Впевнена вольова перемога “Манжосівки” у першому чвертьфінальному матчі Кубку Прилуччини

У неділю, 22 липня, на стадіоні ”Автодром” відбулася перша гра 1/4 фіналу Кубку Прилуцького району з футболу, в якому зустрічалися місцевий ФК ”Замістя” та ФК ”Манжосівка”. Перед початком матчу обидва учасника мали рівні шанси та сили на перемогу. Гра обіцяла бути цікавою, адже команди вже зустрічалися цього року в чемпіонаті в Прилуках і тоді у напруженому матчі сильнішими виявилися господарі поля, здобувши вольову перемогу.
З початком гри ініціативою на полі заволоділи гості, які почали загрожувати воротам суперника з різної дистанції, але м’яч вперто не хотів залітати до сітки воріт. Господарі поля відповідали гострими контратаками, в одній з яких і відкрили рахунок у матчі. Автором голу у складі ”Замістя” став Денис Поліщук. Гості недовго оговтувались від пропущеного м’яча, а майже в наступній атаці В’ячеслав Давиденко, підхопивши ”круглого” на правому краю, змістився до центру і влучно пробив у дальній кут воріт Артема Ясеновського, та встановив рівновагу на табло – 1:1. Мав нагоду відзначитися й Андрій Лисенко, який опинився сам перед голкіпером, та його перший удар Ясеновський відбив, а ось другий взяв як говорять ”намертво”. Під завершення тайму гості заробили право на пробиття небезпечного штрафного удару. До м’яча підійшов В’ячеслав Давиденко і потужним ударом вивів свою команду вперед, оформивши для себе дубль у цьому матчі. За рахунку 1:2 команди пішли на перерву.

В атаці “Манжосівка”. Фото Тетяни Мазки

“Замістя” переходить в наступ. Фото Тетяни Мазки

Другий тайм майже нічим не відрізнявся від першого, але рахунок змушував господарів йти вперед. Та забивали після перерви лише гості. Третій м’яч у ворота замістян забив Олександр Бабак, який, прийнявши м’яча на правому краю та підробивши під зручну ногу, точно пробив у дальній кут від голкіпера – 1:3. Після цього гості виконали декілька замін, але напруга біля воріт господарів не зменшувалася. Слід відмітити дії в грі Євгена Симоненка, який турбував голкіпера не один раз, але засмутити воротаря Євгену так і не вдалося. В одній з атак ”Манжосівки” Олександр Бабак вийшов віч-на-віч з голкіпером ”Замістя” і зробив рахунок 1:4, оформивши ще один персональний дубль у цій грі. За такого рахунку гості дещо заспокоїлись, а господарі почали завдавати ударів із-за меж штрафного майданчика, але це не принесло їм результату.
Переконлива перемога ”Манжосівки”, яка за тиждень чекатиме в себе на домашньому полі ”Замістя”, якому потрібно буде зробити в гостях майже неможливе.
Післяматчевий коментар:
Олександр Вікторович Масьома (керівник ФК ”Манжосівка”):
– Провели хорошу гру, повністю контролювали хід гри, але пропустили першими недоречний м’яч, та не впали духом, а швидко оговтались та до кінця першого тайму були вже попереду. В другому таймі забили ще двічі, могли й більше – не пощастило. Тепер за тиждень матч-відповідь, але ми не збираємося розслаблятися, будемо налаштовуватися на бойову гру.
Андрій Лисенко (гравець ФК ”Манжосівка”):
– Гра була, як завжди, для нас нелегкою, почали гру добре, створили багато моментів та нагод для того, щоб забити, але першими пропустили. Після пропущеного гола ми почали ще більше тиснути і забили гол, потім швидко і другий гол. За рахунку 1:3 взяли гру під контроль і довели її до кінця. Тож тепер зустрінемось у нас в Прилуках. Денису Поліщуку, який зазнав пошкодження, хочу побажати здоров’я.

Репортаж із Замістя прес-секретаря ФК ”Манжосівка” Руслана Білого та прес-секретаря ФК ”Замістя” Тетяни Мазки