні зони і багато часу на прийняття рішення. Думаю рахунок закономірний.
Артем Шманенко (гравець ФК ”Штурм”):
– Артеме, як тобі перша офіційна гра за “Штурм”?
– Добре, мені сподобалося. Хоча тут все інакше, ніж в юнацькому футболі.
– Ти мав можливість забити. Що завадило тобі, до речі, це був би другий переломний гол?
– Не знаю. Лівою ногою не можу пробити влучно, от і промазав з трьох метрів. Та й не очікував, що м’яч відлетить на мене.
– Що скажеш про суперника?
– Непогана команда, може відібрати очки, якщо налаштується. В атаці дуже слабо. Всі м’ячі тільки закидають, але ж немає швидких нападників.
Сергій Олексійович Марусечко (керівник ФК ”Єдність”):
– Дана гра розпочалася для нас добре. Вдалося забити швидкий гол і повести в рахунку, але також і пропустити. Наш захисник зіграв рукою в штрафному майданчику, за що й отримали пенальті у власні ворота, з якого ”Штурм” зрівняв рахунок матчу. Ще в середині першого тайму один з ключових півзахисників отримав травму, що завадило йому закінчити зустріч і скоріше за все, вилетів до кінця сезону. Ну а сама більша проблема, що не можна зібрати основних гравців. За що і поплатилися в кінці зустрічі. Пропустили три непотрібні голи…

Репортаж із Боршни помічника прес-секретаря ФК ”Штурм” Тараса Парубця

Протокольні дані:
с. Боршна, сільський стадіон
ФК ”Єдність” (Боршна-Івківці) – ФК ”Штурм” (Дмитрівка-Білорічиця)  1:4
Арбітр : Яременко С. (4,5)
Голи : 5′ Штипа І. (1:0), 38′-пен. Шеметун С. (1:1), 84′ Коровай Д. (1:2), 86′ Дудник Д. (1:3), 90′ Шеметун С. (1:4)
Попередження : 12′ Якименко Р., 25′ Дробот Д., 68′ Радченко М., 69′ Варченко Я., 83′ Степаненко О.
Склади команд:
”Єдність”: Косташ Б., Руденко Б. (до 78′), Терно С., Сінчук О., Варченко Я., Фещенко Я. (до 40′), Скрипка В., Степаненко О., Якименко Р. (до 45′), Дробот Д., Штипа І.
Заміни: Сінчук І. (з 40′), Ткаченко Ю. (з 45′), Марусечко С. (з 78′)
Запасні: Радченко М.
”Штурм”: Кубрак В., Бойко В. (до 80′), Парубець Т., Матлаш О., Коломоєць С., Коровай Д., Микитченко В., Арутюнян Г., Дудник Д., Шеметун С., Сушко Р. (до 65′)
 Заміни: Шманенко А. (з 65′), Сушко Б. (з 80′)
Кращий гравець Шеметун Сергій (ФК ”Штурм”), Косташ Богдан (ФК ”Єдність”)