Визначаємо кращих футболістів Прилуччини сезону 2017

Звертаюся до активних і небайдужих прихильників гри мільйонів.
Майже два тижні тому закінчився футбольний сезон на Прилуччині. Визначені переможець і призери чемпіонату, а також володар кубку району, кращий бомбардир сезону. Але у нас ще залишається відкритим питання визначення кращих гравців по позиціям (воротар, захисник, півзахисник, нападник). Знаючи, що Прилуцька районна федерація футболу проводить своє поважне опитування серед команд, я маю на меті провести опитування за іншими умовами для номінантів і залучити до процесу визначення кращих футболістів у першу чергу футбольних уболівальників, а також, звичайно, надати можливість долучитися до процесу і кожному гравцю команди.
Голосування проходить у соціальній мережі Facebook на сторінці групи “Прилуччина спортивна”
До речі, я зробив можливість додавати своїх кандидатів у ці номінації. Тому якщо вважаєте, що достойний кандидат не потрапив у список – додайте його. Закликаю усіх небайдужих проголосувати максимально об’єктивно і залучити до цього процесу якомога більшу кількість гравців команд і футбольних уболівальників. Я розумію, що більшість учасників буде голосувати за своїх улюбленців, а тому бачу виходом із ситуації голосування у два етапи. На першому етапі визначаться по три кращих претенденти, які вийдуть у фінальну частину голосування, де уже вся футбольна спільнота вибере самих достойних.
Про час закінчення першого етапу голосування і часові рамки другого (фінального) етапу я повідомлю додатково.
Прохання до керівників команд, гравців, уболівальників залучити до голосування максимальну кількість футбольних знавців. Ви маєте право самі додавати в групу інших користувачів. Чим більше голосуючих, тим об’єктивнішими мають бути показники! Закликаю проголосувати кожного і розпочати робити це прямо зараз, при цьому не забувши залучити до процесу інших футбольних людей. В ідеалі за тиждень повне голосування має бути закінчено.
Дякую за увагу і за Вашу активну позицію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *