Впевнена вольова перемога “Ветерана” у Дмитрівці

Минулої неділі у Дмитрівці відбулася перша чвертьфінальна гра кубка Прилуччини з футболу між командами ФК “Штурм-ГарантБуд” та ФК “Ветеран”. Як і очікувалося матч вийшов дуже цікавим, зі своїм закрученим сюжетом і певно дещо несподіваною розв’язкою.
Перший тайм виграли господарі поля з рахунком 2:1 завдяки голам Олексія Матлаша і Сергія Шеметуна. Між цими голами відзначилися гості зусиллями Євгена Симоненка і таким чином на певний час зрівняли рахунок у грі.
Але другий тайм господарі поля провалили. У всякому випадку за рахунком так точно. Гучні 0:4 в окремо взятій другій сорокап’ятихвилинці говорять самі за себе. Хоча варто наголосити, що до 81-ї хвилини рахунок був нічийним – 2:2, але в останній десятихвилинці манжосівці ще тричі змушували капітулювати голкіпера господарів Вадима Степаненка. За манжосівців у другому таймі забивали Андрій Лисенко (двічі), Олександр Бабак та Дмитро Даценко.
Тож загальні 2:5 і шанси господарів на прохід до півфіналу стають досить примарними, а вольова перемога “Ветерана” наближає їх до наступної стадії, хоча розслаблятися ще зарано – попереду гра-відповідь.
Післяматчевий коментар:
Сергій Марусечко (гравець ФК “Штурм-ГарантБуд”):
– Дана гра пройшла в напруженій боротьбі. Нашій команді першій вдалося відкрити рахунок у матчі, але на превеликий жаль, не вистачило сил. У кінці матчу пропустили, не потрібні три голи… Також не дуже задоволений діями бокового судді від команди-суперника. В багатьох моментах він не встигав за подіями на полі, бо в той час коли потрібно було судити, він разом із вболівальниками дивився футбол.

Протокольні дані:
с.Дмитрівка, стадіон “Арена-Штурм”
ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця) – ФК “Ветеран” (Манжосівка)  2:5 (2:1)
Арбітр : Хантіль С. (5,5)
Голи : 20′ Матлаш О. (1:0), 25′ Симоненко Є. (1:1), 43′ Шеметун С. (2:1), 69′ Лисенко А. (2:2), 81′ Лисенко А. (2:3), 87′ Бабак О. (2:4), 90′ Даценко Д. (2:5)
Попередження : Сєдньов Є., Шматко А.
Склади команд:
“Штурм-ГарантБуд”: Степаненко В., Марунденко Є., Іщенко Ю., Голець М. (до 66′), Матлаш О., Коломоєць С., Степаненко О., Буренко І., Кубрак В., Бугаєнко О. (до 46′), Шеметун С.
Заміни: Кукса Є. (з 46′), Глущенко А. (з 66′)
Запасні: Косташ Б., Марусечко С., Незгодюк С., Дмитрашина О., Дудник Д.
“Ветеран”: Хіміч О. (до 46′), Седньов Є., Ліпньов Р., Панченко А., Шматко А., Давиденко В. (до 77′), Шульга О. (до 85′), Левченко О. (до 46′), Бабак О., Лисенко А., Симоненко Є.
Заміни: Яценко С. (з 46′), Клочко А. (з 46′), Даценко Д.(з 77′), Кутілка О. (з 85′)
Запасні: Масьома О., Тимошенко В., Мовчан О.
Кращий гравець : Лисенко А. (ФК “Ветеран”), Шеметун С. (ФК “Штурм-ГарантБуд”)