Виїзні перемоги гостей у Богданівці та Прилуках

Минулої неділі, 21 квітня, у Богданівці та Прилуках відбулися повторні матчі чвертьфінальної стадії кубка Прилуцького району з футболу. Шанси на прохід до наступної стадії у “Темпа” та “Штурм-ГарантБуду” були мінімальними, але все ж від цих команд очікували достойного спротиву і в повторних матчах. А враховуючи той факт, що обом колективам власне втрачати нічого і потрібно бути більш сміливішими у нападі, тож були очікування, що обидва матчі будуть доволі результативними. Чи виправдали подібні очікування вболівальників обидва матчі?
У Богданівці господарів вистачило лише на третину першого тайму, а далі на 17-й хвилині Михайло Сидорко розмочив рахунок і, як то кажуть, понеслося… У першому таймі господарі пропустили ще двічі від Дениса Поліщука та Олександра Лисенка, а у другому таймі отримали у власні ворота ще чотири голи. Загалом дублями у грі відзначилися згадувані Михайло Сидорко і Денис Поліщук, а ще Володимир Атаманенко, який із загальними 5-ма голами одноосібно очолив на даний момент таблицю бомбардирів чемпіонату та кубка Прилуччини. Знову як і тиждень тому, м’ячем престижу за богданівців відзначився Ярослав Грязний. Зробив це Ярослав за рахунку 0:5 на користь замістян.

Штрафний удар у виконанні гравців ФК “Темп”. Фото Олександра Кодоли

Тож загальні двоматчеві 16:2 на користь “Замістя” і питання про закономірність виходу до півфіналу “синьо-білих” не підлягає жодному обговоренню. У півфіналі на “Замістя” чекає удайцівський “Удай”. Це вже буде куди більш серйозне протистояння.

Протокольні дані:
с.Богданівка, сільський стадіон
ФК “Темп” (Богданівка) – ФК “Замістя” (Замістя)  1:7 (0:3)
Арбітр : Яременко С. (6,0)
Голи : 17′ Сидорко М. (0:1), 31′ Поліщук Д. (0:2), 33′ Лисенко О. (0:3), 48′ Поліщук Д. (0:4), 49′ Атаманенко В. (0:5), 57′ Грязний Я. (1:5), 63′ Сидорко М. (1:6), 77′ Атаманенко В. (1:7)
Попередження : 12′ Поліщук Д., 22′ Будєєв О., 49′ Ведмідський М., 54′ Лисенко О., 65′ Липкін І., 85′ Сидорко М.
Склади команд:
“Темп”: Котеленець О., Грязний Я., Скорик Є., Чабан М., Будеев О., Липкін І., Приймак М., Кравченко Ю. (до 73′), Сірик С., Бедзір Б. (до 46′), Кулачев А.
Заміни: Шкарупа С. (з 46′), Стецюк І. (з 73′)
Запасні: Ногтєв А., Ільницький В., Парган М.
“Замістя”: Ясеновський А., Ясеновський Д., Єибчук Я., Поліщук Д., Атаманенко В., Ведмідський М., Лисенко О., Кот М., Козаков С., Чміль Я., Сидорко М.
Кращий гравець : Скорик Є. (ФК “Темп”), Атаманенко В. (ФК “Замістя”)

Перша гра  1:9

У Прилуках глядачі, як і в першій грі, побачили сім голів на різний смак. У першому таймі зусилля манжосівців в атаці тричі успішно завершував один з кращих бомбардирів минулого сезону Євген Симоненко, щоправда, один гол був забитий Євгеном з пенальті. На це гості у першому таймі відповіли результативним ударом свого новобранця Олександра Степаненка.

Передматчеве рукостискання гравців “Ветерана” та “Штурм-ГарантБуду”. Фото Альвіни Сьомки

А ось другий тайм відверто подивував своїм результатом. Чи то зарано “Ветеран” заспокоївся, чи то “Штурм-ГарантБуд” завівся, але початок другої сорокап’ятихвилинки шокував багатьох – гості протягом п’яти хвилин зусиллями Євгена Куксенка, Ігоря Буренка та Олександра Бугаєнка забили тричі і уже рахунок у матчі змінився з першотаймових 3:1 на неочікувані й інтригуючі 3:4 на користь команди із Дмитрівки. Для того, щоб створити сенсацію і пройти до півфіналу гостям необхідно було забивати ще двічі і при цьому не пропускати. Господарі поля відносно цього сценарію були зовсім іншої думки. І хоча манжосівці самі більше не забили, але і дмитрівчанам цього зробити також не дали. Тож перемога 4:3 стала певною сатисфакцією “Штурм-ГарантБуду” за домашню розгромну поразку тижневої давнини, а ось манжосівці завдяки загальній перемозі з рахунком 8:6 проходять до наступного раунду змагань, де на них і на нас, уболівальників, очікуватиме повторення минулорічного фіналу кубка Прилуччини: ФК “Дівиця” (М.Дівиця-В.Дівиця) – ФК “Ветеран” (Манжосівка).

Фото з матчу – тут

м.Прилуки, запасне поле стадіону “Супутник”
ФК “Ветеран” (Манжосівка) – ФК “Штурм-ГарантБуд” (Дмитрівка-Білорічиця)  3:4 (3:1)
Арбітр : Хантіль С. (4,5)
Голи : 3′ Симоненко Є. (1:0), 24′ Степаненко О. (1:1), 32′-пен. Симоненко Є. (2:1), 44′ Симоненко Є. (3:1), 49′ Куксенко Є. (3:2), 51′ Буренко І. (3:3), 54′ Бугаєнко О. (3:4)
Картки : 25′ Шеметун С., Симоненко Є., 44′ Коломоєць С., 53′ Степаненко О., 78′ Кутілка О., 89′ Міненко С., 92′ Тимошенко В.
“Ветеран”: Яценко С., Ліпньов Р. (до 46′), Сєдньов Є., Клочко А., Левченко О., Сидоренко А. (до 66′), Шульга О. (до 46′), Лисенко А. (до 46′), Кутілка О. (до 79′), Симоненко Є., Панченко А.
Заміни: Мовчан О. (з 46′), Тимошенко В. (з 46′), Міненко С. (з 46′), Давиденко В. (з 66′), Масьома О. (з 79′)
Запасні: Даценко Д., Хіміч О.
“Штурм-ГарантБуд”: Кубрак В., Матлаш О., Марунденко Є. (до 46), Іщенко Ю., Коновалов О., Степаненко О., Коломоєць С., Арутюнян Г., Буренко І., Бугаєнко О., Шеметун С.
Заміни: Куксенко Є. (з 46′)
Запасні: Степаненко В., Тищенко В., Глущенко А., Марусечко С., Незгодюк С.
Кращий гравець : Симоненко Є. (ФК “Ветеран”), Степаненко О. (ФК “Штурм-ГарантБуд”)